Термотунель з ручним запаювачем для упаковки довгих предметів ТТ-15-РД

Можливості:
200 пакувань на годину

Тип упаковки:
термоупаковка

Продукція:
ємності, вироби, предмети

Даний термотунель відноситься до термоусадочного обладнання, і призначений для пакування довгомірних предметів у термозбіжну поліетиленову плівку. Устаткування переважно використовується як тароутворюючий апарат для групового або штучного пакування паркету, дошки, ламінату, профілю, карнизів.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, кВт 15
Температура в камері °C 80-200
Пневможивлення , атм. / л.хв. відсутне
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 12500/850/1600
Вага (не більше), кг 330
Ширина / Діаметр рулону плівки (макс.), мм 500 /300
Продуктивність (макс.), уп./год 200
Д /Ш /В камери (не більше), мм 1100/500/400
Д /Ш /В упаковки (не більше), мм 500-3000/450/350

* продуктивність обладнання залежить від виду пакуємого продукту, його розмірів і властивостей пакувального матеріалу.

Термотунель переважно використовується як тароутворюючий апарат для групового пакування товару, але не виключається можливість його використання для упаковки окремих предметів.

Термотунель є оптимальним для упаковки паркету, дощок, ламінату, профілю, карнизів, та дає можливість відмовитися від дерев'яної або картонної тари. Однак, з огляду на високу температуру усадки пакувального матеріалу, слід виключити застосування термотунелю для упаковки предметів, що змінюють свої властивості або форму під впливом високих температур.

Завдяки особливостям конструкції термотунель має окремий накопичувальний рольганг, рулонотримач, паяльний вузол (ручний запаювач) і вузол термоусадки (термоусадочний тунель), а також приймальний рольганг, що можуть використовуватися разом. Наявність у складі даного термотунелю зварювача дозволяє в ручному режимі організувати повний цикл упаковки продукції в термоусадочні матеріали.

Термотунель має істотні габарити та вагу, а тому потребує розміщення на підлозі. Існують також обмеження за габаритами пакованої продукції (ці обмеження вказані в технічних характеристиках), що обумовлені максимальною довжиною шва паяльного вузла та розмірами термоусадочного тунелю. У разі, якщо габарити продукції перевищують вказані значення, необхідне індивідуальне виготовлення термотунелю!

Для забезпечення своєї роботи термотунель потребує активної участі оператора, а саме: подачі предметів, що пакуються (продукції), обгортання їх пакувальним матеріалом, зварювання шва (формування пака), подачі сформованих паків у термоусадочний тунель і приймання готових упаковок (паків).

Оператору необхідно встановити предмет, що пакується (або сформувати групу предметів) на накопичувальний рольганг, обгорнути його пакувальним матеріалом, розташувавши край полотна під притискною планкою паяльного вузла, та опустити планку, щільно притискаючи її до підкладки. З огляду на ручний привід зварювача, оператору необхідно контролювати процес формування пака, оскільки якість обгортання предмета (предметів) пакувальним матеріалом і зварювання шва залежить виключно від його зусиль.

Зварний елемент, розташований на притискній планці, має постійний нагрів і зварює плівку типом шва «термошов», тобто запаює шов сформованого пака і відокремлює пак від полотна пакувального матеріалу.

Після виготовлення пака оператору необхідно перемістити його на проміжний рольганг і далі на сітку транспортера. Транспортер, маючи власний електропривод, переміщує продукт через вузол термоусадки, який має вигляд тунелю. Висока температура усадки поліетиленової плівки (до 180 градусів за Цельсієм) не дозволяє оператору втручатися в процес усадки і коригувати його – рух через термоусадочний тунель відбувається виключно за допомогою транспортера.

На виході з тунелю упакований продукт потрапляє на столик охолодження (приймальний рольганг), де відбувається охолодження пакувальної плівки за допомогою вентиляторів.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully