Об'ємний дозатор карусельного типу ОМ-35, ОМ-35 (М)

Можливості:
1000 доз на годину

Тип упаковки:
готова тара

Продукція:
сипучі продукти

Карусельний об'ємний дозатор склянкового типу призначений для фасування (об'ємним способом дозування) добре сипучих продуктів від 50 до 1500 см.куб., у готову тару або упаковку (пакет, мішок, коробку). Устаткування працює у напівавтоматичному режимі, та потребує від оператора встановлення тари, подачі команди на початок дозування, і приймання заповненої тари.

фасовка кофе

  • Характеристика
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, кВт 0,4
Пневможивлення* , атм. / л.хв. відсутне
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 600/500/1800
Вага (не більше), кг 80
Продуктивність (макс.), доз / год 1000
Обсяг накопичувального бункера, л 60
Діапазон дозування, см.куб. 50-1500 (+/-2%)
Д / Ш упаковки (макс.), мм ***

* Продуктивність залежить від обсягу дози, властивостей дозуючого продукту і зусиль оператора.

Цей дозатор є оптимальним для фасування продуктів, що мають хороші сипучі властивості, та здатні рівномірно і швидко заповнювати вільні порожнини (наприклад, крупи, рис, насіння, зерно, сіль, цукор, чай, зерна кави). Дозатор не застосовують для фасування продуктів, які погано сиплються або здатні утворювати пил (борошно, родзинки, кукурудзяні палички). Також необхідно враховувати, що дозатор не є універсальним і має обмеження на зміну пакованого продукту.

Об'ємний дозатор випускається в одній моделі ОМ, з наступними модифікаціями: ОМ-35 (для продукції з фракцією від 3 мм) і ОМ-35 (М) (для продукції будь-якої фракції).

Для початку дозування оператор повинен підставити під тубус (коротку металеву трубу) порожню упаковку (тару, мішок). Далі оператор подає сигнал на початок дозування, натиснувши кнопку або педаль.

Продукт висипається через горловину бункера у «склянку», що закріплена на каруселі і знаходиться під горловиною. Карусель має таке розташування «склянок», при якому в той момент, коли одна дозувальна «склянка» знаходиться під горловиною, протилежна їй дозувальна «склянка» знаходиться над тубусом. Тобто одночасно відбувається наповнення продуктом «склянки», що знаходиться під горловиною бункера, і спустошення «склянки», що знаходиться над тубусом.

При подачі сигналу на початок роботи (натискання кнопки або педалі), електропривод дозатора провертає карусель, зміщуючи заповнену «склянку» від горловини бункера в бік тубуса, і підставляючи під горловину наступну порожню «склянку». При досягненні тубуса заповнена «склянка» спустошується, висипаючи свій вміст у тубус, під яким знаходиться підставлена оператором упаковка (тара). Пересипаючись крізь тубус, продукт заповнює упаковку.

Оператор повинен замінити заповнену упаковку (тару, мішок) на порожню, після чого знову може подати сигнал на початок роботи (натисканням кнопки або педалі), продовжуючи процес дозування.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully