Фасувальний горизонтальний автомат з об’ємним дозатором АФ-35-СГО

Можливості:
1200 пакувань на годину

Тип упаковки:
пакет-саше

Продукція:
сипучі продукти

Фасувальний автомат призначений для організації безперервного циклу фасування об’ємним способом дозування добре сипучих продуктів (цукор, сіль, перець, розчинна кава, чай), і пакування їх у порційну 3-х або 4-х шовну упаковку типу «саше» (саше-пакет) з полімерних плівок (поліпропілен, дуплекс, триплекс, ламінований папір, нейлон, фільтрувальний папір).

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Споживання електроенергії, kВт / год 1,5
Пневможивлення , атм. / л.хв. 6/250
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 4100/ 1300/ 1900
Вага (не більше), кг 300
Ширина / Діаметр рулону плівки (макс.), мм 300 / 300
Продуктивність (макс.) *, Уп. / год 1200
Обсяг накопичувального бункера, л 15
Діапазон дозування, г 2-100
Д / Ш упаковки (макс.), мм 65-150 / 50-120

* Продуктивність обладнання залежить від обсягу дози, властивостей фасованої продукції, властивостей пакувального матеріалу і довжини упаковки.

** Для забезпечення роботи пневматичних систем фасувального автомата, необхідна наявність компресора.

Фасувальний автомат серії «саше» моделі АФ-35-СГО є оптимальним для фасування дрібної сипучої продукції, здатної рівномірно та швидко заповнювати вимірювальні ємності (сіль, перець, цукор, чай, кава гранульована та сублімована, кава 3 в 1), а також пакування її у полімерні матеріали (поліпропілен, дуплекс, триплекс, ламінований папір, нейлон ламінований, фільтр-папір).

Застосування даного фасувального апарату в роботі дозволяє отримати 3-х або 4-х шовне пакування у вигляді квадратного або прямокутного пакетика (саше-пакет, саше, Sachet), що використовується у багатьох закладах громадського харчування (кафе, ресторани, заправки).

Ця модель горизонтальної пакувальної машини, використовуючи у своїй роботі об’ємний метод дозування, не є універсальною і має обмеження на зміну фасованої за обсягом продукції. Її перевагою є можливість використання пакетів різних розмірів, зазначених у технічних характеристиках.

Фасувальний горизонтальний верстат розміщується на підлозі закритого приміщення. Устаткування має обмеження по ширині використовуваної пакувальної плівки та висоті формованої саше-упаковки, що зазначені в технічних характеристиках. Можливе виготовлення фасувально-пакувального автомата з індивідуальними параметрами.

Пакувальний верстат виготовляється у моделях АФ-35-СГ3О, АФ-35-СГ4О. Їх відмінність між собою полягає у кількості вертикальних швів на упаковці: в АФ-35-СГ3О – 3 шви, а в АФ-35-СГ4О – 4 вертикальних паяних шви.

Накопичувальний бункер, закріплений на валу за допомогою пневматичного приводу, здійснює коливання у горизонтальному напрямку. В результаті таких коливальних рухів горловина бункера переміщується, подібно «маятнику», від однієї дозувальної ємності до іншої та назад. У момент досягнення горловиною бункера дозувальної ємності, фасований продукт висипається через горловину накопичувального бункера в таку ємність, після чого горловина переміщується для заповнення протилежної дозувальної ємності.

При отриманні сигналу від блоку управління наповнена ємність розкривається, висипаючи свій вміст у приймальну лійку і далі в трубку, що направляє продукцію у сформований саше-пакет за допомогою спеціального вузла. Після видачі відміряної дози фасованої продукції, електронний блок управління фасувального автомата подає команду на пневматичний привід, який повертає горловину бункера назад, заповнюючи спустошену дозувальну ємність наступною порцією фасованої продукції, і приводить у дію паяльний вузол пакувальника. Вузол запаювання працює за рахунок підтримання постійної температури поверхні зварних колодок, та запаює «єврошвом» усі шви заповненої саше-упаковки.

У момент запаювання саше-пакета відбувається горизонтальне зміщення вузла протягування плівки – на встановлену датчиком або контролером довжину упаковки. Оскільки вузол протягування плівки не зупиняється у процесі горизонтального ходу, він сприяє розмотуванню бобіни і згортанню пакувального матеріалу через формувач саше-упаковки.

У той час, як вузол протягування досягає крайньої точки, відбувається відокремлення заповненої саше-упаковки шляхом розсічення пакувальної плівки механічним ножем. В цей момент блок управління подає команду на розкриття іншої заповненої дозувальної ємності та висипання її вмісту в новий саше-пакет. Нагрівальні зварні колодки розтискаються та переміщуються для запаювання наступної саше-упаковки. Відокремлена упаковка падає на підлогу, в спеціальну ємність (коробку) або на відвідний транспортер.

Додатково у блоці управління фасувального апарату встановлено мікроконтролер, який відстежує потенційно аварійні ситуації у роботі автоматичного пакувальника та об'ємного дозатора: закінчення або розрив рулону пакувального матеріалу, защемлення продукції і т.д.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully