Термотунель з автоматичним 2-х рулонним запаювачем ТТ-15-АП

Можливості:
до 600 пакувань на годину

Тип упаковки:
термоупаковка

Продукція:
ємності, вироби, предмети

Цей термотунель відноситься до термоусадочного обладнання і призначений для автоматичного пакування предметів у термозбіжну поліетиленову плівку. Переважно використовується як тароутворюючий апарат для групового пакування паливних брикетів, рулонів, коробок, пачок, ящиків, пляшок, банок, відер, каністр, поліграфічної продукції.

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, кВт 15
Температура в камері °C 80-200
Пневможивлення , атм. / л.хв. відсутне
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 3600/2500/2300
Вага (не більше), кг 420
Ширина / Діаметр рулону плівки (макс.), мм 500 /300
Продуктивність (макс.), уп./год 600
Д /Ш /В камери (не більше), мм 1100/500/400
Д /Ш /В упаковки (не більше), мм 400/450/350

* продуктивність обладнання залежить від виду пакуємого продукту, його розмірів і властивостей пакувального матеріалу.

З огляду на еластичність та міцність використовуваного пакувального матеріалу (термозбіжної поліетиленової плівки), термотунель переважно застосовується як тароутворюючий апарат для групового пакування товару, але не виключається можливість його використання для пакування окремих предметів.

Термотунель є оптимальним для групового пакування пляшок, банок, коробок, каністр, що дозволяє відмовитися від дерев'яної або картонної тари. Однак, з огляду на високу температуру усадки пакувального матеріалу, слід виключити застосування термотунелю для упаковки предметів, що змінюють свої властивості або форму під впливом високих температур (цукерок, касет, дисків, поліграфічної продукції). Також необхідно враховувати, що даний вид упаковки не є герметичним.

Завдяки особливостям конструкції термотунель має паяльний вузол з підвідним транспортером (запаювач) і вузол термоусадки (термоусадочний тунель), які можуть використовуватися як разом (в даному випадку), так і окремо. Наявність автоматичного запаювача у складі цього термотунелю дозволяє мінімізувати ручну працю та досягти досить високої продуктивності.

Термотунель має великі габарити та вагу, і потребує розміщення на підлозі. Також існують обмеження за габаритами пакованої продукції (ці обмеження вказані в технічних характеристиках), що обумовлені максимальною довжиною шва паяльного вузла і розмірами термоусадочного тунелю. У разі, якщо габарити продукції перевищують вказані значення, необхідне індивідуальне виготовлення термотунелю.

Автоматичний режим роботи даного термотунелю потребує мінімальної участі оператора, в основному для забезпечення подачі предметів, що пакуються (продукції) та приймання готових упаковок (паків).

Оператору необхідно забезпечити подачу предметів, що пакуються, на підвідний транспортер (шляхом викладення вручну або подачі з іншого транспортера), встановити параметри роботи і подати команду на початок пакування – натиснути кнопку «Пуск». Підвідний транспортер почне свою роботу, переміщуючи предмети до спеціального упору, розташованого між паяльним вузлом та штовхачем. При торканні предметів, що пакуються, до упору, транспортер зупиняється.

Далі опускається відсікач, який відокремлює групу предметів для упаковки від загального потоку на підвідному транспортері, після чого привід штовхача подає дану групу до паяльного вузла. За рахунок використання упору та відсікача група предметів не зміщується (не розпадається), розташовуючись точно по центру полотна плівки, і рівномірно обгортається нею.

Зварний елемент паяльного вузла має постійний нагрів і зварює плівку типом шва «термошов», тобто запаює останній шов поточного пака і перший наступного, при цьому розрізаючи плівку для поділу паків. Втручання оператора в процес обгортання пакувальним матеріалом і зварювання шва не потрібне – операції здійснюються автоматично.

При подачі наступної групи предметів у паяльний вузол, він виштовхує раніше запаяний пак на сітку транспортера. Транспортер, маючи власний електропривод, переміщує продукт через вузол термоусадки, виготовлений у вигляді тунелю. Висока температура усадки поліетиленової плівки (до 180 градусів за Цельсієм) не дозволяє оператору втручатися в процес усадки і коригувати його – рух через термоусадочний тунель відбувається виключно за допомогою транспортера. На виході з тунелю упакований продукт потрапляє на столик охолодження, де відбувається охолодження пакувальної плівки за допомогою вентиляторів.

Таким чином, при безперервному надходженні предметів на підвідний транспортер можна забезпечити безперервний цикл упаковки продукції. Однак, з огляду на невеликі розміри столика охолодження, потрібно постійно приймати упаковану продукцію.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully