Лінія фасування та пакування попкорну

Попкорн – це ласощі, які користуються великим попитом на ринку снеків. Приготовані зерна попкорну добре втамовують голод, також цей снек корисний для організму антиоксидантами та поліфенолами у своєму складі, що є дієвою профілактикою хвороб серця та судин.

Його можна готувати з різних злакових культур: кукурудзи, рису, ячменю, пшениці, вівса. Найбільшим попитом користується попкорн із зерен кукурудзи з різними смаковими добавками – від солі до солодкої карамелі.

  • Характеристика

АВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ФАСУВАННЯ ТА ПАКУВАННЯ ГОТОВОГО ПОПКОРНУ

Для автоматичного процесу пакування приготованого попкорну до полімерної упаковки типу «подушка» або «стоячий» пакет знадобиться сам попкорн, а також згорнута рулоном полімерна пакувальна плівка. Пакувальний матеріал може використовуватися прозорий або ж брендований – з нанесенням логотипу вашої компанії. У нашій фасувально-пакувальній лінії для готового попкорну використовується такий набір обладнання:

  • Ковшовий завантажувальний транспортер ЗТ-1, що застосовується для подачі фасованої продукції до накопичувального бункера фасувального автомата. Завантажувальний транспортер може працювати у діапазоні продуктивності 50-100 літрів на хвилину.

  • Механічний фасувально-пакувальний автомат АФ-45-В(У) з електронним ваговим дозатором, що застосовується для пакування продукції за заданою вагою у полімерний пакет. Устаткування працює в автоматичному режимі.

  • Відвідний транспортер ОТ-1, який використовується для відведення від автомата упакованої продукції.

  • Накопичувальний поворотний стіл СН-1, що застосовується для накопичення упакованих пачок попкорну.
Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully