Транспортер завантажувальний шнековий ЗТШ-1

Можливості:
до 80 літрів на хвилину

Продукція:
продукція, що здатна утворювати пил

Завантажувальний транспортер ЗТШ-1 призначений для транспортування та подачі у бункер фасувально-пакувального або дозуючого обладнання (дозатора) добре сипучих продуктів, здатних утворювати пил. Устаткування транспортує продукти за допомогою металічного шнека, розміщеного у трубі, що мінімізує утворення пилу, забираючи продукт безпосередньо з накопичувального бункера. Транспортер зручний при організації автоматизованих ліній з фасування та пакування продукції. Він застосовується для транспортування борошна, крохмалю, цементу, крейди, сухого молока з продуктивністю до 80 літрів в хвилину.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Споживання електроенергії, kВт / год 0,4
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 1800/700/3000
Вага (не більше), кг 145
Продуктивність (макс.) **, л. / хв 100
Обсяг накопичувального бункера, л. 80
Діаметр труби шнека, мм 2,5

* Габаритні розміри і вага визначаються висотою підйому продукту. Вказана стандартна висота підйому. Можливо виготовлення транспортера під зазначену замовником висоту підйому.

** Продуктивність обладнання залежить від властивостей транспортується продукції.

Завантажувальний транспортер призначений для подачі (завантаження) у бункер фасувально-пакувального або дозуючого обладнання (дозатора) добре сипучих продуктів, здатних утворювати пил. Можливе застосування транспортера і для інших цілей (переміщення або підйом продукту, пересипання або завантаження продукту у накопичувальні ємності). Не рекомендується застосовувати даний транспортер для тендітної продукції, так як шнек транспортера може її пошкодити.

Транспортер обладнаний накопичувальним бункером та пристроєм контролю наповнення бункера призначення (дозатора, пакувального автомата), що дозволяє автоматично підтримувати заданий рівень продукту, сприяючи безперервності процесу фасування або пакування (у момент наповнення бункера призначення пристрій контролю зупиняє транспортер до зниження рівня продукту).

Завантажувальний транспортер випускається в одній серійній моделі ЗТШ-1, з модифікаціями по висоті завантаження, швидкості завантаження та об’єму накопичувального бункера.

Оператор вручну засипає продукт, який транспортується, у накопичувальний бункер завантажувального шнекового транспортера. Для початку завантаження продукції необхідно увімкнути мережевий автомат на блоці управління, та натиснути кнопку «пуск» для запуску роботи обладнання.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully