Лінія фасування та пакування паливних гранул (пелет) у мішки

Пакувати гранули до мішків можна як автоматичним, так і напівавтоматичним способом. Другий спосіб менш витратний, бо не потребує купівлі дорожчого устаткування, але вимагає постійної та активної участі людини у процесі пакування. При автоматичному способі необхідно спочатку придбати дороге обладнання (фасувально-пакувальний автомат), але в подальшому всі пакувальні операції будуть відбуватися автоматично із заданою точністю. При цьому, продуктивність роботи такого автомата значно перевищує продуктивність напівавтоматичного способу.

 • Характеристика
 • Відео

АВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ФАСУВАННЯ ТА ПАКУВАННЯ ПЕЛЛЕТ

фасовка пеллет обладнання

Для автоматичного фасування пеллет знадобляться:

 1. Власне, самі пеллети (паливні гранули). Можуть бути розсипом, або у біг-бегах (великих поліетиленових контейнерах більше тонни вагою). Біг-бег вже є упаковкою, але це упаковка промислових масштабів, що не придатна для звичайних споживачів.

 2. Поліетиленова плівка в рулонах. Також можна використовувати іншу плівку, але поліетилен є найбільш дешевим і поширеним матеріалом.

 3. Фасувальний автомат, що буде одночасно проводити формування упаковки з рулону плівки, видавати в таку упаковку встановлену дозу пеллет, і запаювати (закривати) упаковку. З огляду на те, що фасувальні автомати, призначені для пакування продукції до мішків, мають значну висоту, можливо є сенс доукомплектувати автомат завантажувальним ковшовим транспортером ЗТ-1 (але при цьому ніхто не виключає можливості ручного завантаження пеллет до бункеру автомата). Також для відведення готових упаковок можна укомплектувати автомат відвідним транспортером ОТ-1.

Фасувальними автоматами, що можуть впоратися з пакуванням пеллет до поліетиленових мішків, є:

НАПІВАВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ФАСУВАННЯ ТА ПАКУВАННЯ ПЕЛЛЕТ

фасування пеллет

Для напівавтоматичного фасування пеллет знадобляться:

 • Пелети (паливні гранули).

 • Готові поліетиленові мішки.

 • 3. Дозатор, який може видавати порції потрібного розміру до готової упаковки (у даному випадку до мішків), і при цьому повноцінно працювати з пелетами (не кришити їх, не засмічуватися, не створювати великих відхилень у порціях). Завантаження пеллет до бункеру дозатора можна робити вручну, або ж доукомплектувати дозатор завантажувальним ковшовим транспортером ЗТ-1.

 • 4. Запаювач, яким можна запаяти заповнений пеллетами мішок.

Відповідно, набір обладнання буде наступним:

 1. Ваговий дозатор зі стрічковим живильником ВЛД-1 або Ваговий дозатор з віброживильником ВДВ-8 (в залежності від продуктивності).

 2. Підлоговий горизонтальний запаювальник імпульсного нагріву ЗГІ-500-700.

Незалежно від вибору устаткування, у будь-якому випадку оператору необхідно здійснювати наповнення бункера дозатора пелетами (вручну або за допомогою завантажувального транспортера), підставляти готові мішки до дозатора, подавати команду на видачу порції, а також переміщувати заповнені мішки до запаювальників.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully