Ручний універсальний целофанатор ЦР-200

Можливості:
до 200 пакувань на годину

Тип упаковки:
конверт

Продукція:
серветки, коробки

Целофанатор є обгортальною машиною, та призначений для створення безперервного циклу пакування (целофанування) паперових або марлевих серветок з формуванням упаковки типу «конверт».

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В/Гц 220/50
Встановлена потужність, kВт/год 0,25
Пневможивлення **, атм./л.хв. відсутнє
Довжина/Ширина/Висота (не більше), мм 700 / 600 / 500
Вага (не більше), кг 40
Ширина плівки (макс.) **, мм 220(320)
Д/Ш упаковки (макс.), мм під замовлення
Продуктивність (макс.)*, уп./год 200

* продуктивність Обладнання залежить від виду пакуємого продукту, його розмірів і властивостей пакувального матеріалу.

** Ширина плівки визначається за формулою: Х = А + 1,5С, де X - ширина плівки, A - максимальний розмір упаковки, C - мінімальний розмір упаковки.

Целофанатор призначений для пакування (целофанування) будь-яких предметів, що мають форму паралелепіпеда. Таке устаткування є оптимальним при упаковці коробок з чаєм, кавою, печивом, коробочок з презервативами, парфумерних наборів, пачок сигарет, аудіо та відео касет, CD і DVD дисків, та іншої продукції, при пакуванні якої важлива естетична складова з мінімальними захисними властивостями.

Целофанатор має обмеження по довжині шва, що обумовлені розмірами паяльного вузла та максимально допустимою шириною плівки у рулонотримачі, у зв'язку з чим така модель устаткування виготовляється для целофанування певного типу (виду) продукції або для різних типів продукції, що мають подібну форму (розмір).

Ручний целофанатор випускається у одній серії з модифікацією: ЦР-200, з максимальною шириною плівки до 220 мм, і ЦР-200-У, з максимальною шириною плівки до 320 мм.

Формування упаковки відбувається шляхом обгортання прямокутного предмета у пакувальну плівку на пакувальному столику, та притиснення стику плівки (поздовжнього шва) до паяльного вузла. Паяльний вузол розташований на передній торцевій грані целофанатора та працює за принципом постійного нагріву, що виключає його застосування для зварювання поліетилену (у більшості випадків, для целофанування застосовується одношаровий поліпропілен). У момент притиснення стику плівки до паяльного вузла відбувається зварювання шва, а також відсікання полотна плівки від упаковки за допомогою відрізної струни.

Далі оператор повинен скласти бічні складки (фальци) упаковки, і притиснути їх до паяльного вузла для зварювання швів та фіксації форми пакування. Таким чином, якість формованої упаковки і продуктивність моделі залежать виключно від зусиль оператора.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully