Автоматичний пакувальник карток АК-1

Можливості:
до 100 карт на хвилину

Тип упаковки:
індивідуальна - "кишеня"

Продукція:
картки (паперові, пластикові)

Пакувальний автомат призначений для упаковки пластикових або паперових карток (наприклад, карток поповнення телефонного рахунку) в індивідуальну упаковку («кишеню») з поліпропіленових плівок (ПП), у загальній суцільній пакувальній стрічці.

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В/Гц 220 / 50
Встановлена потужність, kВт/год 1,2
Пневможивлення **, атм./л.хв. 6/200
Довжина/Ширина/Висота (не більше), мм 1700/ 1600/ 1800
Вага (не більше), кг 300
Ширина / Діаметр рулону плівки (макс.), мм 250/300
Продуктивність (макс.), уп./год 6000
Д /Ш картки(не більше), мм 85/55
Кількість струмків, шт 2

* Продуктивність залежить від розмірів упаковки і властивостей пакувального матеріалу.

** Для забезпечення функціонування пневмоприводов даної фасувальною машини необхідна наявність «компресора» (поставляється окремо).

Автоматичний пакувальник карток АК-100 відноситься до обладнання для індивідуального пакування у плівку методом «кишеня», та призначений для упаковки у поліпропіленову плівку карток, що мають форму прямокутника, з формуванням по периметру паяльного шва. Упаковка, сформована таким обладнанням, призначена для додання захисних властивостей та привабливого зовнішнього вигляду карток.

При виготовленні обладнання основні його частини, такі, як вузол формування поперечного шва, розраховуються, проектуються і виготовляються індивідуально під зазначені замовником габарити карток з урахуванням розмірів використовуваних пакувальних матеріалів. З урахуванням вищезазначеного, обладнання здатне повноцінно упаковувати тільки картки, розміри яких відповідають заявленим при виготовленні. Довільна зміна розмірів і товщини карток, які пакуються, може призвести до неможливості роботи устаткування (предмет не проходить по напрямних), або до неправильного формування упаковки (плівка не обгортає предмет, шов зварюється нерівномірно). У випадку змін у розмірах карток можливо переналаштувати устаткування шляхом коригування роботи вузла.

У якості пакувального матеріалу в обладнанні використовують поліпропіленову плівку завтовшки від 20 до 40 мкм. Вибір пакувального матеріалу обумовлюється виключно естетичною складовою готової упаковки.

Картки укладаються стопками в кожну секцію накопичувачів. Для початку роботи устаткування картки повинні міститися в кожній секції: якщо одна із секцій не буде містити в собі карток, блок управління не почне роботу пакувального автомата. Після заповнення накопичувача та натиснення оператором кнопки початку роботи, картки за допомогою фідера по одній витягуються з кожної секції накопичувача і розміщуються між двома полотнищами пакувальної плівки, що подаються з верхнього та нижнього рулону.

Зверху опускається вузол формування поперечного шва, що зварює полотнища плівки між собою, формуючи одночасно останній шов закінченої «кишені» та перший шов нової «кишені». Вузол формування поперечного шва працює за принципом постійного нагріву, зварюючи плівку типом шва «єврошов». У момент зварювання зубчастий ніж перфорує плівку між швами, спрощуючи надалі відокремлення «кишень» одна від одної. Не розтискаючи паяльних елементів, вузол зміщується назад на ширину картки, витягаючи полотнища плівки та подані штовхачами картки. Після чого, розтиснувши паяльні елементи, вузол повертається вперед і знову формує останній шов закінченої «кишені» та перший шов нової «кишені».

Картки, запаяні вузлом формування поперечного шва, подаються на «струмки» транспортера. При цьому відбувається розсічення полотнища плівки на дві стрічки, в кожній з яких в «кишенях» знаходиться по одній картці. Транспортер дотягує стрічки до вузла формування бічних швів. Даний вузол також використовує принцип постійного нагрівання і за допомогою трьох паяльних елементів зварює бічні шви обох стрічок, повністю запаюючи «кишені» з картками. Після чого «струмки» транспортера протягують стрічки далі за межі пакувальника, де вони можуть бути забрані оператором або згорнуті в рулони за допомогою окремого пристрою.

Процес пакування карток триває до моменту закінчення карток у будь-якій із секцій накопичувача, після чого блок управління зупиняє роботу пакувального автомата та сигналізує про необхідність подачі карток.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully