Підлоговий запаювальник постійного нагріву ЗПП-300...500

Можливості:
до 2000 швів на годину

Продукція:
пакети

Типи плівок:
будь-які, крім ПВХ, ПОФ, ПЕ

Запаювальник застосовується для запаювання пакетів (упаковок) з продукцією, зварювання плівок, а також для інших завдань, для виконання яких потрібно зварювання термопластичних полімерних матеріалів. Придатні для зварювання будь-яких типів плівок, крім поліетиленових.

Дані моделі обладнання є підлоговими, мають регульовану по висоті і під кутом полку. Зварювальний вузол приводиться в дію за допомогою ножного приводу, що звільняє оператору обидві руки для роботи з пакетами і дозволяє отримати шов типу "еврошов" з поздовжнім рифленням або без рифлення (гладкий).

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Модель ЗПП-300...500-Ш
Електроживлення, В/Гц 220/50
Споживання електроенергії, kВт / год 0,25...45
Пневможивлення, атм. / л.хв. відсутнє
Д/Ш/В (не більше), мм 500...700/500/1200
Вага (не більше), кг 35...40
Час спайки упаковки, сек. 1-2
Принцип нагріву постійний нагрів
Довжина / Ширина шва, мм 300...500/30
Продуктивність (max.), швів / год 2000

* Пневматичні приводи можуть бути встановлені за бажанням замовника в якості додаткової комплектації. Споживання повітря залежить від частоти включення оператором пневматичних приводів. Наведено середнє значення.

** Продуктивність запаюють залежить від властивостей пакувального матеріалу, його щільності і від зусиль оператора.

Запаювальник застосовується для запаювання пакетів (упаковок) з продукцією (запаювання останнього шва) типом шва "еврошов". При цьому шов, в залежності від виконання зварних елементів (губок), може бути як з рифленням, так і без нього (гладкий). Це обладнання непередатне для зварювання поліетилену, в зв'язку з чим використовуються, в основному, для запаювання упаковок, виконує декоративну функцію (прозорі поліпропіленові пакетики для штучної продукції, сувенірів і т.д.).

Існують наступні моделі даних запаюють: ЗПП-300 (ЗПП-500), ЗПП-300-Д (ЗПП-500-Д). Відрізняються довжиною шва (300 і 500 мм), наявністю вузла нанесення дати в зварювальному вузлі: в моделях без індексу "Д" нема можливості нанесення дати, з індексом "Д" – е можливість нанесення дати. Дата наноситься на зварений шов (шляхом видавлювання) 6 знаків в форматі "XX XX XX" (день, місяць, рік).

Оператор укладає на підкладку пакет, який потрібно запаяти, або фрагменти (шматки) плівки, які необхідно зварити, і натискає на педаль *. При натисканні педалі створюється тиск на вертикальні штоки, які опускаються вниз, тягнуть за собою притискну планку і притискають її до нижнього зварному елементу (підкладці) **.

* В моделях, обладнаних пневматичними привадами , оператор натискає на електричну педаль, тим самим подаючи сигнал на початок роботи пневматичних приводів.
** в моделях, обладнаних пневматикою, тиск на штоки створюється за допомогою роботи таких пневматичних приводів.

У момент притиснення притискної планки до нижнього зварному елементу (підкладки) фрагменти (шматки) плівки або пакет затискаються між розігрітими губками зварних елементів (або між губкою і підкладкою), починають плавитися і формують шов (місце розплаву полімеру). Якщо губки зварних елементів мають рифлену поверхню, формується шов з поздовжніми смужками-зубцями, так званий «еврошов».

Оскільки полімери, зварюються постійним нагріванням, мають дуже швидкий процес кристалізації, для формування якісного шва досить витримати притискну планку в зімкнутому стані (не відпустити педаль) 1-2 секунди. При цьому місце розплаву, на відміну від поліетилену, не вимагає часу для охолодження.

Після зварювання шва, відпустити педаль (в результаті чого пружини піднімуть притискну планку) і вийняти зварені фрагменти плівки або запаяний пакет. Проконтролювати якість шва - шов повинен бути добре зварений і не мати видимих розривів.

Описану вище послідовність дій необхідно виконувати для зварювання кожного шва, враховуючи той факт, що при зміні типу або товщини пакувального матеріалу, в даному пакувальному обладнанні, можливо, необхідно буде відрегулювати температуру нагрівання зварного елемента.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully