Пневматичний фасувальний автомат з об'ємним дозатором АФ-35-ОM (У)

Можливості:
2100 пакувань на годину

Тип упаковки:
пакет (подушка / стоячий)

Продукція:
сипучі продукти

Фасувальний автомат використовується для організації процесу фасування та упаковки продукції. Дозування здійснюється об'ємним способом для добре сипучих продуктів, далі здійснюється їх упаковка у полімерну плівку, з якої формується пакет-«подушка». Процес упаковки повністю автоматизований, що зводить до мінімуму втручання людини.

Короткий список продуктів, придатних до фасування у цій моделі автомату:

  • крупи;
  • горіхи;
  • бобові;
  • кава

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, кВт 1
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 1100/1200/2300
Вага (не більше), кг 320
Ширина / Діаметр рулону плівки (не більше), мм 500 / 400
Продуктивність *, уп. / Год. 2100
Обсяг накопичувального бункера, л 60
Діапазон дозування, см.куб 50-2000
Д / Ш упаковки (макс.), мм 400 / 240

* Продуктивність обладнання залежить від обсягу дози, властивостей пакувального матеріалу, довжини упаковки і від зусиль оператора.

** Для забезпечення роботи пневматичних систем фасувального автомата, необхідна наявність компресора.

Фасувально-пакувальний автомат встановлюється на виробництві для організації процесу упаковки продуктів, які добре сиплються і можуть рівномірно заповнювати вільний простір. Автомат оптимально підійде для таких продуктів: крупи, насіння, зерно, цукор, сіль, чай, зерна кави. АФ-35-ОM (У) не підходить для фасування продуктів, що здатні утворювати пил або погано сиплються (наприклад, сухе молоко, чіпси, кукурудзяні палички). Також необхідно враховувати, що внаслідок застосування об'ємного дозатора, дане фасувальне обладнання не є універсальним і має обмеження на зміну пакованого продукту.

Пакувальний напівавтомат потребує розміщення на підлозі, та має обмеження по ширині використовуваної плівки і висоті формованої упаковки. Максимальна ширина пакувального матеріалу буде складати до 500 мм, висота упаковки – до 400 мм, а ширина – 240 мм.

Продукція, що фасується, висипається через горловину накопичувального бункера у дозувальну «склянку». Ця склянка закріплена на спеціальній каруселі, та знаходиться під горловиною накопичувального бункера. Карусель має таке розташування дозувальних «склянок», при якому в той момент, коли одна дозувальна «склянка» знаходиться під горловиною накопичувального бункера, протилежна їй дозувальна «склянка» знаходиться над тубусом пакетоутворюючого пристрою. Тобто одночасно відбувається наповнення продуктом дозувальної «склянки», що знаходиться під горловиною накопичувального бункера, і спустошення дозувальної «склянки», що знаходиться над тубусом.

При отриманні імпульсу від мікроконтролера блоку управління пакувального автомата, електропривод дозатора провертає карусель, зміщуючи заповнену «склянку» від горловини бункера в сторону тубуса, і підставляючи під горловину наступну порожню «склянку». При досягненні тубуса заповнена «склянка» спустошується, висипаючи свій вміст у тубус, на якому згорнута тубою (рукавом) пакувальна плівка із запаяними заднім та нижнім швами (заготовка упаковки). Пересипаючись крізь тубус, продукція заповнює сформовану упаковку.

Після видачі дози продукту мікроконтролер за допомогою пневматичних систем приводить у дію паяльний вузол. Паяльний вузол фасувального апарату використовує принцип постійного нагрівання, і одночасно запаює «єврошвом» верхній шов заповненої упаковки, а також нижній та бічний шви наступної упаковки.

При цьому в момент зварювання відбувається зміщення горизонтальних губок паяльного вузла (каретки) вниз на встановлену довжину упаковки. Оскільки губки переміщуються вниз, не розтискаючись, вони протягують за собою пакувальну плівку. Відбувається розмотування рулону та згортання плівки через комір в рукав навколо тубуса.

У момент досягнення кареткою нижньої точки відбувається відокремлення заповненої упаковки шляхом розсічення плівки механічним зубчастим ножем. В цей же час мікроконтролер подає імпульс електроприводу дозатора на поворот барабана і висипання вмісту «склянки» у нову упаковку, розтискає горизонтальні губки та переміщує їх вгору для запаювання наступної упаковки. Відокремлена упаковка падає на підлогу, у спеціальну ємність (коробку) або на відвідний транспортер.

Додатково мікроконтролер відстежує моменти спустошення бункера дозатора, закінчення рулону пакувального матеріалу та інші аварійні ситуації.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully