Фасування та пакування листового чаю

Листовий чай – продукт, що завоював світ та став народним напоєм, без якого багато хто не уявляє собі приємного проведення часу, сніданку, обіду або вечері. Класифікувати чай можна по-різному: розмір, колір, країна походження і т.д. Якщо говорити про чай, який підлягає реалізації, то можна виділити найбільш затребуваний та популярний – розсипний чай. Фасувати і пакувати такий чай можна до пакетів типу «подушка», а також у більш сучасну та привабливу упаковку – «дой-пак». За ступенем автоматизації обладнання для фасування та пакування чаю може бути дешевшим – напівавтоматичним, з мінімальними витратами на покупку, а також пропонуємо повністю автоматичні лінії з мінімальною участю оператора у процесі експлуатації.

 • Характеристика

АВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ФАСУВАННЯ ТА ПАКУВАННЯ ЧАЮ ДО ПАКЕТІВ «ПОДУШКА»

Для автоматичного процесу пакування листового розсипного чаю до пакетів типу «подушка» знадобиться сам продукт для фасування – чай, полімерна пакувальна плівка у рулонах (додатково може бути з малюнком), і, власне, комплекс обладнання для вирішення цього завдання. Автоматична лінія для фасування та пакування чаю складається з:

Автоматическая линия для фасовки и упаковки чая состоит из:

 • Фасувально-пакувального автомата з ваговим дозатором АФ-35-В працює на пневматичних приводах) або АФ-45-В (працює на електричних приводах);
 • Конвеєра завантажувального з накопичувальним бункером, моделі ЗТ-1, для зручності завантаження продукції до накопичувального бункера фасувального автомата;
 • Конвеєра відвідного ОТ-1, для відводу запакованих пачок з чаєм та їх подальшого складування.

За бажанням, лінія може бути укомплектована накопичувальним столом СН-1, для зручності подальшого пакування готової продукції (групового пакування, пакування до картонних коробок).

НАПІВАВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ФАСУВАННЯ ТА ПАКУВАННЯ ЧАЮ ДО ПАКЕТІВ «ПОДУШКА»

У напівавтоматичному процесі фасування та пакування чаю до пакетів типу «подушка», витрати на покупку обладнання будуть на порядок меншими. Крім обладнання, знадобиться те ж саме, що й для автоматичної лінії: продукт для фасування, плівка у рулонах. До складу напівавтоматичної лінії буде входити:

В состав полуавтоматической линии будет входить:

 • Фасувально-пакувальний напівавтомат з ваговим дозатором ПАФ-20-В;
 • Конвеєр завантажувальний з накопичувальним бункером, моделі ЗТ-1, для зручності завантаження продукції до накопичувального бункера фасувального напівавтомата.

АВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ФАСУВАННЯ ТА ПАКУВАННЯ ЧАЮ ДО ПАКЕТІВ «ДОЙ-ПАК»

Для фасування розсипного чаю до пакетів типу «дой-пак» в автоматичному режимі знадобиться сам продукт для фасування, тобто чай, заздалегідь сформовані «дой-пак» пакети з нанесеною інформацією, і, власне, комплекс обладнання для здійснення автоматичного фасування.

Автоматична лінія для фасування та пакування чаю у пакет «дой-пак» складається з:

 • Фасувально-пакувального горизонтального автомата з ваговим дозатором АФ-35-ДВ, який дозволить в автоматичному режимі брати пачку з накопичувача, розкривати її, та засипати попередньо відміряну на ваговому дозаторі порцію чаю.
 • Транспортера завантажувального ЗТ-1 з накопичувальним бункером, для зручного завантаження чаю до накопичувального приймального бункера фасувального автомата АФ-35-ДВ.
 • Транспортера відвідного ОТ-1 – для відведення пачок від пакувального автомата та зручного подальшого складування.

Додатково автоматичну лінію можна укомплектувати обладнанням для виготовлення пакетів «дой-пак», що дозволяє знизити собівартість покупних пакетів.

НАПІВАВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ФАСУВАННЯ ТА ПАКУВАННЯ ЧАЮ ДО ПАКЕТІВ «ДОЙ-ПАК»

Для напівавтоматичної лінії фасування та пакування до пакетів типу «дой-пак» знадобиться те ж саме, що і для автоматичної лінії (продукт, пакети), за винятком дорогого фасувально-пакувального автомата.

Напівавтоматична лінія фасування та пакування чаю складається з:

 • Вагового електронного дозатора ВД-1, який дозволяє відміряти чітко задану порцію продукції та засипати її у готовий пакет.
 • Підлогового зварювача постійного нагріву ЗПП-300-Д, який дозволить оператору запаяти останній шов наповненої упаковки з можливістю проставити дати.
 • Конвеєра завантажувального з накопичувальним бункером, моделі ЗТ-1, для зручності завантаження продукції до накопичувального бункера дозатора вагового ВД-1.
Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully