Фасування та пакування борошна у паперові пакети

Борошно – це продукт харчування, який отримується зі злакових культур шляхом перемелювання. Саме по собі борошно є складним продуктом для фасування та пакування. З одного боку воно сильно утворює пил, з іншого – може прилипати, зависати у прийомних бункерах, тому вирішити задачу фасування можна за допомогою максимально герметичних, вагових дозаторів зі шнековою подачею продукту.

Як правило, фасують та пакують борошно у готові, заздалегідь сформовані паперові пакети двома способами: повністю автоматичним (при цьому ціна такого обладнання буде вищою, але робота оператора зводиться до мінімуму), так і більш простим методом – напівавтоматичним, при цьому ціна обладнання для лінії буде нижчою, що безсумнівно підійде для невеликих підприємств.

  • Характеристика

НАПІВАВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ФАСУВАННЯ ТА ПАКУВАННЯ БОРОШНА У ПАПЕРОВІ ПАКЕТИ

Для фасування та пакування борошна у напівавтоматичному режимі знадобиться, власне, саме борошно, а також заздалегідь сформовані готові паперові пакети з нанесеним логотипу та іншої інформацій.

Лінія, яка буде виконувати напівавтоматичне фасування та пакування борошна у паперові пакети, складається з:

  • Двоканального вагового шнекового дозатора ШД-20-В2, що буде виконувати функцію відокремлення заданої порції продукту та наповнювати нею готові пакети;
  • Горизонтального конвеєра ГТ-1, з функцією ущільнення продукту у пакеті;
  • Вузла складання верхнього краю пакета з одночасним зашиттям ниткою або заклеюванням.

Для зручності експлуатації напівавтоматична лінія може бути укомплектована завантажувальним шнековим конвеєром ЗТШ-1 - для завантаження продукції до накопичувального бункера дозатора ШД-20-В2.

Також лінія може комплектуватися обладнанням для групового (блокового) пакування пачок з борошном – термотунелем ТТ-15-ПАП(М).

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully