Надконвейерний горизонтальний запаювальник НЗП-300...500

Можливості:
2000 швів на годину

Продукція:
пакети

Типи плівок:
будь-які

Даний вид обладнання призначений для запаювання останнього шва пакетів (мішків) з будь-яких полімерних матеріалів, наповнених сипучим або рідким продуктом, що переміщуються вертикально по горизонтальному конвеєру, що виключає висипання (виливання) продукту з пакета (мішка) і спрощує фізична праця оператора.

Дані моделі обладнання є підлоговими, встановлюються над горизонтальним конвеєром, приводиться в дію за допомогою пневматичних систем, що звільняє оператору обидві руки для роботи з пакетами, а так само мають імпульсний принцип спайки плівки, що дозволяє отримувати вид шва ( "шина").

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Модель НЗП-300...500
Електроживлення, В/Гц 220/50
Споживання електроенергії, kВт / год 0,25..0.35
Пневможивлення, атм. / л.хв. 4/50
Д/Ш/В (не більше), мм 500...700/400/1400
Вага (не більше), кг 35...40
Час спайки упаковки, сек. 1-2
Принцип нагріву постійний нагрів
Довжина / Ширина шва, мм 300...500/20
Продуктивність (max.), швів / год 2000
* Споживання повітря залежить від частоти включення оператором пневматичних приводів. Наведено середнє значення.
** Продуктивність залежить від властивостей пакувального матеріалу, його щільності і від зусиль оператора.

Даний запаювальник оптимальний для випадків, коли неможливо укласти заповнений пакет (мішок) горизонтально, в силу сипучості (текучості) його вмісту або в зв'язку зі значною вагою. Зварювач дозволяє проводити зварку верхнього (останнього) шва пакету (мішка), не знімаючи його з конвеєрної стрічки. В результаті зменшується кількість технологічних процесів, спрощується фізична праця оператора і продукт не розсипається (не розливається) при переміщенні пакету (мішка).

Зварювальний вузол має регулювання по висоті (визначається замовником при виготовленні обладнання), що дає можливість оператору запаювати пакети різної висоти. Придатний для зварювання любих типів плівок, крім поліетиленових.

Зварювач може бути встановлений над готовим горизонтальним транспортером або мати власний транспортер. У першому випадку, необхідно передбачити можливість зупинки транспортерної стрічки при досягненні пакетом зварювального вузла (примусово по команді оператора або за допомогою датчика). У другому випадку, транспортер приводиться в дію за допомогою окремої електричної педалі.

Оператор контролює процес руху пакетів (мішків), заповнених продуктом по горизонтальному транспортеру, над яким встановлено запаювальник. При проходженні верхньої частини пакета по направляючим до місця зварювання, оператор повинен зупинити роботу горизонтального транспортера *. Місце зупинки визначається таким чином, щоб верхня частина пакета (місце зварювання шва) перебувала в центрі зварювального вузла і не виходила за його межі. укладає на підкладку фрагменти (шматки) плівки, які необхідно зварити, або пакет, який потрібно запаяти, і натискає ногою на педаль *.

* Зупинка транспортера виробляється вручну (натисканням на кнопку, педаль, відпуском кнопки, педалі) або шляхом установки ємнісного датчика і організації електричного зв'язку між запаювальником і приводом транспортера.

Оператор встановлює на полицю упаковку, наповнену сипучим або рідким продуктом, і протягує (поміщає) верхню (не запаяну) частину упаковки між притискною рамою і підкладкою, після чого натискає ногою на педаль.

При натисканні педалі створюється тиск на вертикальні штоки, які піднімаються вгору і тиснуть на притискну раму, провертаючи її на осі і притискаючи зварений елемент до підкладки.

У момент притиснення притискної планки до другого зварному елементу (підкладки) верхня частина пакета затискається між розігрітими губками зварних елементів (або між губкою і підкладкою), починає плавитися і формують шов (місце розплаву полімеру). Якщо губки зварних елементів мають рифлену поверхню, формується шов з поздовжніми смужками-зубцями, так званий «еврошов».

Оскільки полімери, зварюються постійним нагріванням, мають дуже швидкий процес кристалізації, для формування якісного шва досить витримати притискну раму в притиснутому положенні (не відпустити педаль) 1-2 секунди. При цьому місце розплаву, на відміну від поліетилену, не вимагає часу для охолодження.

Після зварювання шва, відпустити педаль (в результаті чого притискна рама під вагою штоків повертається у вихідне положення, відсуваючи зварений елемент від підкладки) і зняти запаяний пакет з полиці. Проконтролювати якість шва - він повинен бути добре проварений і не мати видимих розривів.

Описану вище послідовність дій необхідно виконувати для запаювання кожної упаковки (зварювання кожного шва), з огляду на той факт, що при зміні типу або товщини пакувального матеріалу, можливо, необхідно буде відрегулювати час зварювання шва.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully