Фасувальний автомат з ваговим дозатором АФ-120-В

Можливості:
1200-2400 пакувань на годину

Тип упаковки:
стік пакет

Продукція:
сипучі продукти

Фасувально-пакувальний автомат призначений для організації безперервного циклу фасування ваговим способом дозування сипучих продуктів від 2 до 20 г (цукор, сіль, перець, кава, спеції), та пакування їх у полімерну плівку (ламінований папір, дуплекс, триплекс), з виготовленням 3-х шовної упаковки типу «стік».

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 220 (380) / 50
Споживання електроенергії, kВт / год 1,5
Пневможивлення , атм. / л.хв. 6/300
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 1100/ 1700/ 3100
Вага (не більше), кг 380
Ширина / Діаметр рулону плівки (макс.), мм 250 / 300
Продуктивність (макс.) *, Уп. / год 1200-2400
Обсяг накопичувального бункера, л 150
Діапазон дозування, см.куб 1-20
Д / Ш упаковки (макс.), мм 200 / 17(24)

* Продуктивність обладнання залежить від обсягу дози, властивостей фасованої продукції, властивостей пакувального матеріалу і довжини упаковки.

** Для забезпечення роботи пневматичних систем фасувального автомата, необхідна наявність компресора.

Фасувально-пакувальний автомат з ваговим електронним дозатором застосовується для порційного фасування будь-якої продукції, що добре сиплеться. Наприклад: солі, перцю, цукру, чаю, кави гранульованої та сублімованої, кави 3 в 1, спецій та приправ.

Застосування такого пакувального автомата дозволяє отримати 3-х шовну упаковку у вигляді трубочки (стік-пакет, «stik»), яка використовується у більшості кафе, ресторанах, на заправках та в інших закладах громадського харчування. Наявність у складі даного обладнання вагового дозатора дозволяє досягти максимальної точності дозування, при цьому не змінюючи конструкції дозатора. Блок керування вагового дозатора має 15 режимів – для більш зручної роботи з кількома видами продукції.

Фасувальний агрегат має істотні габарити, та розміщується на підлозі зі встановленням регульованих опор. Автомат має обмеження по ширині використовуваного пакувального матеріалу та висоті сформованого стік-пакета. Ці обмеження зазначені в технічних характеристиках. Можливе виготовлення пакувального автомата збільшених розмірів з нестандартними параметрами (вартість прораховується індивідуально).

Фасувальний автомат випускається в моделях АФ-120-В2, АФ-120-В4. Їх відмінність між собою полягає в кількості «струмків» дозатора та «струмків» пакувального матеріалу, що сприяє збільшенню продуктивності верстата: в АФ-120-В2 – 2 «струмка» вагового дозатора та 1 «струмок» пакувального матеріалу, продуктивністю до 1200 упаковок на годину, а в АФ-120-В4 – 4 «струмка» вагового дозатора і 2 «струмка» пакувального матеріалу, продуктивністю до 2400 упаковок на годину.

У накопичувальний бункер вагового дозатора засипається фасована продукція. Далі, за допомогою віброживлювача, фасований продукт лінійно пересувається до ковша, що зважує. Цей ківш підвішений на тензометричному датчику (тензодатчику). При заповненні ківшика до параметрів, зазначених на електронному блоці управління, тензодатчик подає сигнал блоку управління на зупинку подачі продукції. Крім того, з електронного блоку управління задається швидкість подачі дозованої продукції у ківш та швидкість досипання, а також регульовані допуски зважування фасованої продукції.

Коли фасована доза готова до вивантаження, блок управління вагового дозатора подає сигнал до блоку управління пакувального автомата. В свою чергу, блок управління пакувального автомата подає команду на пневматичний привід для розвантаження ківшиків, що зважують. Після розвантаження, відміряна доза висипається у приймальну лійку і далі в трубку, на якій, за допомогою формувача упаковки (коміра), згорнута рукавом пакувальна плівка із запаяними заднім і нижнім горизонтальними швами. Сиплючись крізь трубку, фасований продукт заповнює сформований стік-пакет. Приходить у дію паяльний вузол пакувального апарату, який працює за принципом постійного нагрівання і запаює типом шва «єврошов» верхній шов заповненої стік-упаковки, а також нижній і бічний шви наступної стік-упаковки. При цьому, в момент запаювання стік-пакета, відбувається зміщення горизонтальних нагрівальних елементів (губок) паяльного вузла (каретки) вниз на встановлену довжину упаковки. Оскільки нагрівальні елементи переміщуються вниз, не розтискаючись, вони протягують за собою пакувальний матеріал.

У момент досягнення кареткою нижньої точки відбувається відокремлення заповненої стік-упаковки – шляхом розсічення пакувальної плівки механічним зубчастим ножем. В цей же час електронний блок управління подає сигнал на розкриття іншої заповненої дозувальної ємності, та висипання її фасованого вмісту до нового стік-пакету, розтискає горизонтальні нагрівальні елементи і переміщує їх вгору для запаювання наступної упаковки. Відокремлена упаковка падає на підлогу, у спеціальну ємність (коробку) або на відвідний транспортер.

В електронному блоці управління фасувального апарату встановлений мікроконтролер, який відстежує потенційно аварійні ситуації у роботі фасувально-пакувального автомата: закінчення або розрив рулону пакувального матеріалу, защемлення продукції і т.д.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully