Лінія фасування та пакування кави

Попит на натуральну зернову (мелену) каву у світі продовжує зростати. Українці все більше надають перевагу натуральній зерновій або меленій каві замість традиційного чаю. За останні десятиліття попит на каву виріс на 40%, і продовжує зростати. Споживання кави у великій кількості характерне у великих містах, де ритм життя змушує людину бути бадьорою.

В середньому одна сім'я з двох дорослих людей купує нову кілограмову пачку зернової або меленої кави раз на місяць або раз на 2-3 тижні – це не рахуючи споживання кави на роботі та купівлі ароматного напою у кав'ярнях. Пакувати зернову і мелену каву можна як автоматичним, так і напівавтоматичним способом. Другий спосіб більш дешевий, бо не потребує купівлі дорогого устаткування, але вимагає постійної та активної участі оператора у процесі фасування і пакування.

  • Характеристика

АВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ФАСУВАННЯ ТА ПАКУВАННЯ ЗЕРНОВОЇ І МЕЛЕНОЇ КАВИ

фасовка зернового кофе

Для автоматичного фасування та пакування кави знадобляться:

  1. Власне, саме кава (у зернах або мелена).

  2. Багатошарова плівка (з малюнком або без нього) у рулонах.

  3. Фасувально-пакувальний автомат з ваговим дозатором АФ-35-В, який буде одночасно виконувати формування упаковки з рулону плівки та запаювати дегазуючий клапан, насипати у таку упаковку встановлену порцію кави та запаювати (закривати) упаковку. Так як фасувально-пакувальне обладнання має значну висоту, можлива додаткова комплектація лінії устаткуванням для завантаження продукції на висоту – транспортером завантажувальним ковшовим ЗТ-1. Для зручності збору готових наповнених продукцією упаковок, лінію можна доукомплектувати відвідним транспортером ОТ-1.

НАПІВАВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ФАСУВАННЯ ТА ПАКУВАННЯ КАВИ

дозатор кофе

Для напівавтоматичного фасування та пакування кави знадобляться:

  1. Кава мелена або в зернах.

  2. Готові пакети (з малюнком або без нього), з відкритим верхнім краєм.

  3. Дозатор ваговий ВД-1, який буде видавати задану порцію продукції до готової упаковки. Для зручності подачі фасованої продукції до бункеру дозатора, можлива додаткова комплектація лінії устаткуванням для завантаження продукції на висоту – транспортером завантажувальним ковшовим ЗТ-1.

  4. Підлоговий зварювач пакетів ЗПП-300, який призначений для герметизації наповненою продукцією упаковки з можливістю проставити дати.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully