Термотунель з ручним кутовим запаювачем ТТ-5-L

Можливості:
до 200 пакувань на годину

Тип упаковки:
термоупаковка

Продукція:
ємності, вироби, предмети

Даний термотунель відноситься до термоусадочного обладнання, і призначений для групового та поштучного пакування різних предметів у поліетиленову (ПЕ), полівінілхлоридну (ПВХ), поліолефінову (ПОФ) термоусадочні плівки, складені напіврукавом. Апарат застосовується для упаковки рулонів, коробок з печивом, пачок, ящиків, книжок, дисків, сувенірної та поліграфічної продукції.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, кВт 6.0
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 3800/500/1350
Вага (не більше), кг 150
Ширина / Діаметр рулону плівки (макс.), мм 500 /300
Продуктивність (макс.), уп./год 200
Д /Ш /В камери (не більше), мм 600 / 300 / 250
Д /Ш /В упаковки (не більше), мм 300 / 250 / 200
Температура в камері °C 80-200

* продуктивність обладнання залежить від виду пакуємого продукту, його розмірів і властивостей пакувального матеріалу.

Даний термотунель призначений для групового та штучного пакування предметів у будь-які термоусадочні плівки (ПВХ, ПОФ, ПЕ). Обов'язковою умовою використання термотунелю є застосування термозбіжних матеріалів, що складені напіврукавом. Також, з огляду на високу температуру усадки пакувального матеріалу, слід уникати застосування термотунелю для пакування предметів, що змінюють свої властивості або форму під дією високих температур (наприклад, цукерки, касети, диски, поліграфічна продукція).

На відміну від інших моделей термотунелів (ТТ-15-Р / ТТ-15-ПАМ / ТТ-15-ПАП), ця модель дає можливість здійснювати штучне пакування предметів у закриту упаковку, подібну до тієї, що виготовляється на термокамерах. У той же час, на відміну від термокамери (ТН-1), термотунель дозволяє використовувати в якості пакувального матеріалу термозбіжний поліетилен і забезпечує значно вищу продуктивність.

Завдяки особливостям конструкції термотунель має окремий паяльний вузол (ручний запаювач), та вузол термоусадки (термоусадочний тунель), які можуть використовуватися разом. Наявність запаювача у складі даного термотунелю дозволяє в ручному режимі організувати повний цикл упаковки продукції у термоусадочні матеріали.

Термотунель має великі габарити та вагу, і потребує розміщення на підлозі. Також існують обмеження за габаритами пакованої продукції (ці обмеження вказані в технічних характеристиках), що обумовлені максимальною довжиною шва паяльного вузла і розмірами термоусадочного тунелю. У разі, якщо габарити продукції перевищують вказані значення, необхідне індивідуальне виготовлення термотунелю!!!

Термотунель для забезпечення своєї роботи потребує активної участі оператора, а саме: подання предметів, що пакуються (продукції), обгортання їх пакувальним матеріалом, зварювання шва (формування упаковки), подачі предметів у термоусадочний тунель і приймання готових упаковок.

Оператору необхідно підняти край пакувальної плівки, що знаходиться на столику-розкривачі зварювача, і, переміщуючи предмет по столику, засунути його у плівку. Після чого оператор переміщує предмет разом з плівкою на пакувальний столик і опускає притискну рамку, щільно притискаючи її до підкладки. З огляду на ручний привід запаювача оператору необхідно контролювати процес формування пака, оскільки якість обгортання предмета (предметів) пакувальним матеріалом і запаювання шва залежить виключно від його зусиль.

У момент опускання притискної рамки блок управління подає напругу на зварний елемент (про що свідчить червоний світлодіодний індикатор «Нагрів»). Зварний елемент працює за принципом імпульсного нагріву, зварюючи плівку типом шва «струна». З огляду на те, що зварний елемент має L-подібну (Г-подібну) форму, при опусканні притискної рамки відбувається одночасне запаювання бічного та останнього шва упаковки з предметом, а також першого шва наступної упаковки.

Після зварювання шва (про що свідчить згасання світлодіодного індикатора «Нагрів»), оператору необхідно перемістити упаковку з предметом (предметами) на сітку транспортера. Транспортер, маючи власний електропривод, переміщує таку упаковку через вузол термоусадки, виконаний у вигляді тунелю. Висока температура усадки поліетиленової плівки (до 180 градусів за Цельсієм) не дозволяє оператору втручатися в процес усадки і коригувати його – рух через термоусадочний тунель відбувається виключно за допомогою транспортера.

На виході з тунелю упакований продукт потрапляє на столик охолодження, де відбувається охолодження пакувальної плівки за допомогою вентиляторів. Через невеликі розміри столика потрібно постійно приймати упаковану продукцію.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully