Ручна термокамера ТН-1, ТН-2

Можливості:
до 200 пакувань на годину

Тип упаковки:
термоупаковка

Продукція:
ємності, вироби, предмети

Термокамера відноситься до термоусадочного обладнання, та призначена для штучного або групового пакування предметів у полімерні термозбіжні плівки (ПВХ, ПОФ), з метою збереження привабливого зовнішнього вигляду та мінімального захисту від пошкоджень.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Модель ТН-1 ТН-2
Електроживлення, В / Гц 220/50 220/50
Споживання електроенергії, kВт / год 2,2   3,3
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 1500/550/450 1700/650/500
Вага (не більше), кг 60  80
Ширина / Діаметр рулону плівки (макс.), Мм 400/300 500/300
Продуктивність (макс.) *, Уп. / Год 200 200
Д / Ш / В камери (не більше), мм 400/300/200 500/400/250
Д / Ш / В упаковки (не більше), мм 390/290/190 490/390/240
Температура в камері, ℃ 80-300 80-300

* продуктивність Обладнання залежить від виду пакуємого продукту, його розмірів і властивостей пакувального матеріалу.

Термокамера є оптимальною для пакування коробок з печивом та цукерками, касет, дисків, сувенірної та поліграфічної продукції. Характеристики застосовуваних термозбіжних плівок дозволяють використовувати в камері невисоку температуру усадки (не вище 80 градусів за Цельсієм), що виключає негативний вплив на зовнішній вигляд і властивості пакованої продукції. З огляду на використовуваний матеріал, метою упаковки, що виготовляється на цій термокамері, є збереження привабливого зовнішнього вигляду упакованого продукту та мінімальний захист від механічних або хімічних впливів.

Обов'язковою умовою повноцінної роботи термокамери є спосіб намотування пакувального матеріалу в рулон – плівка має бути згорнута напіврукавом (складена із сумою сторін).

Термокамера випускається у двох моделях: ТН-1 і ТН-2, різниця між якими полягає у розмірах термоусадочної камери. У моделі ТН-2 розміри термоусадочної камери більші на 100 мм, ніж у ТН-1. Таким чином, обмеження по габаритах пакованої продукції, обумовлені розмірами термоусадочної камери і з урахуванням запасу плівки на усадку, будуть наступними (ТН-1/ТН-2): довжина предмета не більше 400 мм/500 мм у довжину, а сума ширини та висоти не повинна перевищувати 350 мм/450 мм.

Оператор піднімає край пакувальної плівки, що знаходиться на столику-розкривачі, і, переміщуючи предмет по столику, засовує його у плівку. Після чого предмет разом з плівкою переміщує на решітку в термоусадочній камері. Далі опускає кришку, притискаючи її рукою за ручку для рівномірного і повного контакту зварного елемента з підкладкою. У момент опускання кришки блок управління подає напругу на зварний елемент (про що свідчить сигнал червоного світлодіода «Нагрів»).

Зварний елемент працює за принципом імпульсного нагріву, зварюючи плівку типом шва «струна». З огляду на те, що зварний елемент має Г-подібну форму і розташований на кришці термокамери, при опусканні кришки відбувається одночасне запаювання бічного та останнього шва пакету з предметом, а також першого шва наступного пакета. Крім того, в момент опускання кришки блок управління вмикає вентилятор, а спеціальний упор на кришці відкриває кришку передкамери, де розташований ТЕН. Нагріте ТЕНом повітря з передкамери буде розганятися вентилятором по термоусадочній камері, обдуваючи упакований предмет та утягуючи плівку на ньому. Вентилятор буде працювати до тих пір, поки кришка опущена, і відключиться лише в момент її підняття.

Під час усадки плівка повинна стискатися і щільно обтягувати предмет. Як тільки плівка на упакованому предметі натяглася, оператор піднімає кришку (припиняє процес усадки). Контроль процесу усадки відбувається за допомогою блоку управління і оглядового вікна, розташованого на кришці термокамери.

Після виконання процесу усадки оператор виймає предмет з термоусадочної камери і дає йому охолонути протягом двох-трьох секунд – оскільки плівка після підняття кришки зберігає певну пластичність, при поспішному або неакуратному вийманні предмета на ній можливе формування відмітин від пальців.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully