Фасувальний горизонтальний автомат з ваговим дозатором АФ-35-СГВ

Можливості:
400-1800 пакувань на годину

Тип упаковки:
пакет-саше

Продукція:
сипучі продукти

Це устаткування є універсальним і не має обмежень на зміну пакувального матеріалу.

Фасувально-пакувальний автомат призначений для організації безперервного циклу фасування ваговим способом дозування сипучих продуктів від (цукор, сіль, перець, кава, спеції), та пакування їх у полімерну плівку (ламінований папір, дуплекс, триплекс), з виготовленням упаковки типу «саше».

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 220 (380)/50
Споживання електроенергії, kВт / год 2
Пневможивлення , атм. / л.хв. 6/250
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 4100/ 1300/ 1900
Вага (не більше), кг 380
Ширина / Діаметр рулону плівки (макс.), мм 300 / 300
Продуктивність (макс.) *, Уп. / год 1200-1800
Обсяг накопичувального бункера, л 100
Діапазон дозування, г 1-100
Д / Ш упаковки (макс.), мм 65-150 / 50-120

* Продуктивність обладнання залежить від обсягу дози, властивостей фасованої продукції, властивостей пакувального матеріалу і довжини упаковки.

** Для забезпечення роботи пневматичних систем фасувального автомата, необхідна наявність компресора.

Горизонтальний фасувально-пакувальний автомат є оптимальним для порційного фасування різних сипучих продуктів (сіль, цукор, розчинна та мелена кава, чай, приправи, спеції, лимонна кислота, медичні препарати). З огляду на характеристики вагового дозатора, це фасувальне обладнання дозволяє довільно змінювати порції фасованого продукту, а також досягати максимально точного дозування. Устаткування не має обмежень на зміну фасованого продукту.

Застосування фасувальної машини дозволяє отримати зручну упаковку у вигляді прямокутного або квадратного пакетика з 3 або 4 швами (саше-пакет, «саше»).

Фасувально-пакувальний апарат встановлюється на твердій поверхні у горизонтальному положенні, для чого знадобляться вмонтовані регульовані опори. Ця модель устаткування має обмеження по ширині використовуваної плівки і висоті сформованої саше-упаковки, зазначені в технічних характеристиках.

Горизонтальний пакувальний автомат випускається у моделях АФ-35-Сг3-В1, АФ-35-Сг3-В2, АФ-35-Сг3-В3, АФ-35-Сг3-В4 і АФ-35-СГ4-В1, АФ-35- СГ4-В2, АФ-35-СГ4-В3, АФ-35-СГ4-В4. Їх відмінність між собою полягає у кількості швів саше-упаковки та кількості ковшів, що зважують ( «струмків»): в АФ-35-Сг3-В1, АФ-35-СГ4-В1 – 1 «струмок», продуктивністю до 300 упаковок на годину, а в АФ-35-С3В4, АФ-35-СГ4-В4 відповідно 4 «струмки», продуктивністю до 1 200 упаковок на годину. АФ-35-ГС3 і АФ-35-СГ4 відрізняються між собою можливістю виготовлення 3-х або 4-х шовних саше-пакетів.

Фасована продукція висипається через горловину накопичувального бункера на віброживильники (вібраційний лоток). Вібруючи із заданою амплітудою, лоток подає продукцію у ківшик, що зважує. Цей ківш закріплений на тензометричному датчику (тензодатчику). При досягненні зазначених вагових параметрів тензодатчик подає сигнал на блок управління дозатора, який зупиняє віброживильники, припиняючи подачу фасованої продукції.

При отриманні сигналу від блоку управління пакувального автомата, контролер вагового дозатора подає сигнал на відкриття ковша, який розкривається і висипає свій вміст у приймальну лійку. Через трубку лійки продукт висипається у сформований саше-пакет за допомогою спеціального розкривача. В цей час контролер знову вмикає віброживильники для наповнення ківшика, що зважує, наступною порцією фасованої продукції.

Роботою горизонтально-пакувального автомата керує розташований у металічному блоці контролер, який здійснює управління системою пневматичних приводів і пускає в хід паяльний вузол горизонтального пакувальника. Паяльний вузол пакувального автомата працює за принципом постійного нагрівання і запаює шви саше-упаковки «єврошвом».

У момент запаювання нижнього і бічних швів саше-пакета відбувається зміщення упаковки на зазначену довжину. Це можливо за рахунок спеціального вузла протягування пакувального матеріалу, який також сприяє розмотуванню рулону плівки зі складенням його у напіврукав.

У момент досягнення вузлом протягування пакувального матеріалу крайньої точки відбувається відокремлення заповненої саше-упаковки шляхом розсічення плівки механічним ножем. В цей же час контролер пакувального автомата подає імпульс контролеру вагового дозатора (сигнал «Розвантаження»), заповнюючи наступний саше-пакет. Відокремлений саше-пакет по похилому лотку падає на підлогу, у спеціальну ємність (коробку) або на відвідний транспортер.

Додатково контролер фасувально-пакувального автомата відстежує моменти закінчення або обриву пакувального матеріалу, роботу верстата по фотомітці або по довжині упаковки, а також інші аварійні робочі моменти.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully