Пневматичний фасувальний автомат з об'ємним дозатором АФ-35-В

Можливості:
500-2000 пакувань на годину

Тип упаковки:
пакет (подушка / стоячий)

Продукція:
сипучі продукти

Фасувально-пакувальний автомат має пневматичний привід та призначений для організації безперервного циклу фасування сипучих продуктів (круп, горіхів, кави, сухариків, чіпсів, цукерок, печива, гранул), і пакування їх у полімерні плівки (поліпропілен, дуплекс, триплекс). При цьому застосовується ваговий спосіб дозування. Устаткування функціонує за допомогою автоматичного контролера, що дозволяє практично виключити участь людини з процесу фасування продукції.

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, кВт 1,5
Пневможивлення** , атм. / л.хв. 6 / 250
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 1700/1200/3100
Вага (не більше), кг 360
Ширина / Діаметр рулону плівки (не більше), мм 380 / 300
Продуктивність *, уп. / Год. 500 - 2000
Обсяг накопичувального бункера, л 60 - 240
Діапазон дозування, см.куб 20 - 1000 (До 2000 - під замовлення)
Д / Ш упаковки (макс.), мм 300 / 180

* Продуктивність обладнання залежить від обсягу дози, властивостей пакувального матеріалу, довжини упаковки і від зусиль оператора.

** Для забезпечення роботи пневматичних систем фасувального автомата, необхідна наявність компресора.

Фасувальний автомат є оптимальним для фасування продуктів з різними сипучими властивостями (наприклад, насіння, гречка, рис, пшоно, горох, цукор, сіль, макарони, чіпси, цукерки, печиво, крекер, кава), за винятком здатних утворювати пил (мука, цукрова пудра). З огляду на спосіб дозування та характеристики вагового дозатора, фасувальний автомат дозволяє довільно змінювати порції фасованого продукту, а також досягати максимально точного дозування. На відміну від автомата з об'ємним дозатором (АФ-35-О), ця модель не має обмежень на зміну фасованого продукту.

Фасувально-пакувальний автомат має значну вагу та великі габарити, тому потребує розміщення на підлозі. Також існують обмеження по ширині використовуваної плівки і висоті формованої упаковки – ці обмеження зазначені в технічних характеристиках. Можливе виготовлення автомата збільшених розмірів: максимальна ширина плівки становитиме до 500 мм, а висота пакета – до 400 мм.

Дане фасувальне обладнання випускається у моделях: АФ-35-В1, АФ-35-В2, АФ-35-В3, АФ-35-В4. Їх відмінність між собою полягає в кількості ковшів, що зважують (так званих «струмків»): в АФ-35-В1 – 1 «струмок» продуктивністю до 500 пакувань на годину, а в АФ-35-В4, відповідно, – 4 «струмки» продуктивністю до 2 000 пакувань на годину.

Продукт, що фасується, засипається в бункер вагового електронного дозатора, з якого за допомогою вібролотків подається у ваговий ківш, підвішений на тензодатчику. При заповненні ковша до зазначених вагових параметрів тензодатчик подає сигнал на електронний блок управління дозатора, який зупиняє вібролоток, припиняючи подачу продукту.

При отриманні імпульсу від пакувального автомата (сигнал «Віль»), контролер подає сигнал на відкриття ковша, що зважує. Ківш відкривається, висипаючи свій вміст у лійку. Після лійки, через тубус рукавоформувального пристрою, продукт висипається у згорнуту тубою (рукавом) пакувальну плівку із запаяними заднім та нижнім швами (заготовку упаковки). В цей час контролер вмикає вібролоток для наповнення ковша наступною порцією продукту.

Роботою пакувального автомата керує власний блок управління, який має в своєму складі мікроконтролер, і синхронізований з контролером вагового дозатора за допомогою електричного зв'язку. Мікроконтролер за допомогою пневматичних систем приводить у дію паяльний вузол обладнання.

Паяльний вузол використовує принцип постійного нагрівання, і одночасно запаює «єврошвом» верхній шов заповненої упаковки, а також нижній та бічний шви наступної упаковки. В момент зварювання плівки відбувається зміщення паяльного вузла вниз на встановлену довжину упаковки, тим самим здійснюється протягування пакувальної плівки. З огляду на те, що упаковка зварена безпосередньо на полотні плівки, при її протягуванні відбувається розмотування рулону та згортання плівки, за допомогою спеціального коміра, в тубу навколо тубуса. Таким чином формується заготовка для наступної упаковки. Контроль довжини протягувння і, відповідно, довжини упаковки здійснюється за фотоміткою, нанесеною на плівку, або механічним способом (регулюванням висоти датчика).

У момент досягнення нижньої точки відбувається відокремлення заповненої упаковки шляхом розсічення плівки механічним зубчастим ножем. В цей же час мікроконтролер пакувального автомата подає імпульс (сигнал «Віль») контролеру вагового дозатора, заповнюючи наступну упаковку, розтискає зварювальні елементи паяльного вузла та переміщує їх вгору для запаювання наступних швів. Відокремлена упаковка падає на підлогу, в спеціальну ємність (коробку) або на відвідний транспортер (поставляється окремо).

Додатково мікроконтролер відстежує моменти спустошення бункера вагового дозатора, закінчення рулону пакувального матеріалу та інші аварійні ситуації.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully