Термотунель з ручним запаювачем ТТ-15-P

Можливості:
до 200 пакувань на годину

Тип упаковки:
термоупаковка

Продукція:
ємності, вироби, предмети

Даний термотунель відноситься до термоусадочного обладнання і призначений для упаковки предметів у термозбіжну поліетиленову плівку. Використовується переважно як тароутворюючий апарат для групової упаковки паливних брикетів, рулонів, коробок, пачок, ящиків, пляшок, банок, відер, каністр, поліграфічної продукції.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, кВт 15
Температура в камері °C 80-200
Пневможивлення , атм. / л.хв. відсутне
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 3100/850/1600
Вага (не більше), кг 280
Ширина / Діаметр рулону плівки (макс.), мм 500 /300
Продуктивність (макс.), уп./год 200
Д /Ш /В камери (не більше), мм 1100/500/400
Д /Ш /В упаковки (не більше), мм ***/450/350

* продуктивність обладнання залежить від виду пакуємого продукту, його розмірів і властивостей пакувального матеріалу.

З огляду на еластичність та міцність використовуваного пакувального матеріалу (термозбіжної поліетиленової плівки), термотунель переважно застосовується як тароутворюючий апарат для групового пакування товару, але не виключається можливість його використання для пакування окремих предметів.

Термотунель є оптимальним для групового пакування пляшок, банок, коробок, каністр, паливних брикетів, що дозволяє відмовитися від дерев'яної або картонної тари. Однак, з огляду на високу температуру усадки пакувального матеріалу, слід виключити застосування термотунелю для упаковки предметів, що змінюють свої властивості або форму під впливом високих температур (цукерок, касет, дисків, поліграфічної продукції). Також необхідно враховувати, що даний вид упаковки не є герметичним.

Термотунель має наступну конструкцію: розділені рулонотримач, паяльний вузол (ручний запаювач) і вузол термоусадки (термоусадочний тунель), які можуть використовуватися разом. Наявність запаювача у складі цього термотунелю дозволяє в ручному режимі організувати повний цикл пакування продукції в термозбіжні матеріали.

Термотунель має великі габарити та вагу, і потребує розміщення на підлозі. Існують також обмеження за габаритами пакованої продукції (ці обмеження вказані в технічних характеристиках), що обумовлені максимальною довжиною шва паяльного вузла і розмірами термоусадочного тунелю. У разі, якщо габарити продукції перевищують вказані значення, необхідне індивідуальне виготовлення термотунелю!

Для забезпечення своєї роботи термотунель вимагає активної участі оператора, а саме: подачі предметів, що пакуються (продукції), обертання їх пакувальним матеріалом, зварювання шва (формування пака), подачі сформованих паків у термоусадочний тунель і забору готових упаковок (паків).

Оператору необхідно встановити предмет, який пакується (або сформувати групу предметів) на пакувальний столик, та обернути його пакувальним матеріалом. Після цього потрібно розташувати край полотна під притискною планкою паяльного вузла, і опустити планку, щільно притискаючи її до підкладки. З огляду на ручний привід запаювача оператору необхідно контролювати процес формування пака, оскільки якість обгортання предмета (предметів) пакувальним матеріалом і запаювання шва залежить виключно від його зусиль.

Зварний елемент, розташований на притискній планці, має постійний нагрів і зварює плівку типом шва «термошов», тобто запаює шов сформованого пака і відокремлює пак від полотна пакувального матеріалу.

Після виготовлення пака оператору необхідно перемістити його на сітку транспортера. Транспортер, маючи власний електропривод, переміщує продукт через вузол термоусадки, що має вигляд тунелю. Висока температура усадки поліетиленової плівки (до 180 градусів за Цельсієм) не дозволяє оператору втручатися в процес усадки і коригувати його – рух через термоусадочний тунель відбувається виключно за допомогою транспортера.

На виході з тунелю упакований продукт потрапляє на столик охолодження, де відбувається охолодження пакувальної плівки за допомогою вентиляторів. З огляду на невеликі розміри столика потрібно постійно приймати упаковану продукцію.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully