Лінія фасування та пакування кукурудзяних паличок

Для фасування кукурудзяних паличок не потрібні спеціальні пакувальні матеріали, дороговартісна упаковка або складні моделі пакувального обладнання. Цілком підійде бюджетний варіант: пакет «подушка» з одношарової полімерної плівки, виготовлений на вертикальному фасувальному обладнанні. Це обумовлено тим, що для кукурудзяних паличок упаковка виконує виключно декоративну роль, а також функцію захисту від вологи. Вона не несе навантажень (палички дуже легкі), однак не може забезпечити захист від механічних впливів в силу своєї м'якості та крихкості упакованого продукту. Крім того, досить низька вартість кукурудзяних паличок позбавляє сенсу використання дорогих матеріалів для пакування.

Фасувати палички можна або автоматичним, або напівавтоматичним способом. Ручний спосіб, тобто спосіб, при якому оператор отримує порцію продукту з дозатора у заздалегідь виготовлену упаковку, а потім вручну запаює її, ми розглядати не будемо. Причина в тому, що вручну виготовити пакет-«подушку» буде набагато проблематичніше (і в кінцевому рахунку, дорожче), ніж купити фасувальний напівавтомат.

  • Характеристика

АВТОМАТИЧЕСКАЯ ЛИНИЯ УПАКОВКИ КУКУРУЗНЫХ ПАЛОЧЕК

Для автоматичного фасування кукурудзяних паличок знадобляться:

Власне, самі кукурудзяні палички. Полімерна плівка у рулонах. Може бути як з поліграфією, так і без неї. При наявності поліграфії малюнок має бути нанесений таким чином, щоб його вигляд не змінювався при формуванні пакета (розрахований під розміри упаковки і місце формування швів). Плівка може бути будь-якого типу та будь-якої товщини, за умови, що верхній її шар не є поліетиленом.

Фасувальний автомат збільшених розмірів, який буде одночасно виконувати формування упаковки з рулону плівки, видавати в таку упаковку встановлену порцію кукурудзяних паличок і запаювати (закривати) упаковку. З огляду на те, що зазвичай фасувальні автомати мають значну висоту, можливо, є сенс доукомплектувати автомат транспортером завантажувальним ковшовим ЗТ-1 (хоча ніхто не виключає і можливість ручного завантаження).

Фасувальними автоматами, які можуть виконувати пакування кукурудзяних паличок у пакет «подушка», є:

  1. Пневматичний фасувальний автомат з ваговим дозатором АФ-35-В (збільшених розмірів з дворівневим дозатором).
  2. Пневмомеханічний фасувальний автомат з ваговим дозатором АФ-50-В (збільшених розмірів з дворівневим дозатором).

Також бажано передбачити можливість відводу готових упаковок від автомата. Інакше, падаючи на підлогу або одна на одну, вони можуть пошкоджувати упаковані в них палички. Як варіант, можна використовувати транспортер відвідний ОТ-1.

НАПІВАВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ФАСУВАННЯТА ПАКУВАННЯ КУКУРУДЗЯНИХ ПАЛИЧОК

Для напівавтоматичного фасування кукурудзяних паличок потрібні ті ж компоненти, що й для автоматичного, за винятком фасувального автомата. Замість нього можна використовувати фасувальний напівавтомат, який, хоч і вимагає постійної участі оператора у своїй роботі, але коштує в рази дешевше автомата.

Таким фасувальним напівавтоматом може бути фасувальний напівавтомат з ваговим дозатором ПАФ-20-В, якщо він буде збільшених розмірів та укомплектований дворівневим дозатором (виготовляється під замовлення).

Як і у ситуації з автоматичним фасуванням, необхідно продумати процес наповнення бункера фасувального напівавтомата (вручну або придбати завантажувальний транспортер), та передбачити відведення готових упаковок.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully