Фасувальний автомат з об'ємним дозатором АФ-120-ОМ (Л)

Можливості:
2400-12000 пакувань на годину

Тип упаковки:
стік пакет

Продукція:
сипучі продукти

Вертикальний фасувальний автомат з об'ємним стрічковим дозатором, моделі АФ-120-ОМ (Л) 1-5, застосовується для автоматичного процесу порціонного фасування та пакування в 3-х шовну упаковку у формі «стік» («stik»). Вона підходить для цукру, солі, перцю, розчинної кави та інших продуктів від 2 до 20 см3. В якості пакувального матеріалу може використовуватися будь-яка багатошарова плівка, ламінований папір в цілісному рулоні (незалежно від кількості струмків).

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 220 / 50
Споживання електроенергії, kВт / год 1,5
Пневможивлення , атм. / л.хв. 6/200
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 900/ 1100/ 2300
Вага (не більше), кг 180
Ширина / Діаметр рулону плівки (макс.), мм 250 / 300
Продуктивність (макс.) *, Уп. / год 2400-12000
Обсяг накопичувального бункера, л 20
Діапазон дозування, см.куб 2-20
Д / Ш упаковки (макс.), мм 200 / 17-35

* Продуктивність обладнання залежить від обсягу дози, властивостей фасованої продукції, властивостей пакувального матеріалу і довжини упаковки.

** Для забезпечення роботи пневматичних систем фасувального автомата, необхідна наявність компресора.

Фасувально-пакувальний автомат моделі АФ-120-ОМ (Л) 1-5 є вдосконаленим варіантом моделі АФ-120-ОМ. Відмінністю нової моделі є універсальність стрічкового об'ємного дозатора (відсутність перехідних лійок – відсутність налипання продукту). Це дозволяє використовувати його для поділення на порції (дозування) практично будь-яких видів продукції, які застосовуються для фасування у «стік»-пакет. Кардинально змінився дизайн. З'явилася можливість пересувати обладнання за допомогою штабелера без використання піддону. Зменшилася кількість пневматичних приводів, що спростило обслуговування обладнання, а також зменшилися витрати на придбання більш дешевого компресорного устаткування. Органи управління отримали додаткові можливості відслідковувати зупинки апарату (датчик наявності продукції в бункері, защемлення продукції, зупинка при відкритті захисного кожуха).

Випускається нова версія обладнання в 5 модифікаціях. Відмінністю між ними є різниця в кількості використовуваних доріжок (струмків) упаковки, а також у показниках продуктивності. Так, в моделі АФ-120-ОМ (Л) 1 – 1 струмок, продуктивністю до 30 упаковок/хвилину. Модель АФ-120-ОМ (Л) 5 – 5 струмків, продуктивністю до 150 упаковок/хвилину.

Продукт, який дозується , завдяки гарному зчепленню зі стрічкою дозатора, витягується з горловини бункера (через регульовані заслони у бункері), і переміщується до завантажувальних лійок, через які висипається у трубки. По цих трубках продукт надходить у сформовану упаковку (стік) і заповнює її до заданого рівня.

Після заповнення упаковки до заданої норми, електронний блок управління подає сигнал на кроковий двигун для запуску приводу транспортної стрічки, що призводить до запуску нового циклу фасування продукції.

Вузол запаювання шва працює за принципом постійного нагрівання. Верхнім швом типу «єврошов» запаюють вже заповнену упаковку-стік. Бічним та нижнім швом запаюють стік-упаковку для наступної порції продукції. У момент запаювання стік-упаковки відбувається зміщення нагрівальних елементів (губок), які розташовані горизонтально, а також паєчного вузла (каретки) на задану довжину упаковки у нижню частину автомата. На момент переміщення вниз губки залишаються в стислому положенні, що дозволяє протягувати пакувальний матеріал. Відбувається розмотування рулону та згортання пакувального матеріалу – через формувач стік-упаковки (комір) у рукав навколо направляючої трубки.

У момент надходження розфасованої та упакованої продукції у стик-пакет нижньої точки автомата, проводиться її відокремлення за допомогою зубчастого (прямого) ножа шляхом розсічення пакувального матеріалу. Сиплючись крізь трубку, фасований продукт заповнює сформовану упаковку (стік). Відтята упаковка падає на підлогу, у спеціальну ємність (коробку) або на відвідний транспортер.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully