Охолоджувач-очищувач прохідного типу ООП-120

Можливості:
до 140 кг на годину

Продукція:
насіння, горіхи, кава

Охолоджувач-очищувач прохідного типу відноситься до допоміжного обладнання, призначеного для охолодження і очищення від домішок (пилу, сміття) обсмаженого продукту (насіння соняшника, арахісу, фісташок, фундука, горіхів, зерен кави, круп), що виходить з жарильної печі.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, kВт/год 3,5
Пневможивлення **, атм./л.хв. відсутнє
Довжина/Ширина/Висота (не більше), мм 3000/700/900
Вага (не більше), кг 180
Рекомендована вологість сировини, % 8
Продуктивність (макс.), кг./год 140
Швидкість нагнітання, всмоктування повітря (середня), м3 / год 1800
Температура в барабані (діапазон), ºС 50-100
Скорость вращения барабана (диапазон), об./мин 9

Охолоджувач-очищувач являє собою апарат прохідного типу, тобто здатний працювати в безперервному циклі, і призначений для охолодження та очищення від домішок (пилу, сміття) обсмаженого продукту. Може використовуватися в складі автоматизованих ліній або як самостійний апарат для охолодження і очищення, з продуктивністю до 140 кілограм на годину.


Продукт, який необхідно охолодити та очистити, подається в охолоджувач-очищувач безпосередньо з жарильної печі або через проміжні пристрої (віброживильники, пристрій узгодження і т.д.). Можлива також подача через бункер з віброживильником (у разі самостійного використання обладнання без зв'язки з жарильною піччю).

Робота обладнання побудована на принципі перемішування обсмаженого продукту і його обдування потоком повітря. Усередині барабана по його внутрішній стінці розташований шнек, який, отримуючи продукт з жарильної печі (при самостійному використанні – з бункера через віброживильники) з одного краю барабана, переміщує його в інший. В процесі переміщення продукт перемішується, одночасно охолоджуючись та очищуючись потоком повітря.

Подача повітря відбувається за допомогою нагнітаючої труби, що проходить по осі в центрі барабана, і має прорізи в своїй нижній частині. До даної трубі, за допомогою гнучкого повітропроводу (гофри), підключається відцентровий вентилятор («равлик»), який нагнітає повітря у трубу, і крізь її прорізи створює спрямовані вниз потоки.

Потоки повітря, проходячи через обсмажений продукт, охолоджують його і видувають домішки (пил, сміття) крізь сітку барабана в кожух. У нижній частині кожуха є 2 прямокутні воронки, до яких також підключаються відцентрові вентилятори («равлики»), що працюють, на відміну від першого, на створення розрідження в кожусі. Таким чином примусове обдування і створене розрідження сприяють всмоктуванню домішок у воронки і видування їх за межі охолоджувача-очищувача.

Очищений та охолоджений продукт, досягаючи краю барабана, висипається в підставлену ємність або в завантажувальний транспортер.


Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully