Лінія фасування і упаковки наповнювача для котячого туалету

Наповнювач для котячих туалетів - необхідна складова життя домашніх котів і господарів вихованців, адже головне завдання продукту - швидко і ефективно вбирати зайву вологу і неприємні запахи. Наповнювачі діляться на дві основні категорії: грудок і вбираючі. Грудкові наповнювачі виготовляються на основі подрібнених кукурудзяних качанів, деревини або паперу. Вбираючі наповнювачі бувають: глиняні, з деревних гранул і силікагель. Для всіх видів цього продукту, ми розробили готове рішення для його фасування і упаковки.

Пакувати наповнювач в мішки можна як автоматичним, так і напівавтоматичним способом. Другий спосіб менш витратний, але вимагає постійного і активної участі людини в процесі упаковки. При автоматичному способі, необхідно спочатку придбати дороге обладнання (фасувально-пакувальний автомат), але в подальшому всі операції будуть відбуватися автоматично із заданою точністю. При цьому, продуктивність автомата значно перевищує продуктивність напівавтоматичного способу.

 • Характеристика

АВТОМАТИЧЕСКАЯ ЛІНІЯ ФАСУВАННЯ І УПАКОВКИ НАПОВНЮВАЧІ ДЛЯ КОТЯЧИХ ТУАЛЕТІВ

фасування наповнювача для котячого туалету

Для автоматичного фасування наповнювача для котячого туалету необхідно:

 1. Власне, сам наповнювач.

 2. Плівка в рулонах. Можна використовувати різні види плівок, але поліетилен є найбільш дешевим і поширеним матеріалом.

 3. Фасувальний автомат, який буде одночасно виробляти формування упаковки з рулону плівки, видавати в таку упаковку встановлену дозу наповнювача і запаювати (закривати) упаковку. З огляду на, що, як правило, фасувальні автомати для упаковки в мішки мають значну висоту, є сенс доукомплектувати автомат транспортером завантажувальним ковшовим ЗТ-1 (хоча не виключається і можливість ручного завантаження продукту в бункер автомата). Так само для відводу готових упаковок можна доукомплектувати автомат відводить транспортером ОТ-1

  Що б упаковка була зручною для транспортування, автомат можна доукомплектувати вузлом «формування ручки, отворів».

Фасувальними автоматами, які можуть впоратися з упаковкою наповнювача в поліетиленові мішки:

 • Фасувальний автомат з об'ємним дозатором для упаковки в мішки АФ-50(8)-ОМ

 • Фасувальний автомат з ваговим дозатором для упаковки в мішки АФ-50(8)-В

НАПІВАВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ФАСУВАННЯ І УПАКОВКИ НАПОВНЮВАЧІ ДЛЯ КОТЯЧИХ ТУАЛЕТІВ

фасування наповнювача для котячого лотка

Для напівавтоматичного фасування наповнювача знадобляться:

 • Наповнювач для котячого лотка.

 • Готові поліетиленові мішки.

 • Дозатор, який може видавати дози потрібної величини в готову упаковку (в даному випадку, мішки) і при цьому повноцінно працювати з продуктом. Завантаження наповнювача в бункер дозатора можна робити вручну або доукомплектувати дозатор транспортером завантажувальним ковшовим ЗТ-1.

 • Зварювач, яким можна запаяти заповнений мішок.

Набір обладнання буде наступним:

 1. Ваговій дозатор з стрічковим живильником ВЛД-1 або Ваговий дозатор з віброживильником ВДВ-8 (В залежності від продуктивності).

 2. Підлоговий горизонтальний запайщик імпульсного нагріву ЗГІ-500-700. Незалежно від набору обладнання, оператору в будь-якому випадку необхідно буде виконувати роботу по наповненню бункера дозатора продуктом (вручну або за допомогою завантажувального транспортера), підставляти готові мішки до дозатора, подавати команду на видачу дози, переміщати заповнені мішки до зварювача і виконувати зварювання останнього шва.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully