Автомат для фасування у «дой-пак» пакет з ваговим дозатором АФ-35-Д-В

Можливості:
до 900 пакувань на годину

Тип упаковки:
пакет дой-пак

Продукція:
сипучі, рідкі продукти

Горизонтальний фасувально-пакувальний автомат АФ-35-Д-В призначений для створення безперервного циклу фасування (ваговим методом) харчових і нехарчових добре сипучих продуктів (крупи, цукор, кава, чай і т.д.), а також пакування їх у готові пакети формою «doy-pack».

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 220/50
Встановлена потужність, кВт 1
Пневможивлення , атм. / л.хв. 6/400
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 2600/3000/3300
Вага (не більше), кг 450
Товщина пакувального матеріалу, мкм 60-150
Пакувальний матеріал багатошарові плівки
Розміри упаковки В / Ш, мм висота -180 ... 280, ширина - 140 ... 240
Допустимі прибудови дозування, см3 50-1500
Продуктивність (кінетична), пак / год 1200
Вид запаювання швів упаковки постійний нагрів
Місткість магазину пакетів, шт 100
Відстеження аварійних ситуацій так
Можливість роботи із ZIP-замком так

Фасувальний автомат серії «дой-пак» серії АФ-35-ДВ застосовується для автоматичного процесу фасування практично будь-яких видів добре сипучих продуктів (кава, чай, спеції, сіль, цукор, крупи і т.д.) у готові пакети «дой-пак».

За рахунок використання вагового лінійного дозатора, цей автомат дозволяє проводити фасування (поділ на порції) продукції у готові пакети з максимальною точністю. Ваговий дозатор даної лінії має пам'ять на 15 програм, що спрощує роботу оператора – адже немає необхідності кожен раз знову налаштовувати роботу на той чи інший вид продукту. Пакувальний вузол цієї машини дозволяє використовувати для роботи «дой-пак» упаковки різних розмірів (зазначені в технічних характеристиках). Можливе виготовлення обладнання з індивідуальними параметрами.

Фасувальний комплекс випускається в моделі АФ-35-ДВ з модифікаціями вагового дозатора (1, 2, 3, 4 струмка). Модель АФ-35-ДВ1 має 1 струмок вагового дозатора з продуктивністю до 300 пакувань на годину. Модель АФ-35-ДВ4 має 4 струмка вагового дозатора з продуктивністю до 1200 пакувань на годину. Так само є можливість підключення інших видів дозаторів (ваговий комбінаційний мультиголівковий, об'ємний шнековий, об'ємний рідинний, об'ємний карусельний або стрічковий).

Оператор закладає стопку пакетів у накопичувач – звідти, за допомогою поворотного механізму з вакуумними присосками, упаковка витягується і переміщується в робочу зону.

Після виведення пакета в робочу зону, а також відпрацювання одного циклу усіма вузлами автомата, механізм переміщення пакетів переміщує всі пакети у робочій зоні автомата на наступний щабель обробки.

Пакет, переміщений на позицію розкриття верху, захоплюється з двох сторін присосками і розтягується. Не запаяний верх пакету розкривається, а при наявності закритого ЗІП-замку – відгинається. Між відігнутими краями входять і змикаються механізми розкриття ЗІП. Затиснувши край пакета, механізми розходяться у протилежні сторони, розкриваючи ЗІП- замок, після чого вони розмикаються і піднімаються вгору.

У переміщений на позицію пакет з розкритим верхом опускається конус. Після досягнення дна пакета з конуса виходять пелюстки і розкривають дно, надаючи пакету об'ємну форму, після чого конус переміщується у верхнє положення.

Далі відбувається наповнення пакета за допомогою вертикального короба. Опускаючись, цей короб входить закритими стулками у верхню частину повністю розкритого пакета, переміщеного на позицію наповнення. Стулки розкриваються, і порція продукту з вагового дозатора через приймальну воронку і короб потрапляє у пакет, після чого короб повертається у верхнє положення.

Наступний вузол спеціальними пружинними «пальцями» розтягує верх пакету, тим самим готуючи його до останньої операції – запаювання верху.

При змиканні кареток зварювальні колодки затискають переміщений на позицію заповнений пакет і заварюють верхній шов пакета. Одночасно з цим змикаються спеціальні планки і закривають ЗІП-замок.

Після розмикання вузла зварювання верхнього шва пакет падає у жолоб, і по ньому відводиться в ящик або на відвідний транспортер.

В автоматичному режимі роботи автомата усі команди приводам відправляє контролер. Автомат зупиняється у випадку використання порожніх пакетів, закінчення продукту в бункері або при виникненні аварійної ситуації. Інформація про причину зупинки виводиться на операторську панель управління.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully