Підлоговий запаювальник імпульсного нагріву ЗПІ-500 ... 2500

Можливості:
до 700 швів на годину

Продукція:
пакети

Типи плівок:
будь-які

Запаювальники призначені для запаювання пакетів (упаковок) з продукцією, зварювання плівок, а також для інших завдань, для виконання яких потрібно зварювання термопластичних полімерних матеріалів. Підлогові запаювальники придатні для зварювання будь-яких типів плівок.

Такі моделі обладнання розташовують на підлозі, вони мають значні габарити та вагу. Паяльний вузол приводиться у дію за допомогою ножного приводу, що звільняє оператору обидві руки для роботи з пакетами і дозволяє отримувати кілька видів швів («шина», «струна»).

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Модель ЗПІ-500...2500-С

ЗПІ-500-2500-Ш

Електроживлення, В / Гц 220/50 220/50 
Споживання електроенергії, kВт / год 0,25...1 0,25...1
Пневможивлення, атм. / л.хв. 4/50 4/50 
Д / Ш / В (не більше), мм 700...2700/500/1200 700...2700/500/1200 
Вага (не більше), кг 35...120  35...125
Час спайки упаковки, сек. 1-8 1-8 
Принцип нагріву імпульс імпульс 
Довжина / Ширина шва, мм 500...2500/1 500...2500/3 
Продуктивність (max.), швів / год 700  700

 

* Пневматичні приводи передбачені для моделей, довжина зварного елемента у яких перевищує 1300 мм (моделі старше ЗПИ-1300-С або ЗПИ-1300-Ш). Для інших моделей приводи можуть бути встановлені за бажанням замовника у якості додаткової комплектації. Споживання повітря залежить від частоти увімкнення оператором пневматичних приводів. Наведено середнє значення.

** Продуктивність запаювальників залежить від властивостей пакувального матеріалу, його щільності, а також від зусиль оператора. 

Запаювальники призначені для запаювання пакетів (упаковок) з продукцією (зварювання останнього шва), але це не виключає їх застосування для вирішення інших завдань, що потребують зварювання термопластичних полімерних матеріалів (наприклад, з’єднування полотен плівки, виготовлення пакетів і т.д.). Устаткування придатне для зварювання будь-яких типів плівок.

Існують наступні моделі таких запаювальників: ЗПВ-500-С, ЗПВ-2500-С, ЗПИ-500-С, ЗПВ-2500-Ш. Їх відмінність полягає у довжині шва (крок 200 мм), і типі шва, що застосовується: моделі з індексом «Ш» зварюють плівку типом шва «шина», а моделі з індексом «С» – типом шва «струна», з одночасною обрізкою.

Оператор укладає на підкладку фрагменти (шматки) плівки, які необхідно зварити, або пакет, який потрібно запаяти, і натискає ногою на педаль *.

* У моделях, обладнаних пневматичними приводами, оператор натискає на електропедаль, тим самим подаючи сигнал на початок роботи пневматичних приводів.

При натисканні педалі створюється тиск на вертикальні штоки (тяги), які опускаються вниз, тягнуть за собою притискну планку і притискають її до підкладки*. У момент контакту притискної планки з підкладкою замикається вимикач, який подає напругу на зварний елемент. Про подачу напруги свідчить загоряння червоного світлодіода «Нагрів». Після закінчення часу, встановленого регулятором «Час нагріву», подача напруги на зварний елемент припиняється і процес зварювання плівки закінчується**.

* У моделях, обладнаних пневматичними приводами, тиск на штоки створюється за допомогою роботи таких пневматичних приводів.
** У моделях, укомплектованих електронним блоком управління, час подачі напруги на зварний елемент шва встановлюється у відповідному параметрі.

Не відпускаючи педалі, оператору необхідно почекати час, встановлений для зварювання шва (час до загасання світлодіода «Нагрів»), і час для охолодження місця розплаву (час для охолодження місця розплаву виключає деформацію шва. Визначається дослідним шляхом в залежності від товщини використовуваної плівки. У середньому дорівнює 2 секундам після загасання світлодіода «Нагрів») *.

* В моделях, укомплектованих електронним блоком управління, час охолодження шва встановлюється у відповідному параметрі, і оператору необхідно дочекатися подачі звукового сигналу, який свідчить про закінчення процесу зварювання та про закінчення часу для охолодження шва.

Після зварювання та охолодження шва потрібно відпустити педаль (в результаті чого пружини піднімуть притискну планку) і вийняти зварені фрагменти плівки або запаяний пакет. (Не слід відпускати педаль відразу після загасання світлодіода «Нагрів» або скорочувати час охолодження шва, оскільки в цьому випадку можливо деформування шва). Також необхідно проконтролювати якість шва – він має бути добре запаяним і не мати видимих розривів.

Описану вище послідовність дій необхідно виконувати для зварювання кожної упаковки, враховуючи той факт, що при зміні типу або товщини пакувального матеріалу необхідно буде відрегулювати час зварювання шва.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully