Механічний фасувальний автомат зі шнековим дозатором АФ-45-Ш

Можливості:
1800 пакувань на годину

Тип упаковки:
пакет (подушка / стоячий)

Продукція:
продукція, що здатна утворювати пил

Фасувально-пакувальний автомат моделі АФ-45-Ш призначений для забезпечення безперервного циклу фасування об'ємним методом, та пакування продукції, здатної утворювати пил (борошна, сухого молока, крохмалю, цементу, крейди) у полімерні м'які упаковки («подушка» або стоячий пакет).

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, кВт 2,5
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 1700/1200/3100
Вага (не більше), кг 460
Ширина / Діаметр рулону плівки (не більше), мм 380 / 300
Продуктивність *, уп. / Год. 1800
Обсяг накопичувального бункера, л 60
Діапазон дозування, см.куб 50 - 1000
Д / Ш упаковки (макс.), мм 300 / 180

* Продуктивність обладнання залежить від обсягу дози, властивостей пакувального матеріалу, довжини упаковки.

Фасувально-пакувальний автомат є оптимальним для фасування сипучих продуктів: борошна, сухого молока, крохмалю, цементу, крейди. Автомат дозволяє довільну зміну розміру дози та фасованого продукту, але потрібно мати на увазі, що таке устаткування використовує спосіб об'ємного дозування, вимірюючи продукт не за вагою, а за кількістю обертів шнека. Отже, при зміні продукту, що фасується, необхідно враховувати його щільність, так як при однаковій кількості обертів для різних продуктів вага порцій може відрізнятися.

Відмінність автомата від подібної моделі АФ-35-Ш полягає у застосуванні механічного пакувального пристрою, у якого відсутні пневматичні приводи. Це не потребує використання компресора – відповідно, автомат є більш тихим у роботі. Крім того, даний автомат має менші габарити, ніж АФ-35-Ш.

Фасувально-пакувальний автомат має істотні габарити та вагу, і потребує розміщення на підлозі. Існують також обмеження по ширині використовуваної плівки і висоті формованої упаковки. Ці обмеження зазначені в технічних характеристиках.

Фасований продукт зсипається по похилим стінкам до горловини бункера, з'єднаної з тубусом рукавоформувального пристрою. Крізь горловину і тубус проходить вертикально розташований шнек, верхня частина якого закріплена в електроприводі. Пересипаючись крізь горловину, продукт заповнює порожнини між гвинтовою поверхнею шнека і внутрішньою поверхнею тубуса. Для виключення його висипання в нижній частині тубуса передбачений клапан.

При подачі живлення від лічильника «СТ201», розташованого в блоці управління пакувального автомата, електропривод починає обертати шнек, тим самим переміщуючи продукт з бункера вниз по тубусу. Швидкість обертання шнека визначається значеннями, встановленими на частотному перетворювачі. Додатково електропривод приводить у дію «ворушителі» у бункері, які перемішують продукт, перешкоджаючи формуванню грудочок і покращуючи зсипання продукту до горловини бункера.

На час обертання шнека клапан у нижній частині тубуса відкривається, і продукт, переміщуваний шнеком, висипається у згорнуту на тубусі рукавом пакувальну плівку із запаяними заднім та нижнім швами (заготовку упаковки). Після досягнення кількості імпульсів, встановлених на лічильнику «СТ201», подача електроживлення на електропривод припиняється, шнек зупиняється і клапан на тубусі закривається, відсікаючи видачу дози продукту в заготовку упаковки. В цей же момент лічильник «СТ201» подає імпульс мікроконтролеру, що керує роботою пакувального автомата.

Отримавши імпульс, мікроконтролер приводить у дію механізм протягування пакувальної плівки. При протягуванні відбувається розмотування рулону та згортання плівки через комір у рукав навколо тубуса. Протягнувши плівку на необхідну відстань (визначається по фотомітці або значенням параметра «СЧt. 1»), мікроконтролер приводить у дію паяльний вузол.

Паяльний вузол використовує принцип постійного нагрівання, і одночасно запаює «єврошвом» верхній шов заповненої упаковки, а також нижній і бічний шви наступної упаковки. При цьому в момент зварювання відбувається відокремлення заповненої упаковки шляхом розсічення плівки механічним зубчастим ножем. Відтята упаковка падає на підлогу, в спеціальну ємність (коробку) або на відвідний транспортер.

В цей же час мікроконтролер пакувального автомата надсилає імпульс лічильнику «СТ201», який подає живлення на електропривод дозатора, заповнюючи наступну упаковку.

Додатково мікроконтролер відстежує моменти спустошення бункера, закінчення рулону пакувального матеріалу та інші аварійні ситуації.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully