Автоматичний целофанатор для пакування серветок АЦ-30-С

Можливості:
до 1300 пакувань на годину

Тип упаковки:
конверт

Продукція:
серветки (паперові, марлеві)

Целофанатор є обгортальною машиною, та призначений для створення безперервного циклу пакування (целофанування) паперових або марлевих серветок з формуванням упаковки типу «конверт».

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В/Гц 380/50
Встановлена потужність, kВт/год 2,5
Пневможивлення **, атм./л.хв. 6/250
Довжина/Ширина/Висота (не більше), мм 1700 / 1200 / 1800
Вага (не більше), кг 390
Ширина плівки (макс.) **, мм 320
Д/Ш упаковки (макс.), мм під замовлення
Продуктивність (макс.), уп./год 1300

* продуктивність Обладнання залежить від виду пакуємого продукту, його розмірів і властивостей пакувального матеріалу.

** Ширина плівки визначається за формулою: Х = А + 1,5С, де X - ширина плівки, A - максимальний розмір упаковки, C - мінімальний розмір упаковки.

*** Для забезпечення функціонування пневмоприводов даної фасувальною машини необхідна наявність «компресора» (поставляється окремо).

Целофанатор призначений для пакування (целофанування) серветок різних видів. Використання автоматичного целофанатора дозволяє звести до мінімуму ручну працю та отримати стійку якість у формуванні упаковки.

Целофанатор здатний функціонувати у двох варіантах: як самостійний апарат або у складі автоматизованої лінії по виробництву та пакуванню продукції.

Целофанатор має обмеження за габаритами серветок, що пакуються. Ці обмеження обумовлені конфігурацією вузла формування поздовжнього шва і розмірами фальц-столу.

Автоматичний целофанатор для серветок випускається в одній серії з різними модифікаціями, в залежності від розмірів і властивостей упаковки.

Пак серветок укладається у конвеєрний накопичувач. При наповненні накопичувача спрацьовують датчики наявності предметів, та подається сигнал на блок управління для зняття блокування (при цьому загоряється сигнальна лампа «Готовий»). Стопки серветок у накопичувачі рухаються до штовхача за допомогою приводу і упорів. При знятті блокування та подачі сигналу на початок роботи (натисканні кнопки «Пуск») захоплювач, розташований навпроти штовхача, підіймається вгору, захоплює край полотна пакувального матеріалу та протягує його вниз на встановлену довжину, розташовуючи таким чином, щоб стопка серветок, переміщуючись штовхачем з накопичувача, потрапляла точно по центру полотна.

Як тільки упор штовхача, виштовхнувши предмет із накопичувача, починає переміщувати його в полотно пакувального матеріалу та далі до напрямних, механічний ніж, розташований над такими напрямними (у верхній точці руху захоплювача) відсікає фрагмент пакувального матеріалу від полотна.

Після переміщування пака серветок до направляючих та повернення упору штовхача у початковий стан, паяльний вузол за допомогою притисків складає звисаючі краї фрагмента пакувального матеріалу внапуск і притискає до них зварний елемент, формуючи поздовжній шов*. В цей час схват витягує новий фрагмент пакувального матеріалу, а штовхач подає наступний пакований предмет

Увага! З огляду на те, що зварний елемент має постійний нагрів, целофанатор не може використовувати в якості пакувального матеріалу поліетиленові плівки. Для роботи целофанатора необхідно використовувати полімери, для зварювання яких застосовується постійний нагрів (поліпропілен, целофан).

*В модифікації целофанатора може передбачатися розташування напрямних на барабані. У цьому випадку після переміщення предмета в барабан електропривод провертає барабан, переміщаючи заповнені напрямні до зварного елементу паяльного вузла і далі до фальц-столу, підставляючи штовхачу нові (незаповнені) напрямні. Зварювання поздовжнього шва відбувається при досягненні напрямними верхньої точки барабана.

Наступний пак серветок проходить ті ж етапи, при цьому виштовхуючи попередній у фальц-стіл. Далі кожна наступна стопка серветок, що подається штовхачем, просуває попередні, змушуючи весь ланцюжок рухатися між фальц-планками. При русі між фальц-планками краї пакувального матеріалу, яким обгорнуті предмети, потрапляють у прорізи та складаються фальцами (у вигляді тильного боку конверта).

Коли упаковка серветок досягає краю фальц-планок, фальци вже повністю сформовані, а бічні паяльні елементи, що розташовані безпосередньо за фальц-планками, короткочасним притисненням фіксують форму фальців, приварюючи їх до упаковки. Далі упаковані серветки падають на підлогу, у спеціальну ємність (коробку) або на відвідний транспортер.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully