Ручний настільний запаювальник імпульсного нагріву L-400x400

Можливості:
до 500 пакувань на годину

Продукція:
штучні, групові вироби

Типи плівок:
будь-які

Ця модель запаювальника призначена для запаювання продукції у плівку (ПЕ, ПВХ, ПОФ), складену напіврукавом. Дане обладнання є настільним і умовно переносним, оскільки, порівняно з іншими настільними запаювачами, має більшу вагу та габарити.

Запаювальник приходить у дію за допомогою ручної праці оператора, та дозволяє досягти максимальної продуктивності – до 500 пакувань на годину.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Модель L-400x400
Електроживлення, В / Гц 220/50
Споживання електроенергії, kВт / год 0,35
Пневможивлення, атм. / л.хв. відсутнє
Д / Ш / В (не більше), мм 500/500/1200
Вага (не більше), кг 45 
Час спайки упаковки, сек. 1-8
Принцип нагріву імпульс
Довжина / Ширина шва, мм 400x400/1
Продуктивність (max.), швів / год 500

 * Продуктивність зварювача залежить від властивостей використовуваного матеріалу і зусиль оператора. 

Запаювальник є оптимальним для пакування поліграфічної продукції, постільної білизни, ящиків з печивом. Паяльний вузол має L-подібну форму, що дозволяє при опусканні рамки зі зварним елементом одночасно зварювати бічний та останній шов пакувального пакета, а також перший шов наступного пакета. При такому розташуванні швів на плівці, складеної напіврукавом, одне опускання рамки фактично призводить до повного формування упаковки та пакування продукції.

Паяльний вузол такого запаювальника працює за принципом імпульсного нагріву, зварюючи плівку типом шва «струна». Це дозволяє використовувати запаювальник для зварювання поліетилену та інших типів полімерних плівок.

Запаювальник випускається у моделі L-400x400, з модифікаціями по довжині паяльного вузла та автоматизацією процесу запаювання.

Оператор підіймає край пакувальної плівки, що знаходиться на столику-розкривачі, та, переміщуючи предмет по столику, засовує його у плівку. Після чого переміщує предмет разом з плівкою на пакувальний столик. Предмет повинен знаходитися в отворі притискної рамки так, щоб вона в опущеному стані обтискала предмет з усіх боків.

Оператор опускає притискну рамку, притискаючи її рукою за ручку для рівномірного і повного контакту зварного елемента з підкладкою. У момент опускання притискної рамки загориться червоний світлодіод «Нагрів», який свідчить про подачу напруги на зварний елемент. Після закінчення часу, встановленого регулятором «Час нагріву», блок управління припиняє подачу напруги на зварний елемент, закінчуючи процес запаювання плівки.

Не підводячи притискної рамки, оператору необхідно почекати час, встановлений для зварювання шва (час до загасання світлодіода «Нагрів»), і час для охолодження місця розплаву (час для охолодження місця розплаву виключає деформацію шва. Визначається дослідним шляхом залежно від товщини використовуваної плівки. В середньому дорівнює 2 секундам після загасання світлодіода «Нагрів»).

Після зварювання та охолодження шва оператору потрібно підняти притискну рамку та вийняти зварену упаковку. Не слід піднімати притискну рамку відразу після загасання світлодіода «Нагрів» або скорочувати час охолодження шва, оскільки в цьому випадку можливе його деформування. Також необхідно проконтролювати якість шва – він має бути добре запаяним і не мати видимих розривів.

Описану вище послідовність дій необхідно виконувати для зварювання кожної упаковки, враховуючи той факт, що при зміні типу або товщини пакувального матеріалу необхідно буде відрегулювати час зварювання шва.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully