Стіл інспекційний однорівневий СІ-1М

Можливості:
до 1000 кг на годину

Продукція:
сипучі продукти, що не утворюють пил

Стіл інспекційний однорівневий з віброживильниками відноситься до допоміжного обладнання, та призначений для візуального контролю якості пакованої (фасованої) сипучої продукції.

стіл інспекційний

  • Характеристика
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 220/50
Споживання електроенергії, kВт / год 0,6
Пневможивлення **, атм. / хв. відсутнє
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 2500/950/1400
Вага (не більше), кг 150
Кількість рівнів транспортерних стрічок, шт 1
Швидкість переміщення, м/хв 3-12
Кількість доріжок для продукту, шт 1
Кількість доріжок для сміття, шт 2
Ширина робочої поверхні, мм 500
Довжина робочої поверхні, мм 2000
Тип транспортерної стрічки ПВХ
Обсяг накопичувального бункера 120

Для забезпечення роботи інспекційний стіл потребує зусиль мінімум однієї людини, але для збільшення продуктивності кількість обслуговуючого персоналу можна збільшити. Виготовлена інспекційна стрічка може бути різної довжини, з різними доповненнями за побажанням замовника. Цей стіл, на відміну від моделі інспекційного обладнання СІ-1, має розділені зони для продукту і сміття (домішок). Це дозволяє не тільки мінімізувати зусилля оператора, не відволікаючи його увагу від продукту, але й забезпечити більш якісну інспекцію.

Обладнання випускається в одній моделі СІ-1М, з модифікаціями по довжині та ширині робочої поверхні інспекційного столу, а також об’єму накопичувального бункера.

Продукція засипається у накопичувальний бункер, а звідти через регульовану заслінку висипається на віброживильники. Заслінка дозволяє регулювати розміри отвору, тим самим регулюючи потік подачі різної сипучої продукції.

Вібраційний живильник за допомогою вібрації переміщує продукт від шибера на інспекційну стрічку. Оператор має можливість регулювати амплітуду вібрації живильників, що дозволяє змінювати швидкість руху продукту та регулювати його висипання на стрічку. Інспекційна стрічка має поздовжні обмежувачі, що розділяють її на 3 зони: 1 – для інспектованого продукту, і 2 – для сміття та відходів. Вібраційні живильники подають продукт виключно у зони для інспектованого сипучого продукту.

Завдання операторів під час руху продукту по стрічці – оцінити його якість шляхом візуального контролю, і прибрати з нього вручну сміття та інші сторонні предмети.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully