Фасувальний автомат з об'ємним дозатором АФ-50(8)-ОМ

Можливості:
до 500 пакувань на годину

Тип упаковки:
мішок (подушка / стоячий)

Продукція:
сипучі продукти, що не утворюють пил

Цей фасувально-пакувальний автомат призначений для забезпечення безперервного циклу фасування продукції об'ємним способом дозування, та пакування її у плівковий матеріал у формі «подушка».

Таке устаткування підходить для наступних продуктів: корм для тварин, насіння, макаронні вироби та інші продукти.

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

упаковка комбикорма
  • Характеристика
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, кВт 4
Пневможивлення* , атм. / л.хв. 6/500 (Потрібно компресор)
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 4600/1800/2100
Вага (не більше), кг 1200
Товщина пакувального матеріалу, мкм 40-130
Пакувальний матеріал будь-який
Розміри упаковки В / Ш, мм висота - 200-800, ширина - 200-500
Межі дозування, (г) 2000-50000
Продуктивність (кінетична), уп / год 500
Вид запаювання швів упаковки імпульсний
Пристрій для формування упаковки тубус з коміром
Робота з плівкою по фотомітці / по довжині
Відстеження аварійних ситуацій так
Блок управління пакувального автомата кнопковий, зі світловою індикацією
Проставлення дати на шві (ХХ ХХ ХХ) ні

Продуктивність установки залежить від фізичних властивостей фасованих продуктів (питома вага, сипучість, рихлість, вологість) Від технологічних параметрів застосовуваних пакувальних матеріалів (температура, час, величина компресії зварювання), типу застосовуваного дозатора і величини дози.

Фасувально-пакувальна машина АФ-8-ОМ з об'ємним дозатором застосовується для фасування та пакування продукції великими дозами. Ваговий діапазон упаковки продукції може бути налаштований від 2 до 50 кг. Упаковка для продукції формується з полімерної, поліетиленової або багатошарової плівки.

Пакувальне устаткування складається з двох основних вузлів: об'ємного дозатора та пакувального автомата, які дозволяють організувати безперервний цикл фасування та упаковки продукції. Керування фасувально-пакувальною машиною відбувається з одного блоку управління.

Керування пакувальною машиною з ваговим дозатором здійснюється за допомогою контролера «Мікра», а її рухомі вузли приводяться у дію за допомогою пневматики. Дана модель автомата може бути обладнана сенсорною панеллю управління. Фасувально-пакувальна машина формує упаковку для продукції з рулонного плівкового матеріалу. Завдяки вчасному протягуванню пакувального матеріалу через вузли машини формується упаковка типу «подушка». При замовленні додаткових вузлів можливо формувати упаковку типу «стоячий пакет». Також ми встановлюємо такі додаткові вузли, як «формування ручки 3 отвори» і термотрансферний принтер для нанесення на упаковку додаткової інформації, а також захисний кожух.

Устаткування моделі АФ-8ОМ не застосовують для фасування продукції, здатної утворювати пил. Також необхідно враховувати, що через використання об'ємного дозатора модель не є універсальною, та має обмеження на зміну пакованого продукту.

Всі вузли фасувально-пакувальної машини, що контактують з продукцією, виготовлені з нержавіючої харчової сталі 304. АФ-8ОМ обладнаний приводами та комплектуючими від всесвітньо відомих брендів (SТМ, CAMOZZI, Libra, Мікро, Zemic, INVT, HYUNDAI).

Продукт, який фасується, подається в накопичувальний бункер об'ємного дозатора за допомогою завантажувального транспортера, або іншим способом (в залежності від виробничих площ). Продукт висипається через горловину бункера на живильник, а далі подається в лійку тубуса рукавоформувального пристрою.

Живильник може бути виготовлений у вигляді вібраційних лотків або поліуретанової транспортерної стрічки (стрічка доцільніша для тендітних продуктів з поганими сипучими властивостями, в інших випадках використовується вібролоток). Роботою живильника керує блок управління. Він подає харчування на електродвигун або електромагніт, змушуючи обертатися транспортерну стрічку або створювати вібрації вібролотки, тим самим переміщуючи продукт від горловини бункера до лійки тубуса.

На тубусі згорнуто рукавом пакувальний матеріал із запаяними заднім та нижнім швами. При цьому шов дна затиснутий в горизонтальних притискачах паяльного вузла.

Пересипаючись через лійку по тубусу, продукт заповнює дно туби (упаковки) і сам тубус. З огляду на вагу дози і тиск, що створюється на шов дна, горизонтальні притискачі залишаються стиснутими до моменту закінчення видачі дози. Тим самим виключається тиск на шов та ймовірність його розриву при охолодженні пакувального матеріалу після зварювання.

Усередині тубуса розташований ємнісний датчик, що реагує на наповнення тубуса. Як тільки продукт, заповнюючи тубус, наблизиться на встановлену дистанцію до ємнісного датчику, той подає сигнал на блок управління

Блок управління зупиняє роботу живильника (припиняє подачу живлення), розтискає притискачі паяльного вузла та вмикає протягування пакувального матеріалу. З огляду на те, що упаковка зварена безпосередньо на полотні пакувального матеріалу, при її протягуванні відбувається розмотування рулону та згортання пакувального матеріалу в рукав навколо тубуса. Протягування відбувається за допомогою електродвигуна та ременів на встановлену оператором довжину.

Після закінчення протягування блок управління знову стискає притискачі, фіксуючи пакувальний матеріал, а також стискає розташовані на притискачах зварні елементи і притискає вертикальний зварний елемент до тубусу, починаючи процес запаювання швів. Одночасно блок управління приводить у дію живильник дозатора, заповнюючи упаковку.

Паяльний вузол працює за принципом постійного нагріву, тобто до пакувального матеріалу на зазначений час (заданий інтервал) притискаються зварні елементи, на яких підтримується встановлена температура. Після закінчення заданого часу зварні елементи розмикаються, а горизонтальні притискачі залишаються у стислому стані. Це необхідно для охолодження пакувального матеріалу та формування міцних швів, що є особливо актуальним для поліетиленових плівок. Шви на них тривалий час після зварювання зберігають пластичність і можуть розірватися навіть від незначних зусиль. Для прискорення процесу охолодження відразу після розтискання зварних елементів блок управління подає стиснене повітря на форсунки, розташовані на паяльному вузлі, та примусово охолоджує сформовані шви (час обдування регулюється оператором).

Устаткування дозволяє використовувати в якості пакувального матеріалу будь-які полімерні плівки, але, з огляду на розміри доз та оптимальну вартість упаковки, найбільш доцільним є використання поліетиленових плівок.

Паяльний вузол за один прийом одночасно запаює верхній шов заповненої упаковки, а також нижній та задній шви наступної упаковки. При цьому в момент зварювання відбувається відокремлення заповненої упаковки шляхом розсічення пакувального матеріалу розпеченою «струною», розташованою на виступі горизонтального зварного елемента.

Після закінчення процесу зварювання та охолодження сформованих швів, блок управління розтискає горизонтальні притискачі і знову вмикає протягування пакувального матеріалу, подаючи наступну заповнену упаковку в паяльний вузол. При цьому вже запаяна та відокремлена «струною» упаковка опускається на відвідний транспортер.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully