Ваговий дозатор із вертикальним шнеком ШД-20-В

Можливості:
1000 порцій на годину

Тип упаковки:
готова тара

Продукція:
продукція, що здатна утворювати пил

Ваговий платформний дозатор зі шнеком призначений для фасування сипучих продуктів, здатних утворювати пил, у готову тару або упаковку (пакет, мішок, коробку, банку, пляшку). При цьому застосовується ваговий спосіб дозування. Устаткування працює в напівавтоматичному режимі, та потребує від оператора встановлення тари, подачі команди на початок дозування, і приймання заповненої тари.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, кВт 2
Пневможивлення** , атм. / л.хв. відсутне
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 1700 / 1200 / 2200
Вага (не більше), кг 160
Продуктивність (макс.), уп./год 500-600
Обсяг накопичувального бункера, л 100
Діапазон дозування, г. 1000-5000
Д / Ш упаковки (макс.), мм 400/150

* Продуктивність залежить від ваги дози і властивостей дозуючого продукту.

Цей дозатор є оптимальним для дозування порошкоподібних продуктів (борошно, цукрова пудра, крохмаль, крейда), здатних утворювати пил. Дозатор може дозувати також інші сипучі продукти, в тому числі й не здатні утворювати пил, але наявність шнека, що переміщує продукт у замкнутому просторі (трубі) безпосередньо до упаковки і зменшує пилоутворення, призводить до того, що дозатор застосовується для дозування саме здатних утворювати пил сипучих продуктів. Це устаткування не використовують для фасування продуктів великої фракції, тендітних і липких продуктів, здатних заклинити шнек або розкришитися в процесі дозування.

Ваговий дозатор дозволяє довільно змінювати порції фасованого продукту, а також досягати досить точного дозування. На відміну від об'ємних дозаторів устаткування не має обмежень на зміну дозованого продукту. Вертикальне розташування шнека дозволяє більш точно та якісно дозувати продукцію, а наявність ворушителя зменшує ймовірність злипання продукту на стінках накопичувального бункера.

Дане обладнання випускається в одній моделі ВД-1(Ш), з модифікаціями за ваговими параметрами дозування та габаритними розмірами упаковки.

Продукт, який дозується, зсипається по похилим стінкам бункера до розташованої у нижній частині горизонтальної труби. Крізь трубу проходить шнек, один кінець якого закріплений в електроприводі. Зсипаючись у трубу, продукт заповнює порожнини між гвинтовою поверхнею шнека і внутрішньою поверхнею труби.

При отриманні сигналу на початок роботи (натискання оператором кнопки або педалі), контролер «Libra», розташований у блоці управління, подає живлення на електропривод, який починає обертати шнек.

Обертаючись, шнек переміщує продукт (уздовж своєї гвинтової поверхні) з бункера до сопла, через яке продукт висипається у встановлену на зважувальному столику упаковку (тару). Упаковка, що наповнюється продуктом, створює тиск на ваговий столик, який кріпиться до рами обладнання на тензометричних датчиках (тензодатчиках).

Контролер «Libra» за сигналом тензометричних датчиків відстежує досягнення упаковкою встановлених вагових показників (розміру дози), змінюючи при цьому режими роботи шнека: з моменту початку видачі дози і до певного встановленого значення шнек обертається швидко (режим грубого дозування), а після досягнення необхідного значення швидкість обертів зменшується і відбувається досипання продукту (режим точного дозування).

Застосування двох зазначених режимів необхідне для забезпечення досить високої продуктивності при виключенні перевищення дози: режим грубого дозування забезпечує швидке заповнення упаковки, а режим точного дозування виключає випадкове перевищення. Швидкість обертів шнека у зазначених режимах визначається значеннями, встановленими на частотному перетворювачі.

При досягненні встановлених вагових параметрів (розміру дози), контролер зупиняє обертання шнека і припиняє видачу продукту до упаковки. Оператор повинен замінити заповнену упаковку (тару, мішок) на порожню, після чого знову може подати сигнал

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully