Лінія для групового пакування пакетів «Стік» до пакету «Подушка»

Устаткування для групового пакування продукції, розфасованої до пакетів типу «стік», у пакети типу «подушка». Вторинна групова упаковка забезпечує додатковий захист продукції та зручність транспортування.

  • Характеристика

АВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ДЛЯ ГРУПОВОГО ПАКУВАННЯ ПАКЕТІВ «СТІК» У ПАКЕТ «ПОДУШКА»

Автоматизована фасувально-пакувальна лінія, яка дозволяє розфасувати продукцію в упаковки типу «стік» з подальшим груповим пакуванням до пакетів типу «подушка» з полімерної плівки. На наших автоматичних лініях можна розфасовувати такі сипучі продукти, як цукор, сіль, розчинна кава, спеції та інші. Також у нас представлене устаткування для автоматичної розфасовки у «стік»-упаковку рідкої і пастоподібної продукції (наприклад, меду, кетчупу, антисептика, рідкого мила).

Продуктивність наших ліній залежить від виду фасованої продукції, і може сягати до 9000 стіків на годину, а групових упаковок з розфасованою продукцією – до 900 в годину.

До складу лінії для групового пакування входить:

  • Фасувально-пакувальний автомат серії «Стік»», який дозволяє упакувати сипучі або рідкі продукти з попереднім їх поділом на дрібні дози.

  • Ковшовий завантажувальний транспортер ЗТ-1, що застосовується для подачі заданої кількості «стік»-пакетів з продукцією в одному ковші.

  • Механічний фасувально-пакувальний автомат АФ-45, що застосовується для групового пакування заданої кількості «стіків» до пакету-«подушки».

  • Відвідний транспортер ОТ-1, який використовується для відведення від автомата упакованої продукції.

  • Накопичувальний поворотний стіл СН-1, що використовується для накопичення упакованих пачок.
Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully