Фасувальний автомат з рідинним дозатором АФ-120-Ж

Можливості:
1200-4800 пакувань на годину;

Тип упаковки:
стік пакет

Продукція:
рідини

Фасувально-пакувальний автомат призначений для безперервного циклу фасування об'ємним способом дозування рідин від 1 до 20 см.куб. та пакування їх у 3-х шовні пакети типу «стік» з полімерних плівок (ламінований папір, дуплекс, триплекс).

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 220 / 50
Споживання електроенергії, kВт / год 1,5
Пневможивлення , атм. / л.хв. 6/400
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 1100/ 1200/ 1800
Вага (не більше), кг 300
Ширина / Діаметр рулону плівки (макс.), мм 250 / 300
Продуктивність (макс.) *, Уп. / год 1200-48000
Д / Ш упаковки (макс.), мм 200 / 17(24)
Діапазон дозування, см.куб 1-20

* Продуктивність обладнання залежить від обсягу дози, властивостей фасованої продукції, властивостей пакувального матеріалу і довжини упаковки.

** Для забезпечення роботи пневматичних систем фасувального автомата, необхідна наявність компресора.

Фасувальний автомат з рідинним об'ємним дозатором є оптимальним для порційного фасування та пакування у 3-х шовну стік-упаковку рідин і пастоподібної продукції, такої, як: вода, сік, парфумерна продукція, медичні препарати, кетчуп, майонез, масло, рідке мило. Стік-пакети є оптимальними для використання на заправках, у більшості кафе, ресторанах, та інших закладах громадського харчування.

Дане пакувальне обладнання розміщується на підлозі. Установка має обмеження по ширині використовуваної плівки та висоті сформованого стік-пакета, зазначені у розділі «технічні характеристики». Можливе виготовлення фасувально-пакувального автомата збільшених розмірів, під індивідуальне замовлення клієнта (прораховується індивідуально).

Фасувальний апарат випускається в моделях АФ-120-Ж1, АФ-120-Ж2, АФ-120-Ж3, АФ-120-Ж4. Обладнання відрізняється між собою у кількості «струмків» дозатора і пакувальної плівки, що сприяє збільшенню продуктивності даного апарата: в АФ-120-Ж1 – 1 «струмок» рідинного дозатора та 1 струмок пакувального матеріалу, продуктивністю до 1200 упаковок на годину, а в АФ-120-Ж4 відповідно – 4 «струмка» рідинного дозатора і 4 струмка пакувального матеріалу, продуктивністю до 4800 упаковок на годину.

Втягуючий патрубок (силіконовий шланг) рідинного дозатора вставляється у ємність з рідиною, що фасується, звідки здійснюється її забір для дозування. Ємності можуть бути довільними і визначаються виключно потребами оператора та довжиною втягуючого патрубка. При отриманні сигналу від електронного блоку управління пакувального автомата, пневматичні приводи рідинного дозатора витягають шток з мірного поршневого циліндра. В результаті розрідження у мірний циліндр по патрубку, який втягує, пересувається рідина. Обсяг дози регулюється механічним регулятором, за довжиною руху штока циліндра.

При досягненні кінцевої точки (нижнього положення штока мірного циліндра), електронний блок управління подає сигнал для перемикання роботи пневматичних приводів на зворотний хід, вдавлюючи шток у мірний циліндр і стискаючи дозовану рідину всередині нього. При стисканні рідина, що заповнила циліндр, видавлюється через патрубок видачі, розташованого у трубці. На цій трубці за допомогою коміра зафіксовано згорнуту рукавом пакувальну плівку із запаяним заднім поздовжнім швом і нижнім горизонтальним швом (стік-пакет). Після видачі дози фасованого продукту, блок управління знову подає сигнал пневматичним приводам на витягування штока, і приводить у дію паєчний вузол.

Паяльний вузол цього пакувального обладнання використовує принцип постійного нагріву пакувальної плівки. Він запаює типом шва «єврошов» верхній шов заповненої продукцією упаковки, і задній поздовжній шви наступної стік-упаковки. При цьому, в момент запаювання (змикання нагрівачів у горизонтальному положенні), відбувається зміщення горизонтальних нагрівальних колодок паяльного вузла (каретки) вниз на встановлену довжину упаковки. Оскільки зварні колодки переміщуються вниз, не розтискаючись, вони протягують за собою пакувальну плівку. Відбувається розмотування рулону пакувального матеріалу, поділ його на потоки дисковим ножем, а також формування майбутньої стік-упаковки за допомогою комірів.

У той час, коли паяльний вузол досягає нижньої точки, проводиться відокремлення заповненої стік-упаковки шляхом розсічення плівки механічним зубчастим або прямим ножем. В цей же час відбувається вдавлення штока у мірний циліндр і видача чергової дози рідини в нову стік-упаковку, після чого електронний блок управління подає сигнал на розтискання горизонтальних зварних колодок і переміщує їх вгору для запаювання наступного стік-пакета. Відокремлена упаковка падає на підлогу, у спеціальну ємність (коробку) або на відвідний транспортер.

В електронному блоці управління фасувального апарату встановлений мікроконтролер, який відстежує потенційно аварійні ситуації: закінчення або розрив рулону пакувального матеріалу, защемлення продукції і т.д.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно надіслано

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно надіслано

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно надіслано