Фасувальний напівавтомат з ваговим дозатором ПАФ-20-В

Можливості:
600-1200 пакувань на годину

Тип упаковки:
пакет (подушка / стоячий)

Продукція:
сипучі продукти

Фасувально-пакувальний напівавтомат із ваговим способом дозування призначений для організації циклу фасування сипких продуктів (крупи, горіхи, кава, сухарики, чіпси, цукерки, печиво, гранули), та пакування їх у полімерні плівки (поліпропілен, дуплекс, триплекс).

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 250/50
Встановлена потужність, кВт 1
Пневможивлення , атм. / л.хв. відсутне
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 1100/1200/2600
Вага (не більше), кг 210
Ширина / Діаметр рулону плівки (не більше), мм 380 / 300
Продуктивність *, уп. / Год. 600 - 1200
Обсяг накопичувального бункера, л 60 - 120
Діапазон дозування, см.куб 20-1100 (До 2000 - під замовлення)
Д / Ш упаковки (макс.), мм 300 / 190

* Продуктивність обладнання залежить від обсягу дози, властивостей пакувального матеріалу, довжини упаковки і від зусиль оператора.

Фасувально-пакувальний напівавтомат застосовується для організації циклу фасування і упаковки продукції будь-якої сипучості (наприклад, чай, кава розчинна, кава зернова і мелена, пельмені, вареники, заморожені фрукти та овочі, крупи, цукор, сіль, гречка, рис, горох, цукерки, печиво, сухарики, кукурудзяні палички, макарони, чіпси і т.п.), за винятком тих, що здатні утворювати пил (мука, цукрова пудра).

З огляду на спосіб дозування та характеристики вагового електронного дозатора, напівавтомат дозволяє довільно змінювати дози фасованої продукції, а також досягати максимально точного дозування. На відміну від фасувально-пакувального напівавтомата з об'ємним дозатором ПАФ-20-ПРО, даний напівавтомат не має обмежень на зміну фасованого продукту.

Цей напівавтомат має істотні габарити та вагу, і вимагає розміщення на підлозі. У даній моделі пакувального верстата існують обмеження по ширині використовуваної плівки і висоті формованої упаковки, що зазначені в технічних характеристиках. Можливе виготовлення напівавтомата збільшених розмірів: максимальна ширина плівки становитиме до 500 мм, висота пакета – до 400 мм, а ширина – до 240 мм.

Фасувально-пакувальний напівавтомат з ваговим електронним дозатором випускається у моделях ПАФ-20-В1 і ПАФ-20-В2. Їх відмінність між собою полягає у кількості ковшів, що зважують («струмків»), що, в свою чергу, впливає на продуктивність: в ПАФ-20-В1 – 1 «струмок» (до 600 пакувань на годину), а в ПАФ-20-В2 – 2 «струмка» (до 1200 пакувань на годину).

Продукція, що пакується, висипається через горловину накопичувального бункера на віброживильники (вібролоток), який, вібруючи із заданою амплітудою, лінійно переміщує продукцію у зважувальну ємність (ківш). Ківш прикріплений до рами дозатора на датчику (тензодатчику). При досягненні зазначених на електронному блоці управлінні вагових параметрів, тензодатчик подає сигнал на блок управління дозатора (контролер «Libra»), який зупиняє віброживильники (вібролоток), припиняючи подачу дозованого продукту.

При натисканні оператором педалі механічного приводу, приводиться у дію паяльний вузол, і в цей же час блок управління пакувального напівавтомата, що відслідковує роботу паяльного вузла по сигналу ємнісного датчика, подає команду контролеру дозатора (сигнал «Розвантаження»).

Отримавши сигнал, контролер вагового дозатора подає сигнал на відкриття зважувальної ємності (ковша). Ківш, за допомогою крокового двигуна, відкривається на заданий кут, висипаючи свій вміст у приймальну лійку. Після цього, через тубус рукавоформувального пристосування, фасований продукт висипається у згорнуту тубою (рукавом) пакувальну плівку із запаяними заднім і нижнім швами. В цей час контролер вагового дозатора вмикає віброживильник (вібролоток) для наповнення зважувального ковша наступною порцією фасованого продукту.

Після вивантаження ковша (видачі дози продукції), оператору необхідно взяти руками за краї горизонтального нижнього шва сформованої упаковки та протягнути пакувальний матеріал вниз на довжину, встановлену спеціальним механічним упором. При протягуванні плівки відбувається розмотування рулону пакувального матеріалу і згортання плівки через комір у рукав навколо тубуса.

Простягнувши рукав пакувальної плівки (всередині якого знаходиться доза продукту), на необхідну відстань, оператор натискає ногою механічну педаль. Тим самим він приводить у дію паяльний вузол пакувального напівавтомата, а також ініціює видачу електронним блоком управління імпульсу контролера «Libra» (сигнал «Розвантаження»).

Вузол запаювання плівки використовує принцип постійного нагріву, і при натисканні механічної педалі одночасно запаює «єврошвом» верхній шов заповненої упаковки, а також нижній і бічний шви наступної упаковки. При цьому, в момент зварювання пакувального матеріалу, відбувається відокремлення заповненої упаковки шляхом розсічення полотна плівки механічним зубчастим ножем, а також видача ваговим дозатором порції продукції в наступну упаковку.

Після розмикання зварних елементів (повернення педалі у початковий стан), оператору необхідно покласти заповнену упаковку в спеціальну ємність, коробку або на відвідний стрічковий транспортер, протягнути рукав пакувальної плівки вниз на довжину упаковки та повторно натиснути на механічну педаль, продовжуючи цикл фасування продукції.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно надіслано

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно надіслано

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно надіслано