Підлоговий горизонтальний запаювальник постійного нагріву ЗГП-300...500

Можливості:
до 2000 швів на годину

Продукція:
пакети

Типи плівок:
будь-які, крім ПВХ, ПОФ, ПЕ

Запаювальник застосовується для запаювання пакетів (упаковок) з продукцією, зварювання плівок, а також для інших завдань, для виконання яких потрібно зварювання термопластичних полімерних матеріалів. Придатні для зварювання будь-яких типів плівок, крім поліетиленових.

Дані моделі обладнання є підлоговими, мають регульовану по висоті і під кутом полку. Зварювальний вузол приводиться в дію за допомогою ножного приводу, що звільняє оператору обидві руки для роботи з пакетами і дозволяє отримати шов типу "еврошов" з поздовжнім рифленням або без рифлення (гладкий).

  • Характеристика
  • Особливості
  • Опис роботи
Модель ЗГП-300...500
Електроживлення, В/Гц 220/50
Споживання електроенергії, kВт / год 0,25...0,35
Пневможивлення, атм. / л.хв. відсутнє
Д/Ш/В (не більше), мм 500...700/500/1200
Вага (не більше), кг 35...40
Час спайки упаковки, сек. 1-2
Принцип нагріву постійний нагрів
Довжина / Ширина шва, мм 300...500/20
Продуктивність (max.), швів / год 2000


* Продуктивність запаюють залежить від властивостей пакувального матеріалу, його щільності і від зусиль оператора.

Запаювальник призначений для запаювання пакетів (упаковок), заповнених сипучим або рідким продуктом (крупами, порошками, пастами і т.д.). Є оптимальними рішенням в тих випадках, коли неможливо укласти заповнений пакет (мішок) горизонтально, в силу сипучості його вмісту або в зв'язку зі значною вагою. Установка мішка на вертикальну полицю зварювача дозволяє не розсипати (не розлий) його вміст і при цьому досить зручно зварити верхній шов упаковки. Полку має регулювання по висоті в межах від 50 до 500 мм, що дає можливість оператору запаювати пакети різної довжини.

Існують наступні моделі даних запаюють: ЗДП-300, ЗДП-500, ЗДП-300-Д, ЗДП-500-Д. Відрізняються довжиною шва і вузла нанесення дати за допомогою зварювального вузла: в моделях без індексу "Д" немае можливості нанесення дати, з індексом "Д" – є можливість нанесення дати. Датер дозволяє наносити на зварений шов (шляхом видавлювання) 6 знаків в форматі "XX XX XX" (день, місяць, рік).

Оператор встановлює на полицю упаковку, наповнену сипучим або рідким продуктом, і протягує (розміщує) верхню (не зварену) частина упаковки між притискною рамою і підкладкою, після чого натискає ногою на педаль.

При натисканні педалі створюється тиск на вертикальні штоки, які піднімаються вгору і тиснуть на краї притискної рами, провертаючи її на осі і притискаючи зварений елемент до підкладки.

У момент притиснення притискної планки до другого зварному елементу (підкладці) верхня частина пакета затискається між розігрітими губками зварних елементів (або між губкою і підкладкою), починає плавитися і формують шов (місце розплаву полімеру). Якщо губки зварних елементів мають рифлену поверхню, формується шов з поздовжніми смужками-зубцями, так званий «еврошов».

Оскільки полімери, зварюються постійним нагріванням, мають дуже швидкий процес кристалізації, для формування якісного шва досить витримати притискну раму в притиснутому положенні (не відпустити педаль) 1-2 секунди. При цьому місце розплаву, на відміну від поліетилену, не вимагає часу для охолодження.

Після зварювання шва, відпустити педаль (в результаті чого притискна рама під вагою штоків повертається у вихідне стані, відсуваючи зварений елемент від підкладки) і зняти запаяний пакет з полиці. Проконтролювати якість шва – він повинен бути добре провареним і не мати видимих розривів.

Описану вище послідовність дій необхідно виконувати для запаювання кожної упаковки (зварювання кожного шва), з огляду на той факт, що при зміні типу або товщини пакувального матеріалу, можливо, необхідно буде відрегулювати час зварювання шва.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully