Фасування та пакування макаронних виробів (макаронів)

Макаронні вироби (макарони) – трубчасті вироби з пшеничного тіста, замішаного на воді. Залежно від розміру та форми дані вироби підрозділяють на наступні види: ріжки, вермішель, ракушки, пір'я, спіралі та інші. Макаронні вироби користуються великою популярністю завдяки легкості та високій швидкості процесу приготування.

Кращим вибором для підприємства, що займається виробництвом макаронів, безсумнівно, будуть вже згадані вертикальні пакувальні машини з ваговим лінійним або мультиголівковим дозатором. Ці машини є надійними у процесі експлуатації, довговічними та дуже простими у обслуговуванні. Пакувати макаронні вироби можна двома способами: автоматичним (мінімальна участь оператора, з максимальною продуктивністю) та напівавтоматичним (бюджетний варіант, невеликі габарити).

  • Характеристика

АВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ФАСУВАННЯ ТА ПАКУВАННЯ МАКАРОННИХ ВИРОБІВ У ПАКЕТ ТИПУ «ПОДУШКА», «СТОЯЧИЙ ПАКЕТ»

Щоб фасувати макарони (макаронні вироби) у автоматичному режимі знадобиться, власне, сам продукт для фасування та пакування.

Також потрібно закупити пакувальний матеріал у рулонах, який може бути прозорим або з нанесенням логотипу, зображень, відомостей про продукт та іншої інформації.

Устаткування, що зможе без участі оператора виконувати процес фасування та пакування: таким обладнанням є фасувально-пакувальний автомат АФ-50-В4. У комплекті з фасувально-пакувальним автоматом потрібно придбати універсальний завантажувальний транспортер ЗТ-1, так як АФ-50-В4 має значну висоту, і процес засипання фасованого продукту до бункеру буде вкрай незручний.

Для збору готових, наповнених продукцією пачок можна використовувати відвідний транспортер ОТ-1 та накопичувальний стіл СН-1, але це не обов'язково. Для збору пачок можна використовувати готові ящики.

АВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ФАСУВАННЯ ТА ПАКУВАННЯ МАКАРОННИХ ВИРОБІВ У ПАКЕТ ТИПУ «СТАБІЛО»

Для автоматичного фасування макаронних виробів в упаковку Стабіло (stabilo), також знадобиться плівка в рулонах. Основним елементом лінії є фасувальний автомат АФ-50-CВ, який оснащується ваговими дозаторами і фасує макаронні вироби в упаковку stabilo з продуктивністю до 2400 упаковок на годину. Автомат виготовляє упаковку з полімерної плівки (поліпропілен, дуплекс, триплекс).

Для подачі макаронів в фасувальний автомат використовується завантажувальний транспортер ЗТ-1 який оснащений завантажувальним бункером з віброживильників, що дозволяє рівномірно подавати продукцію.

Для відводу від автомата розфасованих пачок з макаронами застосовується відвідний транспортер ОТ-1 і накопичувальний стіл СН-1. Накопичувальний стіл завдяки круглій формі і постійного кругового руху запобігає скупченню продукції в кінці лінії, спрощує подальшу групову упаковку пачок з макаронами.


НАПІВАВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ФАСУВАННЯ ТА ПАКУВАННЯ МАКАРОННИХ ВИРОБІВ У ПАКЕТ ТИПУ «ПОДУШКА», «СТОЯЧИЙ ПАКЕТ»

Для створення напівавтоматичного циклу фасування знадобиться те ж саме, що й для автоматичної лінії (продукт для фасування, плівка у рулонах), за винятком фасувально-пакувального комплексу, що буде напівавтоматичним і потребує активної участі оператора у процесі пакування.

Фасувально-пакувальним апаратом, який би чудово впорався з пакуванням макаронів – є модель ПАФ-20-В.

Як і в ситуації з автоматичною лінією, напівавтоматична так само має значну висоту, і для зручності подачі фасованої продукції до накопичувального бункера ПАФ-20-В знадобиться завантажувальний універсальний транспортер ЗТ-1.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully