Фасувальний горизонтальний автомат зі шнековим дозатором АФ-35-СГШ

Можливості:
1500-1800 пакувань на годину

Тип упаковки:
пакет-саше

Продукція:
продукція, що здатна утворювати пил

Устаткування є універсальним і не має обмежень на зміну пакувального матеріалу.

Фасувальний автомат призначений для організації безперервного циклу фасування пилоутворювальних сипучих продуктів (наприклад, цукрової пудри, медичних та косметичних порошків, перцю, спецій), та пакування їх у порційну 3-х або 4-х шовну упаковку типу «саше» (саше-пакет) з полімерних плівок (поліпропілен, дуплекс, триплекс, ламінований папір)

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Споживання електроенергії, kВт / год 1,5
Пневможивлення , атм. / л.хв. 6/250
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 4100/ 1300/ 1800
Вага (не більше), кг 320
Ширина / Діаметр рулону плівки (макс.), мм 300 / 300
Продуктивність (макс.) *, Уп. / год 1200
Обсяг накопичувального бункера, л. 30
Діапазон дозування, г 2-100
Д / Ш упаковки (макс.), мм 65-150 / 50-120

* Продуктивність обладнання залежить від обсягу дози, властивостей фасованої продукції, властивостей пакувального матеріалу і довжини упаковки.

** Для забезпечення роботи пневматичних систем фасувального автомата, необхідна наявність компресора.

Фасувально-пакувальний автомат серії «саше» моделі АФ-35-СГШ, є оптимальним для фасування малими дозами пилоутворювальних сипучих продуктів (цукрова пудра, медичні та косметичні порошки, перець, спеції і т.д.), а також пакування їх у полімерні матеріали (дуплекс, триплекс, ламінований папір).

За допомогою цього фасувального автомата можна отримати 3-х або 4-х шовну упаковку у вигляді квадратного або прямокутного пакетика, що має форму подушечки-саше. Такі упаковки використовуються у багатьох закладах громадського харчування (кафе, ресторани, заправки). Ця горизонтальна пакувальна машина, використовуючи в своїй роботі об'ємний метод дозування сипких продуктів, є універсальною, але має обмеження на зміну фасованої продукції.

Фасувальний горизонтальний автомат розміщується на рівній поверхні, в приміщенні з температурою від 5 до 25 С° та вологістю не більше 60%. Установка має обмеження по ширині використання пакувальної плівки та висоті саше-упаковки, яка формується. Ці обмеження зазначені в технічних характеристиках. Можливе виготовлення фасувально-пакувального автомата з індивідуальними параметрами.

Пакувальний верстат випускається в моделях АФ-35-СГ3Ш, АФ-35-СГ4Ш. Їх відмінність між собою полягає у кількості вертикальних швів на упаковці: в АФ-35-СГ3Ш – 3 шви, а в АФ-35-СГ4Ш – 4 вертикальних паяних шви.

Продукція, що фасується, по похилим стінкам зсипається до горловини накопичувального бункера. Ця горловина з’єднана з трубкою видачі порції. Крізь горловину і трубку проходить вертикально розташований шнек, верхня частина якого закріплена в редукторі електроприводу. Висипаючись через горловину накопичувального бункера, продукт заповнює порожнини між гвинтовою поверхнею шнека і внутрішньою поверхнею трубки.

При отриманні сигналу від контролера дозатора, розташованого у блоці управління, електропривод починає обертати шнек, тим самим переміщуючи продукт з накопичувального бункера вниз по трубці. Продукт дозується двома швидкостями (груба і точна), встановленими на контролері. Швидкість обертання шнека визначається значеннями, встановленими на частотному перемикачі. Додатково, за бажанням замовника, може бути встановлений ворушитель – для поліпшення зсипання продукту до горловини бункера. За допомогою спеціального вузла сформована заздалегідь саше-упаковка розкривається, а трубка шнекового дозатора опускається у пакет – для заповнення порцією продукції. Після заповнення саше-пакета блок управління подає команду на підняття трубки дозатора і запаювання останнього шва саше-упаковки.

Вузол запаювання працює за рахунок постійного підтримання температури поверхні зварних колодок, і запаює «єврошвом» усі шви заповненої саше-упаковки. Після запаювання упаковки вузол протягування плівки переміщує запаяний пакет у горизонтальній площині. Відбувається розмотування рулону пакувального матеріалу і згортання цього матеріалу в заготовку саше-пакета через спеціальний формувач.

У той час, як вузол протягування досягає крайньої точки, відбувається відокремлення заповненої саше-упаковки шляхом відсікання пакета механічним ножем. В цей момент блок управління подає команду на висипання порції в новий саше-пакет, розтискає нагрівальні зварні колодки і переміщує пакувальний матеріал для запаювання наступної саше-упаковки. Відокремлений пакет падає на підлогу, в спеціальну ємність (коробку) або на відвідний транспортер.

Мікроконтролер фасувального автомата додатково відслідковує потенційно аварійні ситуації у роботі обладнання: закінчення або розрив рулону пакувального матеріалу, защемлення продукції і т.д.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully