Фасувальний напівавтомат з об'ємним дозатором ПАФ-20-ОМ

Можливості:
1200 пакувань на годину

Тип упаковки:
пакет (подушка / стоячий)

Продукція:
сипучі продукти

Фасувально-пакувальний напівавтомат з об'ємним способом дозування призначений для організації циклу фасування добре сипучих продуктів (крупи, горіхи, кава), та упаковки їх у полімерні плівки (поліпропілен, дуплекс, триплекс).

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, кВт 1
Пневможивлення , атм. / л.хв. відсутне
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 1100/1200/2300
Вага (не більше), кг 120
Ширина / Діаметр рулону плівки (не більше), мм 380 / 300
Продуктивність *, уп. / Год. 120
Обсяг накопичувального бункера, л 60
Діапазон дозування, см.куб 50-1500
Д / Ш упаковки (макс.), мм 150 / 150

* Продуктивність обладнання залежить від обсягу дози, властивостей пакувального матеріалу, довжини упаковки і від зусиль оператора.

Фасувально-пакувальний напівавтомат є оптимальним для фасування і упаковки продукції, що має хорошу сипучість, і може рівномірно та швидко заповнювати вільні порожнини (наприклад, гречка, рис, горох, сочевиця, квасоля, пшоно, насіння, горішки, фісташки, арахіс, зерно, насіння , сіль, цукор, зерна кави).

Ця модель обладнання не використовується для фасування та пакування важко сипучих продуктів, здатних утворювати пил (наприклад, борошно, родзинки, кукурудзяні палички). Також необхідно враховувати, що внаслідок використання об’ємного дозатора, фасувальний апарат не є універсальним, та має обмеження на зміну пакованого продукту.

Пакувальний напівавтомат вимагає розміщення на підлозі, та має обмеження по ширині використовуваної плівки і висоті формованої упаковки. Ці обмеження зазначені в технічних характеристиках. Можливе виготовлення фасувально-пакувального напівавтомата збільшених розмірів: максимальна ширина пакувального матеріалу буде складати до 500 мм, висота упаковки – до 400 мм, а ширина – 240 мм.

Продукція, що фасується, висипається через горловину накопичувального бункера у дозувальну «склянку». Ця склянка закріплена на спеціальній каруселі, та знаходиться під горловиною накопичувального бункера. Карусель має таке розташування дозувальних «склянок», при якому в той момент, коли одна дозувальна «склянка» знаходиться під горловиною накопичувального бункера, протилежна їй дозувальна «склянка» знаходиться над тубусом пакетоутворюючого пристрою. Тобто одночасно відбувається наповнення продуктом дозувальної «склянки», що знаходиться під горловиною накопичувального бункера, і спустошення дозувальної «склянки», що знаходиться над тубусом.

Після натиснення оператором механічної педалі приводиться у дію паяльний вузол пакувальника. В цей же час електронний блок управління пакувального напівавтомата, що відслідковує роботу паяльного вузла по сигналу ємнісного датчика, подає імпульс електроприводу об'ємного дозатора.

Отримавши імпульс від блоку управління пакувального апарату, електропривод дозатора провертає карусель, зміщуючи заповнену дозувальну «склянку» від горловини накопичувального бункера в сторону тубуса, і підставляючи під горловину наступну порожню дозувальну «склянку». При переміщенні до тубусу, заповнена дозувальна «склянка» спустошується, висипаючи свій вміст у тубус, на якому згорнутий рукавом пакувальний матеріал із запаяними заднім поздовжнім і нижнім швом. Пересипаючись крізь тубус, продукція заповнює сформовану упаковку.

Після того, як пройшла видача порції продукції, оператору необхідно взяти руками за краї горизонтального нижнього шва сформованої упаковки та протягнути пакувальний матеріал вниз на довжину, встановлену спеціальним механічним упором. При протягуванні плівки відбувається розмотування рулону пакувального матеріалу і згортання плівки через комір у рукав навколо тубуса.

Протягнувши упаковку з фасованою продукцією всередині на необхідну відстань, оператор натискає ногою механічну педаль, що пускає в хід паяльний вузол напівавтомата, а також ініціює обертання каруселі дозатора і видачу наступної дози фасованого продукту.

Паяльний вузол даного пакувального обладнання використовує принцип постійного нагрівання, і при натисненні педалі одночасно запаює «єврошвом» верхній шов заповненої упаковки, а також нижній і бічний шви наступної упаковки. При цьому, в момент запаювання, відбувається відокремлення заповненої упаковки шляхом розсічення плівки механічним зубчастим ножем, а також видача об'ємним дозатором порції фасованого продукту в наступну заготовку упаковки.

Після того, як розмикаються зварні елементи паяльного вузла (повернення педалі у початковий стан), оператору необхідно покласти заповнену упаковку в спеціальну ємність, коробку або на відвідний транспортер. Простягнувши рукав плівки вниз на довжину упаковки, оператор повторно натискає на педаль, продовжуючи цикл фасування продукції.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully