Запаювальник підлоговий кутовий імпульсного нагріву L-400x400

Можливості:
до 500 упаковок на годину

Продукція:
штучні, групові вироби

Типи плівок:
будь-які

Підлоговий зварювач імпульсного нагріву з L-подібною формою паяльного вузла застосовується для запаювання продукції у плівку (ПЕ, ПВХ, ПОФ), складену напіврукавом. За рахунок L-подібної форми паяльного вузла за одне опускання притискної рамки формується пакет, при другому опусканні притискної рамки пакет герметично запаюється і відрізається від основного рулону упаковки.

Максимальна продуктивність ручного зварювача становить до 500 упаковок на годину.

  • Характеристика
  • Особливості
  • Опис роботи
Модель L-400x400
Електроживлення, В/Гц 220/50
Споживання електроенергії, kВт / год 0,35
Пневможивлення, атм. / л.хв. відсутнє
Д/Ш/В (не більше), мм 500/500/1200
Вага (не більше), кг 45
Час спайки упаковки, сек. 1-8
Принцип нагріву імпульсний
Довжина / Ширина шва, мм 400x400/2
Продуктивність (max.), швів / год 500
* Продуктивність залежить від властивостей пакувального матеріалу, його щільності і від зусиль оператора.

Підлоговий зварювач є оптимальним рішенням для пакування поліграфічної продукції, пласких автомобільних запчастин, ящиків відповідних габаритів, та багатьох інших подібних товарів.

L-образна форма паяльного вузла призначена для пакування предметів у рулонну плівку, складену напіврукавом. За рахунок такої конструкції паяльного вузла одне опускання притискної рамки дозволяє сформувати готову, герметичну упаковку. Тип шва, одержуваний на такому зварювачі – «струна», що дозволяє у момент зварювання останнього шва упаковки також відрізати упаковку від основного полотна пакувального матеріалу, і зробити перший шов наступної упаковки.

Оператор піднімає край пакувальної плівки, що знаходиться на столику-розкривачі, та, переміщуючи предмет по столику, засовує його у плівку, після чого переміщує предмет разом з плівкою на пакувальний столик. Предмет повинен знаходитися в отворі притискної рамки так, щоб вона при опусканні обтиснула предмет з усіх боків.

Оператор опускає притискну рамку, притискаючи її рукою за ручку для рівномірного та повного контакту зварного елемента з підкладкою. У момент опускання притискної рамки загориться червоний світлодіод «Нагрів», що свідчить про подачу напруги на зварний елемент. Після закінчення часу, встановленого регулятором «Час нагріву», блок управління припиняє подачу напруги на зварний елемент, закінчуючи процес зварювання плівки.

Не підводячи притискної рамки, оператору необхідно почекати час, встановлений для зварювання шва (час до загасання світлодіода «Нагрів») і час для охолодження місця розплаву (час для охолодження місця розплаву виключає деформацію шва. Визначається дослідним шляхом в залежності від товщини використовуваної плівки. В середньому дорівнює 2 секундам після згасання світлодіода «Нагрів»).

Після зварювання та охолодження шва потрібно підняти притискну рамку і вийняти готову упаковку (не слід піднімати притискну планку відразу після згасання світлодіода «Нагрів» або скорочувати час охолодження шва, оскільки в цьому випадку можливе деформування шва). Також оператору необхідно проконтролювати якість шва – шов має бути добре пропаяним, і не мати видимих розривів.

Описану вище послідовність дій необхідно виконувати для запаювання кожної упаковки (зварювання кожного шва), з огляду на той факт, що при зміні типу або товщини пакувального матеріалу, можливо, необхідно буде відрегулювати час зварювання шва.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully