Механічний фасувальний автомат з об'ємним дозатором АФ-45-ОM

Можливості:
2700 пакувань на годину

Тип упаковки:
пакет (подушка / стоячий)

Продукція:
сипучі продукти

Фасувально-пакувальний автомат забезпечує безперервний цикл фасування добре сипучих продуктів (крупи, горіхи, кава), та пакування їх у полімерні плівки (поліпропілен, дуплекс, триплекс). При цьому застосовується об’ємний метод дозування. Упаковка продукції відбувається в пакет-«подушку» або стоячий пакет.

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, кВт 2
Пневможивлення* , атм. / л.хв. відсутне
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 1100/1200/2100
Вага (не більше), кг 320
Ширина / Діаметр рулону плівки (не більше), мм 380 / 300
Продуктивність *, уп. / Год. 2700
Обсяг накопичувального бункера, л 60
Діапазон дозування, см.куб 50 - 1000
Д / Ш упаковки (макс.), мм 300 / 180

* Продуктивність обладнання залежить від обсягу дози, властивостей пакувального матеріалу.

Такий автомат є оптимальним для фасування продуктів, які добре сиплються, і здатні рівномірно та швидко заповнювати вільні порожнини (наприклад, крупи, рис, насіння, зерно, насіння, сіль, цукор, чай, зерна кави). Модель не може бути застосована для фасування продуктів, що погано сиплються або здатні утворювати пил (борошно, родзинки, кукурудзяні палички). Також необхідно враховувати, що внаслідок застосування об'ємного дозатора, дане обладнання для фасування не є універсальним і має обмеження на зміну пакованого продукту.

Відмінність фасувального апарату від подібної моделі АФ-35-ОM полягає у застосуванні механічного пакувального пристрою, у якого відсутні пневматичні приводи. Це не потребує використання компресора, отже, автомат є більш тихим у роботі. Крім того, дане фасувальне обладнання має менші габарити і вищу продуктивність, ніж АФ-35-ОM.

Автомат потребує розміщення на підлозі, та має обмеження по ширині використовуваної плівки і висоті формованої упаковки, що зазначені в технічних характеристиках. Модифікацією фасувального автомата є використання об'ємного дозатора зі «склянками» з відкидними піддонами, що дозволяє більш точно та ефективно дозувати продукти дрібних фракцій. До того ж, використання «склянок» з відкидними піддонами збільшує продуктивність дозатора, відповідно, збільшуючи продуктивність фасувального автомата.

Продукт, що фасується, висипається через горловину бункера у «склянку», що закріплена на барабані і знаходиться під горловиною. Барабан має таке розташування дозувальних «склянок», при якому в той момент, коли одна дозувальна «склянка» знаходиться під горловиною накопичувального бункера, протилежна їй дозувальна «склянка» знаходиться над тубусом рукавоформувального пристрою. Тобто одночасно відбувається наповнення продуктом «склянки», що знаходиться під горловиною бункера, і спустошення «склянки», що знаходиться над тубусом.

При отриманні імпульсу від мікроконтролера блоку управління пакувального автомата, електропривод дозатора провертає барабан, зміщуючи заповнену «склянку» від горловини бункера в бік тубуса і підставляючи під горловину наступну порожню «склянку». При досягненні тубуса заповнена «склянка» спустошується, висипаючи свій вміст у тубус, на якому знаходиться згорнута тубою (рукавом) пакувальна плівка із запаяними заднім та нижнім швами (заготовка упаковки). Пересипаючись крізь тубус, продукт заповнює упаковку.

Після видачі дози продукту мікроконтролер приводить у дію механізм протягування плівки. При протягуванні відбувається розмотування рулону та згортання плівки, через комір, у рукав навколо тубуса. Протягнувши плівку на необхідну відстань (визначається по фотомітці або значеннями параметра «СЧt. 1»), мікроконтролер приводить у дію паяльний вузол.

Паяльний вузол фасувального автомату використовує принцип постійного нагрівання, і одночасно запаює «єврошвом» верхній шов заповненої упаковки, а також нижній та бічний шви наступної упаковки. При цьому в момент зварювання відбувається відокремлення заповненої упаковки шляхом розсічення плівки механічним зубчастим ножем. Відокремлена упаковка падає на підлогу, в спеціальну ємність (коробку) або на відвідний транспортер.

Після розмикання зварних елементів мікроконтролер знову надсилає імпульс електроприводу дозатора на поворот барабана, і висипання вмісту «склянки» в нову упаковку. Додатково мікроконтролер відстежує момент закінчення рулону пакувального матеріалу та інші аварійні ситуації.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully