Напівавтоматичний целофанатор для упаковки коробок ПАЦ-500-К

Можливості:
до 500 пакувань на годину

Тип упаковки:
конверт

Продукція:
коробки (паперові, пластикові)

Целофанатор є обгортальною машиною, та призначений для створення безперервного циклу пакування (целофанування) паперових або марлевих серветок з формуванням упаковки типу «конверт».

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В/Гц 220/50
Встановлена потужність, kВт/год 0,5
Пневможивлення **, атм./л.хв. відсутнє
Довжина/Ширина/Висота (не більше), мм 1300 / 600 / 500
Вага (не більше), кг 80
Ширина плівки (макс.) **, мм 220(320)
Д/Ш упаковки (макс.), мм під замовлення
Продуктивність (макс.), уп./год 500

* продуктивність Обладнання залежить від виду пакуємого продукту, його розмірів і властивостей пакувального матеріалу.

** Ширина плівки визначається за формулою: Х = А + 1,5С, де X - ширина плівки, A - максимальний розмір упаковки, C - мінімальний розмір упаковки.

Целофанатор призначений для пакування (целофанування) будь-яких предметів, що мають форму паралелепіпеда. Таке устаткування є оптимальним при упаковці коробок з чаєм, кавою, печивом, коробочок з презервативами, парфумерних наборів, пачок сигарет, аудіо та відео касет, CD і DVD дисків, та іншої продукції, при пакуванні якої важлива естетична складова з мінімальними захисними властивостями.

Целофанатор має обмеження за габаритами предметів, що пакуються. Такі обмеження обумовлені розмірами фальц-столу. Фальц-стіл виготовляється виключно під певний вид продукції та має мінімальні можливості коригування, що не дозволяє використовувати його при зміні виду (розміру) продукції. На одному столі може відбуватися целофанування тільки однотипних предметів або предметів з однаковими розмірами. Для целофанування інших видів продукції необхідне використання іншого фальц-столу.

Напівавтоматичний целофанатор випускається в одній серії, з модифікаціями: ПАЦ-500-К (максимальна ширина плівки до 220 мм), та ПАЦ-500-К-У (максимальна ширина плівки до 320 мм).

Формування упаковки відбувається шляхом обгортання прямокутного предмета у пакувальну плівку на пакувальному столику та притиснення стику плівки (поздовжнього шва) до паяльного вузла. Паяльний вузол розташований на передній торцевій грані целофанатора, та працює за принципом постійного нагріву, що виключає його застосування для зварювання поліетилену (в більшості випадків, для целофанування застосовується одношаровий поліпропілен). У момент притиснення стику плівки до паяльного вузла відбувається зварювання шва, а також відсікання полотна плівки від упаковки за допомогою відрізної струни.

На відміну від ручних целофанаторів, дана модель комплектується спеціальним упором, що дозволяє оптимально розташувати предмет у момент притиснення до паяльного вузла. Конфігурація упору розраховується під розміри предметів, які пакуються.

Після зварювання поздовжнього шва оператор повинен покласти обгорнутий плівкою предмет на тримач фальц-столу, засунути ручку вперед до упору та повернути її у початковий стан. При здійсненні даних дій предмет поступово рухається всередині фальц-столу між фальц-планками, а бічні частини пакувальної плівки за допомогою прорізів у фальц-планках поступово складаються у вигляді конверта. Кожен наступний предмет, закладений у фальц-стіл, просуває попередній, сприяючи складанню упаковки.

Сформована упаковка досягає бічних паяльних вузлів, які, притискаючись до упаковки, фіксують її форму та випускають за межі фальц-столу. Принцип роботи бічних паяльних вузлів аналогічний принципу роботи вузла по формуванню поздовжнього шва, та заснований на постійному нагріванні. Вийшовши за межі фальц-столу, упакований предмет падає на поверхню столу або у будь-яку підставлену ємність.

Таким чином, використання фальц-столу дозволяє досягти стійкої якості у целофануванні предметів, отримати однакові складки на кожному упакованому предметі, та оптимізувати ручну працю за рахунок мінімізації операцій.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully