Фасувальний автомат з ваговим дозатором АФ-50(8)-В

Можливості:
до 500 пакувань на годину

Тип упаковки:
мішок (подушка / стоячий)

Продукція:
сипучі продукти

Автомат фасувально-пакувальний, зі стрічковим (вібраційним) ваговим дозатором, призначений для здійснення автоматичного процесу фасування (дозування) харчових і нехарчових сипучих продуктів (паливні гранули, пелети, корм для тварин, пісок, щебінь, сіль, добриво, крупи), та пакування їх у полімерні упаковки, що формуються пакувальним автоматом з рулонної плівки, у формі великої «подушки» або «стоячого пакета».

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, кВт 4
Пневможивлення* , атм. / л.хв. 6/500 (Потрібно компресор)
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 4600/1800/2100
Вага (не більше), кг 1200
Товщина пакувального матеріалу, мкм 40-130
Пакувальний матеріал будь-який
Розміри упаковки В / Ш, мм висота - 200-800, ширина - 200-500
Межі дозування, (г) 2000-50000
Продуктивність (кінетична), уп / год 500
Вид запаювання швів упаковки імпульсний
Пристрій для формування упаковки тубус з коміром
Робота з плівкою по фотомітці / по довжині
Відстеження аварійних ситуацій так
Блок управління пакувального автомата кнопковий, зі світловою індикацією
Проставлення дати на шві (ХХ ХХ ХХ) ні

Продуктивність установки залежить від фізичних властивостей фасованих продуктів (питома вага, сипучість, рихлість, вологість) Від технологічних параметрів застосовуваних пакувальних матеріалів (температура, час, величина компресії зварювання), типу застосовуваного дозатора і величини дози.

Фасувально-пакувальний автомат з ваговим дозатором моделі АФ-8-В є універсальним апаратом для вирішення практично всіх видів завдань по розфасовці та пакуванню сипучих продуктів великими дозами від 2 до 50 кг у полімерні поліетиленові або багатошарові упаковки.

Фасувально-пакувальне устаткування складається з дозатора зі стрічковим (вібраційним) живильником, і пакувального автомата, що працюють як одне ціле, а керування ними здійснюється з одного блоку управління.

Ваговий стрічковий (вібраційний) дозатор складається з одного (двох) струмків (ковшів, що зважують), і керування ним здійснюється за допомогою контролера «Libra». За замовчуванням в контролері встановлено 15 програм, для роботи з різною вагою та видами продукції.

Пакувальний апарат являє собою незалежний автоматичний механізм, який працює за допомогою механічних і пневматичних приводів, а керування ним здійснюється за допомогою контролера «Мікра» (можлива установка сенсорного блоку управління). Основним завданням пакувального автомата є формування упаковки з рулонного пакувального матеріалу. Пакувальний автомат дозволяє протягувати плівку за допомогою пасового механізму, формувати упаковку у формі «подушка», а при використанні додаткового вузла – формувати упаковку у формі «стоячого пакета». У додатковій комплектації можливе встановлення вузла «формування ручки 3 отвори», термотрансферного принтера для проставляння інформації на упаковку, а також захисного кожуха.

Особливістю даного фасувального автомата, у порівнянні з попередньою моделлю АФ-6, є досконалий новий дизайн, який був створений для більш зручної роботи та обслуговування комплексу. Завдяки новому вузлу «запаювання плівки» тепер не потрібно щоразу заправляти пакувальний матеріал через систему протягування та формувач пакування. Паяльний вузол працює з більш широким асортиментом полімерних плівок за рахунок використання імпульсного нагріву.

Всі вузли фасувально-пакувального автомата, що контактують з продукцією, виготовлені з нержавіючої харчової сталі 304. АФ-8-В обладнаний приводами та комплектуючими відомих світових брендів (SТМ, CAMOZZI, Libra, Мікро, Zemic, INVT, HYUNDAI).

Продукт, який фасується, подається в накопичувальний бункер вагового дозатора за допомогою завантажувального транспортера, або іншим способом (в залежності від виробничих площ). З накопичувального бункера продукція по стрічковому (вібраційному) живильнику лінійно переміщується у ваговий ківш (ковші). По досягненню ваги, заданої з контролера «Libra», ківш (ковші) відкривається, а зважена доза висипається в приймальну лійку рукавоформувального вузла (тубуса з коміром).

Пакувальний апарат, протягуючи плівку за параметрами, встановленими на контролері «Мікра», формує упаковку у формі «подушка» (за допомогою коміра) із запаяними заднім та нижнім швами.

Фасована продукція, висипаючись зі зважувального ковша (ковшів), проходить крізь тубус рукавоформувального вузла та заповнює сформовану упаковку. Після цього відбувається запаювання імпульсом останнього шва наповненого пакету і запаювання нижнього шва наступної упаковки, а також обрізка упаковки.

Готова упаковка з продукцією падає на відвідний конвеєр або на інший пристрій, в залежності від виробничих завдань.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully