Автомат для фасування у «дой-пак» пакет з об'ємним дозатором АФ-35-Д-ОМ

Можливості:
до 600 пакувань на годину

Тип упаковки:
пакет дой-пак

Продукція:
сипучі, рідкі продукти

Горизонтальний фасувально-пакувальний автомат АФ-35-Д-ОМ призначений для створення безперервного циклу фасування (об'ємним методом) харчових і нехарчових добре сипучих продуктів (крупи, цукор, кава і т.д.), а також пакування їх у готові пакети формою «doy-pack».

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

пакет дой-пак

  • Характеристика
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 220/50
Встановлена потужність, кВт 0,8
Пневможивлення , атм. / л.хв. 6/400
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 2300/1500/2300
Вага (не більше), кг 400
Товщина пакувального матеріалу, мкм 60-150
Пакувальний матеріал багатошарові плівки
Розміри упаковки В / Ш, мм висота -180 ... 280, ширина - 140 ... 240
Допустимі прибудови дозування, см3 50-1500
Продуктивність (кінетична), пак / год 1200
Вид запаювання швів упаковки постійний нагрів
Місткість магазину пакетів, шт 250-300
Відстеження аварійних ситуацій так
Можливість роботи із ZIP-замком так

Фасувальний автомат серії «дой-пак» моделі АФ-35-Д-ОМ є оптимальним для фасування гранульованої сипкої продукції (сіль, перець, цукор, чай, кава зернова), а також пакування її в готові упаковки у формі «дой-пак» (із застібкою).

Ця фасувально-пакувальна машина, використовуючи в своїй роботі об'ємний метод дозування, не є універсальною (має обмеження на зміну фасованого продукту). Також апарат має обмеження по ширині та висоті використовуваних пакетів «дой-пак» (ці обмеження зазначені в технічних характеристиках). Можливе виготовлення фасувально-пакувального автомата з індивідуальними параметрами.

Пакувальний верстат випускається в моделях АФ-35-Д-ОМ, АФ-35-С4О з модифікаціями об'ємного дозатора (карусельний, стрічковий, маятниковий). Також автомат має можливість підключення інших видів дозаторів (об'ємний шнековий, об'ємний рідинний, ваговий лінійний, ваговий мультиголівковий).

Оператор закладає стопку пакетів у накопичувач. Звідти, за допомогою поворотного механізму з вакуумними присосками, упаковка витягується і переміщується в робочу зону.

Після виведення пакета в робочу зону, а також відпрацювання одного циклу вузлами автомата, механізм переміщує всі пакети в робочій зоні автомата на наступний щабель обробки.

Переміщений на позицію розкриття верху пакет захоплюється з двох сторін присосками та розтягується. Не запаяний верх пакету розкривається, а при наявності закритого ЗІП-замку – відгинається. Між відігнутими краями входять і змикаються механізми розкриття ЗІП. Затиснувши край пакета, механізми розходяться у протилежні сторони, розкриваючи ЗІП- замок, після чого вони розмикаються і піднімаються вгору.

У переміщений на позицію пакет з розкритим верхом опускається конус. Після досягнення дна пакета з конуса виходять пелюстки і розкривають дно, надаючи пакету об'ємну форму, після чого конус повертається у верхнє положення.

Наступний щабель циклу – наповнення пакета. Цей процес відбувається за допомогою вертикального короба. Опускаючись, короб входить закритими стулками у верхню частину повністю розкритого, переміщеного на позицію наповнення пакета. Стулки розкриваються, і порція продукту з об'ємного карусельного дозатора через приймальну воронку та короб потрапляє у пакет, після чого короб повертається у верхнє положення.

Наступний вузол спеціальними пружинними «пальцями» розтягує верх пакету, тим самим готуючи його до останньої операції – запаювання верху.

При змиканні кареток зварювальні колодки затискають переміщений на позицію заповнений пакет і заварюють верхній шов пакета. Одночасно з цим змикаються спеціальні планки і закривають ЗІП-замок.

Після розмикання вузла зварювання верхнього шва пакет падає в жолоб, і по ньому переміщується у ящик або на відвідний транспортер.

В автоматичному режимі роботи приладу усі команди приводам відправляє контролер. Зупиняється автомат у разі витрачання порожніх пакетів, продукту в бункері або виникненні аварійної ситуації. Інформація про причини зупинки виводиться на операторську панель управління автомата.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully