Напівавтоматичний запаювальник штуцерів в "дой-пак" пакети ПЗШ-8

Можливості:
до 480 швів на годину

Продукція:
пакети

Типи плівок:
будь-які, крім ПВХ, ПОФ, ПЕ

Напівавтоматичний зварювач призначений для зварювання (запаювання) верхнього шва упаковок типу "дой-пак" (doypack) з одночасною впайкою в шов штуцера (дозуючого ковпачка). Придатний даний запаювальник для зварювання будь-яких типів плівок, крім поліетиленових, і дозволяють отримати шов типу "еврошов" з поздовжнім рифленням або без рифлення (гладкий), з можливість установки дати.

Цей запаювальник має накопичувач для штуцерів, працює в напівавтоматичному режимі, за допомогою пневматичних систем і вимагає від оператора установки упаковки, подачі команди на початок роботи, а також періодичного завантаження штуцерів в накопичувач.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Модель ПЗШ-8
Електроживлення, В/Гц 220/50
Споживання електроенергії, kВт / год 0,35
Пневможивлення, атм. / л.хв. 6/50
Д/Ш/В (не більше), мм 500/400/1400
Вага (не більше), кг 55
Час спайки упаковки, сек. 1-2
Принцип нагріву постійний нагрів
Довжина / Ширина шва, мм 180/10-20
Продуктивність (max.), швів / год 480
* Продуктивність залежить від властивостей пакувального матеріалу, його щільності і від зусиль оператора.

Запаювальник застосовується для запаювання верхнього шва заповненої упаковки типу "дой-пак" з одночасною впайкою штуцера є оптимальним для дрібних партій різних продуктів, для яких необхідно застосувати "дой-пак", але недоцільно купувати дороге обладнання по формуванню даного типу упаковки. Придатний для упаковок, виготовлених з матеріалів, для зварювання яких застосуємо постійний нагрів.

Зварювальні компоненти виготовляються індивідуально під необхідний розмір упаковки, розмір штуцера і місце його впайки в шов (посередині, збоку, в заданої точці).

Для початку роботи, після включення обладнання, оператору необхідно подати необхідну кількість штуцерів в накопичувач і дочекатися поки загориться індикатор "готово", що свідчить про прогріванні зварних елементів.

Далі оператор повинен встановити заповнену упаковку "дой-пак" (з не запаяним верхнім швом) на пакувальний столик. Встановити її необхідно так, щоб її верхня чи не запаяти частина знаходилася між зварними елементами і виріз під штуцер був в межах шва. При цьому упаковка повинна розташовуватися на люку пакувального столика. Для зручної і правильної установки столик обладнаний регульованим упором.

Встановивши упаковку, оператор натискає або педаль початку роботи. При натисканні педалі мікроконтролер створює розрідження на тримачі штуцерів, тримач захоплює штуцер з накопичувача і, провертаючись, подає штуцер в строго певне місце верхнього шва упаковки. В силу створеного розрідження штуцер надійно фіксується в утримувачі.

Після подачі штуцера, мікроконтролер, за допомогою пневматичних систем, стискає зварні елементи. Процес зварювання відбувається заданий оператором час, по закінченню якого, мікроконтролер розтискає зварні елементи і прибирає розрідження з наконечника тримача. Тримач повертається в початковий стан, а мікроконтролер відкриває люк пакувального столика. Упаковка провалюється крізь люк і з'їжджає по кришці люка в підставлену ємність (ящик). Люк закривається, а на блоці управління загоряється лампа "готово" - апарат готовий для запаювання наступної упаковки. Від оператора вимагається повторити описану вище послідовність дій.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully