Підлоговий горизонтальний запаювальник імпульсного з тримачем рулонну ПКІ-500...2500

Можливості:
до 700 швів на годину

Продукція:
пакети

Типи плівок:
будь-які

Запаювальники призначені для запаювання пакетів (упаковок) з продукцією, зварювання плівок, а також для інших завдань, для виконання яких потрібно зварювання термопластичних полімерних матеріалів. Підлогові запаювальники придатні для зварювання будь-яких типів плівок.

Такі моделі обладнання розташовують на підлозі, вони мають значні габарити та вагу. Паяльний вузол приводиться у дію за допомогою ножного приводу, що звільняє оператору обидві руки для роботи з пакетами і дозволяє отримувати кілька видів швів («шина», «струна»).

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Модель ПКІ-500...2500-С

ПКІ-500-2500-ШН

Електроживлення, В / Гц 220/50 220/50 
Споживання електроенергії, kВт / год 0,25...1 0,25...1
Пневможивлення, атм. / л.хв. 4/50 4/50 
Д / Ш / В (не більше), мм 700...2700/500/1400 700...2700/500/1400 
Вага (не більше), кг 45...140  45...140
Час спайки упаковки, сек. 1-8 1-8 
Принцип нагріву імпульс імпульс 
Довжина / Ширина шва, мм 500...2500/1 500...2500/3
Продуктивність (max.), швів / год 700 700

 

* Пневматичні приводи передбачені для моделей, довжина зварного елемента у яких перевищує 1300 мм (моделі старше ЗПІ-1300-С або ЗПІ-1300-ШН). Для інших моделей приводи можуть бути встановлені за бажанням замовника у якості додаткової комплектації. Споживання повітря залежить від частоти увімкнення оператором пневматичних приводів. Наведено середнє значення.

** Продуктивність запаювальників залежить від властивостей пакувального матеріалу, його щільності, а також від зусиль оператора.

Запаювальник призначені для виготовлення різних пакетів (упаковок) або запаювання пакетів (упаковок) з продукцією. Придатні для зварювання любих типів плівок. На відміну від аналогічних запаюють (ЗПІ-500 ... ЗПІ-2500) мають так званий "повний корпус" - на одній рамі змонтований зварювальний вузол, привід зварювального вузла, тримач рулонну і столик. Така конструкція дозволяє більш зручно розташувати пакувальний матеріал і значно спрощує роботу оператора, зокрема при виготовленні пакетів (упаковок)

Існують наступні моделі даних запаюють: ПКІ-500-С ... ПКІ-2100-С, ПКІ-500-Ш ... ПКІ-2500-ШН. Відмінність полягає в довжині шва (крок 200 мм) і право застосовується типі шва: моделі з індексом "С" типом шва "струна", з одночасною обрізкою. Індекс "ШН" вказує, що в ЗАПАЙЩИКОВ додатково встановлено механічний ніж, що дозволяє розрізати плівку, зварену типом шва "шина" (для типу шва "струна" даний ніж даремний).

Оператор встановлює на полицю упаковку, наповнену сипучим або рідким продуктом, та протягує (розміщує) верхню (або не запаяну) частину упаковки між притискною рамою та підкладкою, після чого натискає ногою на педаль.

При натисканні педалі створюється тиск на вертикальні штоки, які підіймаються вгору і тиснуть на краї притискної рами, провертаючи її на осі і притискаючи зварний елемент до підкладки. У момент контакту притискної рами з підкладкою замикається вимикач, який подає напругу на зварний елемент. Про подачу напруги свідчить увімкнення червоного світлодіода «Нагрів». Після закінчення часу, встановленого регулятором «Час нагріву», подача напруги на зварний елемент припиняється і процес зварювання плівки закінчується*.

* В моделях, укомплектованих електронним блоком управління, час подачі напруги на зварний елемент шва встановлюється у відповідному параметрі.

Не відпускаючи педалі, оператору необхідно почекати час, встановлений для зварювання шва (час до згасання світлодіода «Нагрів») і час для охолодження місця розплаву (час для охолодження місця розплаву виключає деформацію шва (визначається дослідним шляхом в залежності від товщини використовуваної плівки. У середньому дорівнює 2 секундам після згасання світлодіода «Нагрів»)*.

* У моделях, укомплектованих електронним блоком управління, час охолодження шва встановлюється у відповідному параметрі, і оператору необхідно дочекатися подачі звукового сигналу, який свідчить і про закінчення процесу зварювання, і про закінчення часу для охолодження шва.

Після зварювання та охолодження шва потрібно відпустити педаль (в результаті чого притискна рама під вагою штоків повертається у вихідне становище, відсуваючи зварний елемент від підкладки), і зняти запаяну упаковку з полиці (не слід відпускати педаль відразу після загасання світлодіода «Нагрів» або скорочувати час охолодження шва, оскільки в такому випадку можливе деформування шва). Також необхідно проконтролювати якість шва – він має бути добре запаяним і не мати видимих розривів.

Описану вище послідовність дій необхідно виконувати для запаювання кожної упаковки (зварювання кожного шва), з огляду на той факт, що при зміні типу або товщини пакувального матеріалу, можливо, необхідно буде відрегулювати час зварювання шва.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully