Поршневий рідинний дозатор ДЖП-250 (500,1000,2000)

Можливості:
до 700 порцій на годину

Тип упаковки:
готова тара

Продукція:
рідини і пасти

Поршневий дозатор призначений для дозування об'ємним способом рідин та інших текучих речовин у будь-яку готову тару або упаковку (пляшка, банка, каністра). Устаткування працює в напівавтоматичному режимі, та потребує від оператора встановлення тари, подачі команди на початок дозування, і приймання заповненої тари.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 220/50
Встановлена потужність, кВт/год 0,5
Вага (не більше), кг 6/200
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 600 / 700 / 1600
Вага (не більше), кг 120
Продуктивність (макс.) *, доз/год 700
Діапазон дозування, мл 100-250, 100-500, 100-1000, 200-2000
В / Ш упаковки (макс.), мм під замовлення

* Продуктивність залежить від обсягу дози, властивостей дозуючого продукту і зусиль оператора.

Ця модель обладнання використовується для дозування будь-яких рідин, що у процесі можуть утворювати піну (миючі засоби, омивачі, масла, шампуні, молоко, парфумерна продукція, медичні препарати). Устаткування, використовуючи об'ємний спосіб дозування, має обмеження розміру отримуваної дози, що пов'язано з розмірами мірного циліндра.

Особливістю цієї моделі обладнання є наявність вузла наповнення тари (упаковки) з дна, що виключає або значно зменшує піноутворення рідини (речовини), яка дозується.

Рідинний дозатор випускається у моделях ДЖП-250, ДЖП-500, ДЖП-1000 і ДЖП-2000. Їх відмінність між собою полягає в обсязі (розмірі) мірних циліндрів і, відповідно, у максимальному розмірі дози: у ДЖП-250 максимальна доза становить 250 мл, а у ДЖП-2000 – 2000 мл. За іншими технічними параметрами моделі ідентичні.

Всмоктуючий патрубок (шланг) обладнання вставляється в ємність з рідиною (речовиною), що дозується, звідки здійснюється забір для дозування. Розмір ємності може бути довільним, і обумовлюється виключно потребами оператора та довжиною всмоктуючого патрубка.

На накопичувальний столик під патрубок видачі оператор встановлює тару (упаковку), в яку відбувається видача дози. Патрубок переміщується в горизонтальній площині, спускаючи наконечник всередину тари (упаковки) і поступово піднімаючи його вгору, витягуючи з тари (упаковки). У зв'язку з цим оператору необхідно виставити тару (упаковку) у такий спосіб, щоб наконечник при опусканні патрубка видачі потрапляв точно всередину тари (упаковки). Також потрібно відрегулювати хід патрубка видачі, який в своїй нижній точці повинен практично торкатися наконечником дна тари (упаковки) , а у верхній точці повністю витягувати наконечник з тари (упаковки).

Після встановлення тари (упаковки) оператор натискає педаль, тим самим подаючи сигнал на початок дозування. Блок управління, отримавши сигнал, приводить у дію пневматичні приводи і з їх допомогою витягує шток з мірного циліндра. В результаті розрідження в мірний циліндр по всмоктуючому патрубку переміщується рідина (речовина), яка дозується. Розмір дози регулюється шляхом механічного регулювання довжини руху штока. Одночасно з цим блок управління опускає наконечник патрубка видачі всередину тари (упаковки) за допомогою пневматичних систем.

При досягненні кінцевої точки (місця механічного обмеження), блок управління перемикає роботу пневматичних приводів на зворотний хід, вдавлюючи шток у мірний циліндр та стискаючи рідину (речовину) всередині нього. При стисканні рідина, що заповнила циліндр, видавлюється через патрубок видачі в підставлену тару або упаковку. При цьому в процесі видачі рідини (речовини) пневматичний привід плавно піднімає патрубок видачі вгору, витягуючи його наконечник з тари (упаковки). Така процедура видачі дози дозволяє уникнути падіння рідини (речовини) в тару (упаковку) і практично виключає піноутворення.

Заповнену тару (упаковку) оператор знімає з накопичувального столика, підставляє нову порожню та знову натискає педаль, запускаючи наступний цикл дозування. Оператор має можливість регулювати швидкість роботи пневматичних приводів, регулюючи таким чином швидкість всмоктування або видачі рідини (речовини), що дозується. Таке регулювання необхідне для рівномірного заповнення мірного циліндра та виключення розбризкування рідини під час видачі в упаковку (тару).

Оператор також може перевести обладнання у режим послідовної видачі доз. В такому випадку дозатор буде ритмічно заповнювати та спустошувати мірний циліндр без натискання пневматичної педалі оператором. Йому потрібно лише робити заміну тари (упаковки) в момент всмоктування рідини (речовини) у мірний циліндр.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully