Фасувальний автомат з мультиголівковим ваговим дозатором АФ-50-С-В10

Можливості:
3000 пакувань на годину

Тип упаковки:
пакет стабіло (stabilo)

Продукція:
сипучі продукти

Автомат з мультиголівковим ваговим дозатором АФ-50-С-В10 призначений для забезпечення безперервного циклу фасування практично всіх видів сипучої продукції (макаронів, печива, картоплі, морепродуктів, швидкозаморожених продуктів, чіпсів, сухофруктів, крекеру, снеків, цукерок, зефіру, мармеладу, сухофруктів, пряників, круасанів, сухариків), а також пакування їх у полімерні пакети із запаяними бічними гранями («стаб-бег»), що формуються пакувальним автоматом з рулонної плівки.

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, кВт 4
Пневможивлення* , атм. / л.хв. 6/350 (Потрібно компресор)
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 4500/4700/3200
Вага (не більше), кг 1800
Товщина пакувального матеріалу, мкм 40-100
Пакувальний матеріал ПП, багатошарові плівки
Розміри упаковки В / Ш, мм висота - 50-400, ширина - 50-240
Межі дозування, (г) 100-2000
Продуктивність (кінетична), уп / год до 1800 - для кускових продуктів / до 3000 -для сипучих продуктів
Вид запаювання швів упаковки «еврошов»
Пристрій для формування упаковки тубус з коміром (1 шт)
Робота з плівкою по фотомітці / по довжині
Відстеження аварійних ситуацій так
Блок управління пакувального автомата кнопковий, зі світловою індикацією
Проставлення дати на шві (ХХ ХХ ХХ) так

Продуктивність установки залежить від фізичних властивостей фасованих продуктів (питома вага, сипучість, рихлість, вологість) Від технологічних параметрів застосовуваних пакувальних матеріалів (температура, час, величина компресії зварювання), типу застосовуваного дозатора і величини дози.

Фасувально-пакувальний автомат з комбінаційним мультиголівковим дозатором моделі АФ-50-СВ10 є універсальним устаткуванням для вирішення практично всіх видів завдань по дозуванню та упаковці в пакет «Стабіло» продуктів з будь-якими сипучими властивостями, з мінімальною похибкою та максимальною швидкістю.

Ця фасувально-пакувальна машина складається з дозатора та пакувального апарату, що працюють як одне ціле, і синхронізовані між собою електричним зв'язком.

Ваговий мультиголівковий дозатор складається з 10 струмків (ковшів, що зважують), а керування над ним здійснюється за допомогою сенсорного контролера. За замовчуванням у контролері встановлено 50 програм для роботи з різними видами продукції, а також різними показниками фасування.

Керування пакувальним апаратом здійснюється за допомогою кнопкового блоку управління зі світловою індикацією (можлива установка сенсорного блоку управління). Для формування упаковки із запаяними бічними гранями на даному автоматі застосовуються як одношарові, так і багатошарові ламіновані полімерні пакувальні матеріали, за винятком поліетиленових (ПЕ).

Пакувальник дозволяє формувати стоячий пакет з запаяними гранями (з 4-х сторін), при цьому вертикальний шов формується на одній з бічних граней готової упаковки.

Всі вузли даного фасувально-пакувального автомата, що контактують з продукцією, виготовлені з нержавіючої харчової сталі 304. АФ-50-СВ10 обладнаний приводами та комплектуючими світових відомих брендів (SТМ, CAMOZZI, Libra, Мікро, Zemic, INVT, HYUNDAI).

Дане обладнання виготовляється в 1 моделі АФ-50-СВ10, з можливістю модифікацій вагового мультиголівкового дозатора (збільшення кількості ковшів – для більшої продуктивності, обсягу ковшів – при роботі з великою вагою або об'ємом продукції, пневматичний привід ковшів – при роботі зі специфічними продуктами).

Продукт, який фасується, по завантажувальному транспортеру надходить у приймальну горловину (лійку) мультиголівкового вагового дозатора. За допомогою розподіляючого пристрою (вібролотків) продукт надходить на зважувальні ковші. У кожному ковші порція продукту зважується окремо, після чого інформація про вагу надходить на обчислювальний блок. Після розрахунку різних комбінацій ваги продукту, обчислювальний блок обирає оптимальну комбінацію заповнення упаковки та надсилає сигнал окремим ковшам з продуктом. Обрані ковші відкриваються, і продукт надходить у ківш синхронізації, після чого через лійку пакувального автомата надходить у сформовану упаковку.

Роботою пакувального автомата керує розташований у блоці управління мікроконтролер. Після розвантаження ковша, що зважує (видачі дози продукту) він приводить у дію механізм протягування плівки. При протягуванні відбувається розмотування рулону та згортання плівки – через комір у рукав навколо тубуса. Протягнувши плівку на необхідну відстань (що визначається по фотомітці або по довжині), мікроконтролер приводить у дію паяльний вузол.

Паяльний вузол фасувального апарату використовує принцип постійного нагрівання, і одночасно запаює «єврошвом» верхній шов заповненої упаковки, а також нижній та бічний шви наступної упаковки. При цьому, в момент зварювання, відбувається відокремлення заповненої упаковки шляхом розсічення плівки механічним зубчастим ножем. Відокремлена упаковка падає на підлогу, в спеціальну ємність (коробку) або на відвідний транспортер.

Після розмикання зварних елементів мікроконтролер пакувального автомата знову подає імпульс, заповнюючи наступну упаковку. Додатково мікроконтролер відстежує момент закінчення рулону пакувального матеріалу та інші аварійні ситуації.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully