Лінія для фасування та пакування сипучих продуктів (крохмаль, цукрова пудра)

У багатьох компаній виникають труднощі з фасуванням продукції, здатної утворювати пил, до пакетів типу «подушка». Часто компанії, які надають послуги з фасування харчової продукції, відмовляють своїм клієнтам у фасуванні таких продуктів: какао-порошок, крохмаль, борошно, спортивне харчування, цукрова пудра та інші продукти зі схожою структурою.

З нашою лінією повного циклу фасування та пакування продукції, здатної утворювати пил, у Вас більше не виникатиме таких труднощів

  • Характеристика

З розумінням усіх труднощів, з якими стикаються підприємства під час процесу фасування та пакування сипучих продуктів, здатних утворювати пил, ми розробили лінію, з якою у Вас не виникне жодних проблем у процесі фасування продукції до пакетів типу «подушка». Це можливо завдяки поєднанню нашого транспортного обладнання та фасувального автомата зі шнековим дозатором, яке ми виготовляємо вже багато років і виявили, виправили будь-які побічні чинники. Наші клієнти завжди впевнені у тому, що вони вчасно та якісно розфасують і упакують свою продукцію до плівкових пакетів типу «подушка».

лини по фасовки пылящих сыпучих продуктов

Лінія з фасування сипучих продуктів, здатних утворювати пил, комплектується:

 

Шнековий завантажувальний транспортер для продукції, здатної утворювати пил.

транспортер для пылящей продукции

Завантажувальний транспортер ЗТШ-1 для сипучої пилоутворювальної продукції застосовується для подачі продукції, що потребує фасування та пакування, до приймального бункеру фасувальної машини АФ-35-Ш. Також цей транспортер використовується з іншими моделями фасувальних автоматів і транспортними стрічками.

Принцип роботи транспортера полягає в тому, що продукт, здатний утворювати пил (какао-порошок, крохмаль, цукрова пудра і т.д.) із завантажувального бункера по металевій трубі (за допомогою шнека, що розміщений в ній) подається до бункеру фасувально-пакувального автомата. Така конструкція зводить до мінімуму утворення пилу з продукції.

ЗТШ-1 обладнаний власним накопичувальним бункером об'ємом у 80 літрів, а також блоком контролю наповнення бункера фасувально-пакувального автомата. Блок контролю дозволяє встановити необхідний рівень продукції у бункері фасувального автомата, що дозволяє налагодити безперервний цикл фасування і пакування. Датчик контролю завантаження бункера дозволяє подавати продукцію, коли її рівень досягає заданого мінімуму, та зупиняти шнек подачі при досягнення норми завантаження.

 

Фасувально-пакувальний автомат для сипучих продуктів, здатних утворювати пил

автомат для пылящих продуктов

Фасувально-пакувальний автомат АФ-35-Ш – це оптимальний варіант для пакування продукції, що утворює продуктовий пил. Ця модель автомата дозволяє змінити розмір порції продукції. Розмір порції вимірюється об'ємним способом дозування не за вагою, а за кількістю обертів шнека. При зміні виду фасованої продукції необхідно враховувати її щільність, так як при однаковій кількості обертів для різних продуктів вага порцій може відрізнятися.

 

Принцип роботи фасувально-пакувального автомата для сипучих продуктів, здатних утворювати пил

По стінках горловини бункера продукт, здатний утворювати пил, зсипається до тубусу рукавоутворюючого пристрою. Через горловину та тубус вертикально проходить шнек, верхня точка якого кріпиться до електроприводу. Продукт, пересипаючись крізь горловину, заповнює порожнечі між шнеком та внутрішньою частиною тубуса. У нижній частині тубуса розташований клапан, який запобігає самостійному пересипанню продукції.

Після надходження сигналу від блоку управління автомата, шнек вмикається за допомогою електропривода. Обертаючись, шнек переміщує продукцію з бункера до нижньої точки тубуса. Кількість обертів шнека на хвилину залежить від зазначеного значення на частотному перетворювачі. Паралельно із запуском шнека електропривод приводить у дію розміщений у бункері «ворушитель», що виконує функцію перемішування та сприяє кращому надходженню продукту до горловини.

Під час обертання шнека клапан, що розміщений у нижній точці тубуса, відкривається, і продукт, переміщений шнеком, надходить у сформовану рукавом пакувальну плівку, у якої вже запаяне дно. Після досягнення кількості імпульсів, встановлених на лічильнику, подача живлення на електропривод припиняється, шнек зупиняється і клапан на тубусі закривається, відсікаючи видачу порції продукту до заготовки упаковки. В цей же момент лічильник подає імпульс мікроконтролеру, який керує роботою пакувального автомата.

Отримавши імпульс, мікроконтролер за допомогою пневматичних систем приводить у дію паяльний вузол. Паяльний вузол використовує принцип постійного нагрівання, і одночасно запаює типом шва «єврошов» верхній шов заповненої упаковки, а також нижній і бічний шви наступної упаковки. При цьому в процесі зварювання відбувається зміщення горизонтальних губок паяльного вузла (каретки) вниз на встановлену довжину упаковки. Оскільки губки переміщуються вниз, не розтискаючись, вони протягують за собою пакувальну плівку. Відбувається розмотування рулону та згортання плівки через комір у рукав навколо тубуса.

У момент досягнення кареткою нижньої точки відбувається відокремлення заповненої упаковки шляхом розсічення плівки механічним зубчастим ножем.

Відвідний транспортер для готової продукції.

отводящий транспортёр

Відвідний транспортер у лінії застосовується для відведення готової продукції від пакувального автомата на приймальний стіл, з подальшим пакуванням товару людиною. Даний транспортер широко застосовується і для інших цілей. Кут нахилу даної моделі транспортера сягає до 40°, що робить можливим переміщення упакованої продукції на висоту до 750 мм. На транспортній стрічці розміщені поперечні ребра, що запобігають сповзанню упакованого товару.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully